♥ Ben Iraklı Bir Çocuğum ♥

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Unutulmaması gereken bir saldırı...Buna işgal denmez..Resmen saldırı..Asla böle olayları unutmamalı ve ibret alarak kime güveneceğimiz konusunda dikkatli olmalıyız gibime geliyor..

Paylaşım için saol..

.:CHECHEN

Banned
maxpyane' Alıntı:
Walla bizdede senin gibi arap sempatizanları cogaldıkca ....Cok yakında ıraktan farkımız kalmaz eroin gibi cahıl halkı din kısvesi altında kandır....Dinci gorunen polıtıkacılar para ve makam uugruna memleketı satsın en sonunda ulke dogudan bolunsun kıbrıs ellerın olsun yarın obur gunde el oglu f-22 lerle bombalasın evet arkadasım ınan bana o mermılerle uyanacagımız zaman uzak degıl ....Ama tek farkla sızın gıbı biat etmıycem ılk gordugum yabancının kafasına sıkıcam sonrası elbet gelır...
Sizin türkçü gibi görünen necdet sezerin,demirelin,ecevitin,kemal dervişinde ne yaptığını gördük.Sen bir gün Irak gibi uyanırsan Şükret Rabbine.Ülken dikenli telle olmasada bifiil amerikan israil toprağı olmuş sen daha dinci türkçü muhabbetimi yapıyorsun=)
Mardin civarında kaç dönüm israil ve abd toprağı var bilmiyorsun öylesine hava civa konuşuyorsun.Kktc ye kalsa 2 dk da ayrılırdı TR den.5 sene yaşadım orda halkın tamamı ingiliz fransız hayranı.Sen hala KKTC diye bir yer olduğunumu sanıyorsun?Gidip görmediğin görüpte duymadığın konularda kısıtlı konuşmanı tavsiye ederim.
Türkçü görünen adamlar parça parça sattı TR topraklarını Dincilerin bari Allahtan korkusu var.

Valla kardeş ister sempatizan de ister başka birşey.Benim gözümde İslam ümmetinin yanında
ne Türkün ne Arabın Nede Çeçenin değeri vardır.Ama bizlerin senin düşünce tarzına sahip
olan insanlardan bi farkımız var.Bizler savaşla büyüdüğümüz için senin gibi Gül pembe
düşünemiyoruz kusura bakma.Benim için önemli olan Ümmettir.
Hadisler ve Ayetler ışığında ilerde Ümmet için çok büyük bir savaş olacağı doğru.
İşte o zamanda ümmet için savaşırken bende ne türk tanırım ne baba nede ağa...

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Bi yerde okumustum cokta hosuma gıtmıstı

Eyy Adaletsiz Dünya..Ben Felluceyim..21. Yüzyılın Mezarlığı İnsanlığın Son Kalesiyim

angel_ina

Altın Üye
.:CHECHEN' Alıntı:
.Bizler savaşla büyüdüğümüz için senin gibi Gül pembe
düşünemiyoruz kusura bakma.Benim için önemli olan Ümmettir.
Hadisler ve Ayetler ışığında ilerde Ümmet için çok büyük bir savaş olacağı doğru.
İşte o zamanda ümmet için savaşırken bende ne türk tanırım ne baba nede ağa...
cok haklısın chechen kendısı başka dunyada yaşıyor qalibaa:saskin

maxpyane

New member
Mardınde satılan toprakların kımler tarafından satıldıgınıda cok ıı bılıyoruz...ABD nın ılımlı ıslam projesı yanı AKP tarafından Dogu halkının oyşarını micro kredılerle satın alıp batı ınsanlarıda din tacirligi ile ele gecirdi....
Sana bir soru sorucam ozaman 28 subat darbesi neden oldu ozamanlar yapılan bu post modern darbe sımdı neden yapılamııyoo...

Cunkı artık AKP nın arkasında garantor ulke ABD var yanı tayyip ve takım arkadasları hocası erbakanı satıp koltuk makam ıcın en onemlısı ılımlı islama gecmek ıcın tek fırsatı olan ABD ıle gızlı anlasmayı kabul etmek zorunda kaldı....Cunkı erbakanın yanında kalsaydı Her sekılde yenı bır 28 subat olucaktı...

Sımdı sabaha kadar ızahat verırdım sıze ama Ahtopotun kolları gıbı dını soylemler vucudunuzu sarmıs anlatsamda anlamıssın

Bu arada karsındakı konustugun kısıyı asagılama numarasını ben lısedekı munazaaralarda yapardım...

Tartısacak bır bılgıye sahıp olmayınca kucumseme taktıgı
onemlı degıl ,

Hıc umrumda bıle degıl benı bır tek bu ulke ılgılendıırır...

