►Shakes & Fidget (Muhteşem Oyun-En iyi Oyun Ödüllü)

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Mantarları nasıl yaptın o kadar :) Parayla mı?

Hyperion

Rally Art
Bende Kaydoldum :p
Nickim Mitsubishy :p

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Bora Bey bolumumle fazla ilgilenemiyorum sakin sonra bu konu ile bana gelmeyin su oyuna beni siz sardiniz ;)

Disari cikiyorum suresini bile ona gore ayarliyorum 2 saat sonra geleceksem 1 saat 55 dakika sonra evde olmam gerekiyor ;)

Felaket sardi tek rakibim Opteron (bir sureligine ;)

Bide sey dicem bu statlari nasil sifirliyoruz?
sakın o yanlısa dusmeyın statlar sıfırlanmıyor arkadaslar :) ama ana statlarınız harıcı bastıgınız statlara uzulmeyın ılerıkı levellerde nasılsa onlarada bıraz olsun onem vermenız gerekıcek sız sımdıden bıraz ılerde tutmus olursunuz.

Buarada zeytın oyuna abartısız 15 gundur gunun 18 saatını ayırıyorum cıdden fecı surukluyor helekı bıraz ılerleyınce :)

Zeytin

Zeytin&Limon
sakın o yanlısa dusmeyın statlar sıfırlanmıyor arkadaslar :) ama ana statlarınız harıcı bastıgınız statlara uzulmeyın ılerıkı levellerde nasılsa onlarada bıraz olsun onem vermenız gerekıcek sız sımdıden bıraz ılerde tutmus olursunuz.

Buarada zeytın oyuna abartısız 15 gundur gunun 18 saatını ayırıyorum cıdden fecı surukluyor helekı bıraz ılerleyınce :)
Valla ben diyecegimi dedim mudur, donanim bolumune bir asistan alalim :smile:

Harbi mantarlar 2010 bugundan kalma mi :p

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
İşe bak yha mage çok vuruyor :)

oz_K_an

New member
Zekaya yüklencem :D sonra dayanıklılık veririm

koydum sur nöbetine 10saat :) çalışsın biraz
lvl atladıkca daha zevkli oluyo :goz:

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Zindanda kapışmak zor iş be :(

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Abi anahtarı buldukta o hayalet var yha :):) Acımıyor
asdasdasd daha nelerı cıkıcak SpooKs :) acele etme bı kac lv daha gec rahat alırsın sonrasında bıde zından gorevlerınden %25 epic item dusme sansı var epic itemler bulunmaz sılahlardır dustuklerınde statlarınıza katkısı buyuk olucaktır. :smile:

Picco

New member
Dark Angel zor bır görevden basarısız bır sonucla ayrılınca adamım bunalıma girdi bende meyhaneye göturdum sanırım fazla ıctık ve suan adamım pert ne yapıcam ? =) oyunda hastanede göremedım bana yardımcı ol pls :(

oz_K_an

New member
Dark Angel zor bır görevden basarısız bır sonucla ayrılınca adamım bunalıma girdi bende meyhaneye göturdum sanırım fazla ıctık ve suan adamım pert ne yapıcam ? =) oyunda hastanede göremedım bana yardımcı ol pls :(
barmenden bira içerek hevesi artırabilirsin. biralar mantarla satılıyo :)
1günde 10bira içebiliyosun
mantar yoksa geceyi bekle her gece yenileniyo :goz:

1001Design

330i ///M3 Design