%100 Mail Hacklemek Şifrenizi yazın saçmalıklar...

kral08

New member
ben bu tür seylerin daha oldugunu düsünmüyorum cünkü daha bu tür seylere kanacak insanlar yok .... genede tskrl aciklama icin...

SrkShooter

New member
Yarım akıllı dolu memleket yazık

Bu kadarda olunmazki !!! Valla bu kadar çok yarım akıllı hhsopa olduğunu bilmiyordum paylaşımın komedi şakamaka bir yana paylaşımın için sağol umarım millet böyle boş işlerin peşinden gidip mağdur olmazlar hhsopa

D@rk

New member
bunu yiyenler var ben şahsen şahidim güzel bir konuya açıklık getirilmiş saolasın

BY_CAOS

New member
Arkadasım ßu windows 98 warken yazılmıs ßasıt ßr html kodu ayrıca tamda deil ve formmaildir ßu kendi mail adresin formmailden almıs oldugun ßir mail adresi olması lazımdı yanlıs hatırlamıorsam ayrıca kodun tamamı degil ßu yazdıgın zaman karsıkı kisi ßunu indirirse eger normal ßir word pad dosyası seklindeki dosyanın uzantısını html olarak degistirdiginde email simgesi cıkdıgı icin yeni ßir mail adresi sananlar oluor form mailineede msn security seklinde ßir mail adresi almıssan veya cesitli programlarla "baskasını azından mail atmak" seklinde kısacası kurbana o internet explorer simgesi gorunumlu notpedi a cdıraßılırsen ki ßu fakemail oluyor aslında yani notepadın ıcındeki kısımlar o da yazıp yollaycakdır kendi sifren kısmı form mail adresinde acdıgın sifren email adresinde acdıgın sifren degil

Hell

Başarıda bir sanattır.
2006 daki bu sacmaliklarin yerini simdi facebook sifresi calmak icin yapilan uckaatlar yerini aldi gibi :)
Bilgisayar guvenliginden bi haber olan bir kac yakin arkadasim, bu tuzaga dustuler bile :) Facebook hesaplarini kaptirdilar.