%100 Windows Xp Lisanlama Legal Xp(Virüssüz)

class-x

New member
paylaşım için tşk.ler virüssüz dediğin için indirdim ama trojen var bunda :mad:

KESİNLİKLE İNDİRMEYİN ARKDAŞLAR VİRÜSLÜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asiay

New member
xp legal programını ben 2 senedir kulanıyom arklar resimli anlatılımlı kefere imzelı bir program reeg dosyalrını yanı key edıtledigi çin virus goruyor yazılımlar ama işlemi tamamladıkdan sonra gir microsfta tanımaz senı

artı program üreticileri antivirus programlarıylka anlaşmalıdır onun için bütün crtacklerın 100 de 90 nı trojan gorur ha trojan keyloger içinde olmayan varmı var ama denemeden bilemeyizzki mesela avast cracklerın 100 de 90 nı virus trjan truva atı gorur madem virus olmasın idyorsanız bu veya baska program cracklerınde ozmana katılımsız kendı yuklenen programalrı deneyın crack derdı virus derdi olmaz:)

ogus06

New member
bnm pcde nie bişy yok PAndo kullanmama rağmet yaa senin pcnin sorluysa bn ne yapiyim arkadaşlar virüssüz asılsız iddalara inanmayın yaw :mad:

feneryol

New member
arkadaşım o kadar zamandır virüssüz bi legal xp arıyorum ama nafile,ta ki senin verdiğin linke kadar.Çok teşekkür ederim,emeğine sağlık.

ogus06

New member
ne demek rica ederim arkadaş yukarıda yorum yazan arkadaşlar dalga geçmek için yorum yazıyorlar herhalde %100 virüssüz kanıtlarım size bunu lütfen eğer lazımsa indirin virüssüzdürr

nhsia

New member
11.07.2008 güncelli nod32 virüs bulmadı
yalnız 3 dosyanın taramasında şifreli uyarısı verdi
TEMİZ