%100 silinen dosyayı geri getirme

archon2

New member
arkdaslar içinde resimli anlatım war kesınlıkle ıse yarıyor ve kullanımı son derce kolay

kolay gelsin

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: By_LeGnD 26 anlatım+crack File_Scavenger_3.2.zip
Eline sağlık güzel paylaşım ama şunu belirtmek istedim her zaman %100 dosya kurtarma diye bir olay yoktur şöyle ki sen bilgisayardan bir dosyayı sildiğin zaman bilgisayar o dosyanın adresindeki dosya bilgilerini silmeden bırakır lakin bundan sonra sen bilgisayara herhangi bir dosya kurarsan bilgisayar bunu kafasına göre adreslendirecektir eğer sildiğin dosyanın adresi üzerine yazarsa o dosyayı tamamen ya da hiç kurtaramayabilirsin. Benim deneyimlerimde de gördüğüm üzere bazı dosyalar sapasağlam kurtulurken bazı dosyalar tamamen geri dönmüyordu örneğin bazı resimlerin yarısı gözükmüyordu.

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
evet archon2 kardeşimiz haklı,eğer bir dosyayı yada dosyaları sildiğinizde hemen geri getirmek istiyorsanız,bilgisayarınıza başka veriler yüklemeden bu işi halldeceksiniz,programı denemedim ama benzer versiyonlarında hafıza kartları ve usb bellekleri dahi geri getirmiştim.Benim favorim RStudio dur.