~♥~!k! ç!ç£k b! böCükt£n S£çm£L£r~♥~[angel_ina....ღ♥ღ...kuzay....ღ♥ღ...SAHRANİL]

SAHRANİL

Altın Üye
hepinize çok teşekkürler.yağmur ve kemalle böle bir başlık yapmak harika eğlenceliydi..

Fyonb

предате&
harikasınız....ne desem nasıl teşekkür etsem ki..elleriniz dert görmesin...süper olmuş...

SeKeeeRR

New member
eh hehe =) baŞlık harika olmuş.. böle 3 lü calısmalarda oluyormuydu hh dee...

harıkasınız valla ::D

SAHRANİL

Altın Üye
ayyyy bizim konumuzzz..ne güzel gündü yaww.çok gülmüştük üçümüz...duygulandım be..kemal nerdesin kankaa konuya bakkk:durdurun:goz::melek

böcüğümüz kuzay halada oo:durdurun:durdurun

SAHRANİL

Altın Üye
cidden ya kemal ne kadar mutluyduk ya

SAHRANİL

Altın Üye
doğru be kemal cidden çok mutluyduk.:meleko geceyi hiç unutamıyorum yağmıır sen ben çok gülmüştük ya bi konu açcaz diye.kasacağımız teşk sayısını hesaplamıştık:durdurun:durdurun:durdurun

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
doğru be kemal cidden çok mutluyduk.:meleko geceyi hiç unutamıyorum yağmıır sen ben çok gülmüştük ya bi konu açcaz diye.kasacağımız teşk sayısını hesaplamıştık:durdurun:durdurun:durdurun

itirafları dinlediniz. :p

kuzay

Pesimist

hadi be ben evde bile degildim hem benim ihtiyacım mı var =)

teşekkürrü fazlasını verim sana =)

sonsuzluga inanma sen buna =)

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
yalnız kırmızının ve dadımın gözünden uzak. burası romantizm ikili konuşmalar yasak. :D

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
ablam benden önce davranmış ikli konuşma yassah :melek

HTML