Kendını musluman sayıp kafa kesen teerorıstler degıl....

muslumanlıkta adılce savas vardır
Adice degıl

ne ummetmis be 9 milyonluk etrafında 350 mılyonluk musluman ummetı sonuca bak husran .....Bu ummetlık kavramını bıraz gelıstırmelerı lazım bu arap arkadasların...
Hep kucaga oturmaktan pozısyon desıgemııyorlar...

Ummetlere bak fılıstın bıle kendı ııcınde ıkıye bolundu....
Topragını kurtarmaya calısanlar el aksa tugayı dıgerı asırı ıslamcı hızbullah
Farkında degılmısınız her yerde aynı oyun oynanıyo turkıyede dahıl ınsanları dıncı ve dınsız olarak ıkıye boluyorlar off off

angel_ina

Altın Üye
ne saçmaladıqınızın farkındamısınız... ne demek insanları küçümsüyoruzdaa.. ne demek anlattıklarını anlayamazmışızdaa..:saskin sözlerinize biraz dikkaat edermisiniz :angry farkındaysanız siyaset yapmıyoruz burdaa....

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
ALLAH yardım etsın

ancak zamınnda ULkemız ole ıken kımse yardımcı olmamısdı

ALLAH ONLARADA BIR ATATüRK NASIP etsin.

.:CHECHEN

Banned
1) işte aramızdaki fark bu.Sen kin tutarsın ben savunurum.Benim gibi düşünen milyonlarca insan var bunun için hala ayaktayız.Ben politika yapmıyorum kardeşim ayrıca tayyi-p ve kelbakanın yandaşıymışım gibi konuşman beni hiç tanımadığını tekrardan gösterir.Tayyi-p in dinCİ (ki o nedemekse) olduğunu savunanlar yanlışa düştü zaten.ABD İsrailin Rusyanın yaltakçısı olupta kendi ümmet kardeşi ülkelerini satan adama ben Allahtan korkan adam demem.Kelbakanın Cumhurbaşkanımız Dudayev suikatsinde parmağı olduğunuda herkezce bilinen bir gerçek.

2) Kin ve nefret içinde boğulmaktansa ahtapotun kollarına kendini atmanı yeğlerdim.Dini söylemler her halde özgürlük saçmalığından daha bir saçma geliyor olacakki her azını Allah la açana Din-Cİ Hoca İmam gözüyle bakarak aşağılama taktiğini ancak ve ancak kalpleri kör olanlar yapıyor maalesef.

3) Senin umrunda olmasada beni hiç alakadar etmez İslam dininin yanında Bu ülkenin bütünlüğü.Çünkü İslam bütünlüğü emreder.Kin tutmayı Din kardeşine düşman gözüyle bakmayı değil.Sanırım hala Laiklikçilik oyunu oynuyorsunuz.Kardeş artık Laiklik diye bir şey kalmadı dikkatini çekerim ve bu ülkenin Laik-Demokratik bir ülke olduğunu savunan herkezlede SABAHA kadar konuşmaya varım.Ülken zamanında dilenerek aldığı kredilerle zamanında ayakta dururken ve çıkarları için İslam bütünlüğünden uzak durduğu için şuanda senin terörist diye nitelendirdiğin insanların halinde değil.O zaman Mondros zamanında oluşan gruplarıda terörist diye nitelendirelim..Neden ? onlarda kendi vatanını savunmuyorlarmıydı onlarda Milis harekatı uygulamıyorlarmıydı?Her kafasına kar maskesi takan adamı terörist saymak bilmiyorum ne kadar akıllıca.Mehmetçik dahi dağda pkklı teröristleri öldürdükten sonra kafalarını keserek poz verdikleri oldu forumda arama yap bul öyleyse onlarda terörist.Madem ben teröristim öyleyse sende teröristsin ne fark var aramızda?

4) Şuanda Çeçenistanda Irakta Filistinde Afganistanda olan ayrımların hepsi şuanda TR nin bankası sayılan ülkelerin oyunları sonucunda oluşan ayrımlar bölünmeler.Modern insanlık böyle olunmaz.Karşı taraf 2 yaşındaki çocuğun kafasını koparınca Asker (çünkü üstlerinde asker üniforması var) diğer tarafta ülkelerinden çekilmeleri için kafa kestiklerinden terörist ilan edilenler.Ama seni tebrik ederim hiçbirşey bilmeden çok şey biliyormuş taklidi çok güzel yapıyorsun

Bu arada bilmem haberin varmı yaklaşık 2 yıl oldu Hizbullah ile Hamas birleşti ve Filistin ordusu olarak geçiyor isimleri Aksa koruma tugayı isminide ilk defa senden duyuyorum.Kısa minili Çağdaşlıkmı yoksa Çarşaflı ümmetmi?Bunun cevabı sana göre ayrıdır bana göre ayrı budurumda tek beklememiz gereken savaş meydanında karşılaşmak olur....

Ne vatan Ne bayrak ilk önce La ilahe İllallah.Bunun tersini idda edenlerle elbet bir meydanda karşılaşırız.O zamanda ilk tetiğe basan kazanır.....

HTML