1024/256 ADSL limitsiz 49 YTL

Dr_CEO

New member
1 Ağustos 2006 dan önce 256k sınırsız aboneliği olanlar, 1 Eylül'den itibaren dilekçe ile 1024k/ 6GB kotalı tarifeye geçebilecekler. 6 ay sonunda isterlerse tekrar 256k sınırsız tarifeye de dönebilecekler.
Ama bahsedilmeyen konu bu 6 ay süresince 1024k/ 6 Gb kotalı bağlantıdan limit aşım ücreti alınmayacak olmasıdır.
Bilgilerinize sunarım.
Saygılar...

Kaynak: 4440375 (ttnet destek)

ÖNEMLİ UYARI:
Arkadaşlar Eylül ayında başlayan bu uygulama, bu ayın sonunda (Şubat) sona ermektedir. Limitsiz kullanmak isteyen arkadaşların tekrar dilekçe verip 256k sınırsıza geçmeleri gerekmektedir. Aksi takdirte bu şekilde limit aşım ücreti vereceklerdir. 6 aylık bu kıyak için Telekoma da teşekkür eder, kıyakların devamını dileriz.
Saygılar...

janjan

New member
kaynak iyi de ben gene de güvenemem :D
yarın gidip telekomda soracam...evet bu dediğin gibi ise
şu 256 dan artık kurtulurum :)

bilgi için teşekkürler...

EDİT : İKİNCİ SAYFADA RESİMLİ AÇIKLAMA YAPTIM :)

turkuazist

New member
önemli

evet konu resmi olarak teyid edilmeden bu riske girilmez.
bence böyle bir şey yok.
çünkü olsaydı iyi bir reklamı olurdu yeni alan firma için
2. si reklamında zaten 6 GB kotayı vurgulamış

S!yaĦ

Banned
güzelim bu şerefsizler şuanda bile limitsiz kullanıcılara limit aşımı faturası gönderirken (sitede bikaç tane başlık açılmıştı bu konuda) senin o dediğini uygulasak herhalde kazığa yağlamadan oturttururlar bizi :D:D

enclock

New member
böyle bir uygulama olsa niye başvuru dilekçesine gerek duysunlar herkesi otomatik geçirsinler "benim hızımı yükseltmeyin" diyecek çıkmasa gerek

ben bekliyorum hele gelsin bakalım şu ilk faturalar
+90 yemeyelim...

λсκυρ

New member
ben tarife mi deiştirmek için aradım telekomu aynen arkadasın dediğini soylediler...hatta acaba ben mi yanlış anladım dedim ama oyle...

Sq0oLd

Banned
benim valla hiÇ sorunum yok 2048 kulanıyorum aylık ta 30 yTL üstelik liit derdide yok buldugumu indiriyorum

ozyuksel

New member
Sq0oLd' Alıntı:
benim valla hiÇ sorunum yok 2048 kulanıyorum aylık ta 30 yTL üstelik liit derdide yok buldugumu indiriyorum
senin sorunun yoksa buraya bişey yazmana da gerek yok, ttde çalışıyosun ya da çalışan bir yakının war demekki, naaplım yani hava atarmış gibi, çocuk musun?
:mad:

free!

artık yok...
tt adsl i fazla devam ettiremez aha buraya yazıyom :)

janjan

New member

telefonla sordum aynen ilk msjda denildiği gibi
yani yarın telekoma gidiyom arkadaşlar :)
ama size de tavsiyem ; bi dilekçe verilecekse ya da dilekçe hazırlayacaksanız,
mutlaka dikkatlice okuyunuz/hazırlayınız bu 6gb kota aşımından para alınmayacağına dair bi madde mutlaka olmalı!!!haaa pek tabiki 6 ayın sonunda eski 256 sınırsız haline de dönebilme garantisi verilmeli,ne malum adamların kotalı adslyi bize bu şekilde yedirmeyecekleri?!?!
aksi halde lafla olacak iş değil bu hepiniz takdir edersiniz ki burası Türkiye alacaklıyken borçlu durumda bile olabilirsiniz...
tedbirli olmaktan kimseye zarar gelmez...
herkese iyi günler... :hhman:

