♥ Ben Iraklı Bir Çocuğum ♥

GebzeLi

Altın Üye
KahroLsun Amerikan EmperyaLizmi...!!!
Ya$asın HaLkLarın Karde$Liği..!!!

D.ev-G.eNÇ

New member
ßaziLarimizin hayaLLeri n'kadar masum qöreßiLiomusunuz sadece ßüyümek..
AMA KİMİLERİNİN TEK HAYALİ PARA PUL.. ßu cocukLara hayaL kurdurmian ßeyinLeri, ßu insanLara aci cektiren ßeyinLeri aLLah ßiLdiqi qißi yapsın ßu zihniyeti kahretsin..

maxpyane

New member
Biraz ataturku ornek alıp savassalardı....Ne kadar kotude olsa lıderlerını baska bır ulke ıdam etti....Bunlarda sevındı yaa ole tanklar bagdata gırınce terlıklerle heykellere vurmakla olmuyo bu ısler....

Adam olcaksınız dırenecektınız gerekırse bagımsızlık ugruna olecektınız ama nerde arap degılmısınız bı tek arkadan vurmayı bılırsınız....

Gerı kalmıs bır medenıyet olmaya mahkum bır toplumsunuz dunyanın en degerlı madenı sızde ama dunyanın en gerı kalmıs ulkelerıde sızsınız...

Mılletde gelır alır elınden bızde burda ah vah derız olay bu kadar basıt degıl ıste

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Allah Yardımcıları olsun

eline sağlık

duyarlı bi paylaşım yapmışsın

aslansmh

New member
Bence Irak Halkı Acınacak Bır Durumda Ama Onları Bu Hale Dusurenlerde Kendılerıdır...A.B.D Ülkelerine Girdiğinde Hemen 1 Kaç Kısılık Gruplar Toplanıp Gıttıler Saddam'ın Heykelını Yıkmaya Ve Naptılar Sıgındılar Bush Amcalarının Kollarına...Sonuc Ne Bush Vurdu Sırtlarından...Egerkı Bagımsız Bır Mıllet Olmak Isteselerdı Karsı Koyarlardı...Ama Tek Bıldıgım O Kadar Hatada Tek Sucsuz Olan O Cocuklar...Ama Unutmuyalım Bızım Kurtulus,Canakkale Savaslarımızda O Cocuklar Gıbı Evınde Uyurken Olen Degıl Cephede Savasırken Sehıt Dusen Atalarımız Var...

maxpyane

New member
angel_ina' Alıntı:
maxpyane.. o cocukların ne sucu varr sencee... :angry
Walla ben cannakkaleye gıttıgımde o ıssız garıp tepelerde yasları 15 den kucuk ne kadar sehıt gordum...Onlar sucu neydı onlar bır evın sıgınaında saklanmadılar mermılerre karsı goyuslerını ortaya koydular.....
Er yada gec herkes olucek ama onemlı olan onlarınkısı kadar korkakca adıce olmuyceklerdı..
onların babaları anaları aglıycaklarına alıcaklar ellerıne tabancalarını tufeklerını gordugu ılk ABD askere sıkıcak sıkamııyosa bosver bız burda ah demısız vah demısız...

1sc0rp!tX

Altın Üye
ALlah Yardımcıları OLsun =(

.:CHECHEN

Banned
maxpyane' Alıntı:
Walla ben cannakkaleye gıttıgımde o ıssız garıp tepelerde yasları 15 den kucuk ne kadar sehıt gordum...Onlar sucu neydı onlar bır evın sıgınaında saklanmadılar mermılerre karsı goyuslerını ortaya koydular.....
Er yada gec herkes olucek ama onemlı olan onlarınkısı kadar korkakca adıce olmuyceklerdı..
onların babaları anaları aglıycaklarına alıcaklar ellerıne tabancalarını tufeklerını gordugu ılk ABD askere sıkıcak sıkamııyosa bosver bız burda ah demısız vah demısız...
O zaman Allah seni Tam mermilerin Tam bombaların Kanın ortasına düşürsün ve sapa sağlam geri çıkarsın.O zaman anlarsın ne duygular içinde olduklarını...karşı düşmanın elinde füze varken elinde bir taş olması pekte lezzetli bi duygu değil haberin olsun.

Bizlerde ırak filistin gibi Bir ülke için değil Bu Ümmet için Şehit verdik..Çanakkaledeki Şehitlerin hepsi kahramanca savaştılar ve onların Bir ıraktan bir filistinden farkı yoktu.Herşey bazen Laiklikle Milliyetçilikle bitmiyor.Kulağının yanından mermi arı vızıltısı gibi geçerken bazı şeyleri düşünmek için birkaç saniyede olsa çok zamanın oluyor.

Bana milliyetçilik ayakları sıkmayın.Ananızın ensesine pompalı tüfek dayandığı vakit ne vatan tanır insan nede bayrak.Kahraman ayaklarına yatmayın.Ne kahramanlar gördük,biri bu forumdaydı arat yazılarını bul.....

Ayrıca Aslansmh kardeş;
Ogün pust amcanın kucağına atlayan adamlar şuanda zulüm görmüyor keyif içinde yaşıyor dolarlarla.Asıl direnenlerin kanı tüm ırağa yayıldı.Bir Saddam 10 puşta bedeldir!!!

Konu için teşekkürler.Demekki bazı kalpler hala kör değilde unutmamış bazı şeyleri.
Bu Hadisi hiçbir zaman unutmayın;
"Sen Kendini bilirsen,Rabbinide bilirsin"

Ümmete sevgi ve selamlarımla.

maxpyane

New member
Walla bizdede senin gibi arap sempatizanları cogaldıkca ....Cok yakında ıraktan farkımız kalmaz eroin gibi cahıl halkı din kısvesi altında kandır....Dinci gorunen polıtıkacılar para ve makam uugruna memleketı satsın en sonunda ulke dogudan bolunsun kıbrıs ellerın olsun yarın obur gunde el oglu f-22 lerle bombalasın evet arkadasım ınan bana o mermılerle uyanacagımız zaman uzak degıl ....Ama tek farkla sızın gıbı biat etmıycem ılk gordugum yabancının kafasına sıkıcam sonrası elbet gelır...

HTML