;% 100 TEK TIKLA Vista Aktivasyon starter I home basic-premium I ultimate

meracel

New member
;% 100 TEK TIKLA Vista & XP Aktivasyon starter I home basic-premium I ultimate

programı kullanmak oldukca basıttır.Bilgisayarınızı yenıden baslatttıktan sonra işletim sisteminiz legal olacaktır.Tek yapmanız gereken işletim sisteminizi seçip ok demek. Zaten ındırdıgınız zaman goreceksınız.
Aynı zamanda WINDOWS XP yı de lagal yapmak ıcın kullanabılırsınız.Bunun yanında Office i de legal yapamak için kullanabilirsiniz.

LİNKLER :

http://hotfile.com/dl/125074816/b0920ce/lglvst_hh.rar.html

sowietta

New member
bende casper için verilen orjinal vista cd si var acaba onda da işer yararmı ? 32 bit home basic AMA casper olmayan bi bilgisayara kuracam :D

BU arada linkler patlamış bi haber vereyim !!

meracel

New member
Ortadaki link çalışıyor.Vista SP2 için işe yarar mı acaba bu?
bende casper için verilen orjinal vista cd si var acaba onda da işer yararmı ? 32 bit home basic AMA casper olmayan bi bilgisayara kuracam :D

BU arada linkler patlamış bi haber vereyim !!
yarar sorun olmaz işe yaramazsa başka bir tane daha program var haber ver onu veririm BENİM SANA TAVSİYEM SORUN OLMAYACAKSA SENİN İÇİN BİLGİSAYARIN FENA DEGİLSE ULTİMATE KUR GAYET RAHAT VE HIZLI O DA OLMADI HOME PREMIUM KUR
işe yaramazsa ama mutlaka yarar :D

TUM LİNKLER YENİLENDİ....

huckee

New member
X64 Vista Ultimate kullanıyorum.
Mükemmel şekilde çalışışıyor...
çok basit bir işlemle kuruldu çok TEŞEKKÜRLER...

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Caps koysaydın keşke

bulo76

New member
ben ultimate kullanıyorum kurdum ama pc açılırken numaralar çıkıyor ne anlama geliyor acaba bende bir yanlış varmı

linklerden netload linki çalışıyor bilginiz olsun arkadaşlar

efendy79

New member
Arkadaslar 2. linkdeki dosyayi indirdim... vista 32 home premium aktif oldu ve cokda basarili.... xp ve ofis 2007 yi aktif edebilme ozelligide var ama denemedim....

hawamazon

New member
Netload linkiyle indirdim, Ultimate SP1 üzerine kurdum. Harika. Çalıştı.
Microsoft bile onayladı :)

Paylaşımın için çok teşekkürler arkadaşım.