EDIT:
Arkadaşlar ben dayanamadım bugünden gittim telekoma...her zamanki verdikleri formdan veriyorlar...
formda [512/128 - 6gb download limitli] yazılı seçeneğin seçilmesi gerekiyor...(eski formlar ya,normalde 512ler bile kalktı :) )
görevli kişiye iki kere üstüne basa basa sordum kota olayını,ekstra ücret alınmıyacak dedi...
yani 6gb kotayı geçtikten sonra adamların sözlerine güvenmekten başka şey yapamayız... :(

ama bu 256 canıma tak ettiği için yarın değiştirecem ben,malum telefon kimin üstüneyse o halledicek yoksa
ben bugünden vermiştim başvuru formunu :) zaten 1 ay sonunda anlarız anyayı konyayı olmadı tekrardan
değiştirme hakkı bulunmakta pek tabiki!!!

ha bu arada görevli abimize soru soruyorum bana verdiği cevapların hepsi kısık sesle;yok canım adamın sesi kısık değil!!
kimse duymasın diye yapıyo sanırım :)

tahtaleylek

New member
evet arkadaslar konu dogru ben gectim 6 ay kota asım ücreti almıyolar ama 6 ay sona alıyolar 6 ay sona istersen 256 ya geçebiliyosun 6 ay sınırsız download ay love telekom:D geçmenizi tavsiye ederim konu resmiyet kazanmış ancak reklam yok su an Hız:1.0 mbps:)

S!yaĦ

Banned
iyi hoş diyosunuz da ben yine de 1 ay sabredeyim.tt bu neyepeceğı belli olmaz. hele birkaç arkadaş faturalarını bi alsın ona göre bakacaz. 5 daire birden kullanıyoz neti, limit aşımı var derlerse otururuz valla ttnin şefkatli kucağına

zercx

New member
valla abi ben bu gün gidip açtırdım tepe tepe kullanmaya başladım sorduğum her telekom görevlisi ok dedi yani sorun yok kazıkta yok, acele edin derim 1 eylülden itibaren altı ay o kadar sonra 256 sınırsıza geri dönüyorsun ücretsiz, 6 gb lık tarifeye geçmeniz lazım.
ha olurda faturam 150 ytl gelirse bu ay haber ederim size :p

nightlife

New member
ya siz neyi dert ediyosunuz onu anlamadım 1. ay deneyin bakın limiti geçsin zaten telekom 140 YTLnin %25 inden fazlasını fatura edemiyor yani telekom kazık atsa bile en fazla gelse gelse 175 YTL gelir az para değil ama adamı da öldürmez

Ozzy666

New member
joewarrior' Alıntı:
güzelim bu şerefsizler şuanda bile limitsiz kullanıcılara limit aşımı faturası gönderirken (sitede bikaç tane başlık açılmıştı bu konuda) senin o dediğini uygulasak herhalde kazığa yağlamadan oturttururlar bizi :D:D
Limitsiz kullanıcı olup da kota aşımına uğrayanlardan biri de benim sitede :eek:ut:
Ama 3 saatlik bi tartışmanın sonunda hallettim neyse ki sorunu..salak telekom.. :mad:

bende ay sonunu beklicem walla..tarife değiştiren arkadaşlar hele bi faturalarını alsınlar bakalım..

free!

artık yok...
enclock' Alıntı:
Faturaların gelme tarihi sabit mi yoqsa aboneye göre değişiyor mu ??
valla ben 1024 e geçtim sömürüyorm premium çaktım bide üstüne oooh afiyet olsun :p
6gb limitmiş 3 gb doldu şimdiden

Doxx

New member
peki bu durumda sınırsız 1024 kullanıcıları enayi olmuyormu.
yani millet 49 ytl ye kota aşım ücreti olmadan bağlansın.
o zavallılar 140 ytl verip sınırsız diye geçinsinler.
walla bu telekom un işlerine benim kafam basmaz oldu artık..

HTML