10 YTL'ye profesyonel WEB TASARIMI

synx' Alıntı:
referans olmadan zor en azından bi site yap kendin onu koy görsün millet böyle kimse bişey görmeden sana yaptırmaz kardeş kusura bakma ama bu gerçek
CaKıR_X' Alıntı:
şuana kadar 10 tane referans sitesi hazırlardım :D kimse ne yapabileceğini görmeden iş vermek istemiyor. . Aç bedeva hostan kendine bir site . 1 saati ni almaz

synx ve çakır_x'e katılıyorum bitane örnek hazırlada nedir ne değildir bi görelim. böyle boş laflarla olmaz arkadaşım.:eek:ut: Bu topic'i okuyunca uzun zamandır düşündüğüm web sitesini yaptırmaya karar vermiştim ama prof birilerine vermeye karar verdim. Sana kolay gelsin, inşallah müşteri bulursun

ocaliptus

New member
haklısın arkadaşım pardon dikkat etmeliydin saol uyardığın için

arkadaşlar bir başka kampanyamızda DOMAİN + HOST + TASARIM SADECE 75 YTL bu fırsat kaçmaz...

ocaliptus

New member
tavsiye edrseniz sevinirim

Arkadaşlar bu kapanya bi bomba DOMAİN + HOST + TASARIM 80 YTL BU FIRSATI KAÇIRMAYIN SADECE 80 YTL FULL SİTE YOK BÖYLE KAMPANYA

Ayrıntılı bilgi için : [email protected]

ayrıca forum kurmak isteyenlerede şöyle bi kampanyamız var 2 gb host alana forum kurmak bedava 2 gb host yıllık peşin öderseniz 200 ytl aylık öderseniz 12 ay 20 ytl bu fırsatı kaçırmayın

Ayrıntılı bilgi için : [email protected]

DOMIX

New member
templerı al degıstır

80 ytl

belkıde degıstırmeden

80 ytl ?? ee baska topicde 15 ytl dıyorlar ???

p..ç ettiniz bu sektörü p.....ç ne diyeyim webmaster değilsiniz sizin adınızı terminolojiye koyuyorum webmatör sünüz cünki amatörsünüz.:Sopa

Melis_19

New member
ocaliptus' Alıntı:
reserans şimdilik yok ama inanın güzel tasarımlar bulabilirim size...

evet ankaradayım
Güzel tasarımlar bulabilirm size yazmışsın sanırım hazır template editleyeceksin :)

Bir arkadaşımız piyasyı öldürdünüz demiş sonrasında şaka demeseydi ne kadar güzel çolurdu. Gerçektende öyle öldürdünüz bu piyasayı. Öncedende söylemiştim bir şirkette asp programcıyım ve en az bir işi 300 dolaerdan başlıyoruz nedir bu 10 ytl ?

007eraser

New member
içine ettiniz piyasanın ya 10 liraya sitemi yapılır.Ayıptır çekin gidin ya ! Ordan burdan çalarak yada hazır template üzerinde oynayarak site yapılmaz sizin gibiler yüzünden piyasa öldü be.tam bir rezillik yaptığınız ! en ufak site işçiliği 500 dolardır bunun altında site yapılmaz.AYIPTIR YAPTIĞINIZ !

mui

New member
öldü piyasa sızın yuzunuzden

bello

New member
Böyle webmasterların allah belasını versin?

Böyle webmaster ya da tasrımcı olamaz olusn biz adam gibi setifikalı site yapıp işimiz yapalım bunlar bir yerden template bulsun 80 ytl yee site var desinler lan adamlar biraz işi bilse kardeşim hem host hemde tasarım 80 olurmu bunda bi bokluk var derler sizin yüzünüzden bize inanmıyorlar p.ç ettiniz bu mesleği haksızmıyım?

мυℓσ

тяαкуα α&#8
Yuh be kardeşim

10 YTL'ye site yapılır mı??? Hem de profesyonel. Daha önce de arkadaşların dediği gibi html devri ömrünü tamamladı. ASP veya PHP öğrenmeyi dene bence. 10 YTL aslında çok komik bir rakam ama bu fiyata bile html site yaptıran olacağını sanmıyorum çünkü insanlar artık internet sitelerinin asıl amacını kavradılar. Ürünlerime kendim müdahale etmek istiyorum, online müşteri desteği istiyorum, sitedeki haberleri güncellemek istiyorum gibisinden bir sürü istekte bulunuyorlar. Bu fiyata yaptıran bulabilirsen ne mutlu sana. Bana kalırsa kendini biraz geliştir ve diğer arkadaşların dediği gibi kendine bir site yap. Bir kaçta referans olabilecek site yapmayı dene. Ben de 2 sene öncesine kadar senin gibi html site tasarımıyla uğraşıyordum ancak site php veya asp tabanlı olmadan olmuyor hem webmastere hem müşteriye kolaylık.:sigara:

ocaliptus

New member
öncelikle söleyim 10 ytlye site yapmıyorum artık

ya kardeşim ben çekilince bu iş bitecekmi tamm bütün tasarımı bana ait site yaparım başkasından çalıpta yaparsamda şerefsizim verin 500 dolar yapayım veriyonuz hadi bakalım...
kimse vermiyecek doğal olarak tabiki

free!

artık yok...
referans versen iyi olur bak yaptırmak isteyenler çıkmış ne güzel:D
ben vercek olsam veririm herkes için mühim olan referans, bu işi çok yapan var zaten ortamda..
örn. Van 100.yıl üniversitesi, Van Emniyet Müdürlüğü vsvs gibi referans veren adama fiyat dahi sormuyorlar direkt iş senin :D
(bknz . freemitnick ) :D

rottegroupe

New member
ocaliptus' Alıntı:
öncelikle söleyim 10 ytlye site yapmıyorum artık

ya kardeşim ben çekilince bu iş bitecekmi tamm bütün tasarımı bana ait site yaparım başkasından çalıpta yaparsamda şerefsizim verin 500 dolar yapayım veriyonuz hadi bakalım...
kimse vermiyecek doğal olarak tabiki

Dostum alınma artık olan olmuş.... Ha 100 YTL filan olsa tamam kimse yüklenmezdi ama o bayağı düşüktü...

free!

artık yok...
yahu bari 10ytl isteme :D
template ci arkadaşlar, ama yinede editlemey biliyor kutlamak lazım..
ancak harbide piyasayı öldürdüler..
özellikle cep harçlığı ile reseller alıp host satıyorum diyenler :(

HTML