“Dtpli Vekillerin Vekillikleri Düşürülsün” İmza Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1001Design

330i ///M3 Design
@edre

SENIN GIBI KAHPE HAINLERE KANLI KURSUN SIKILIYOR
SIRA SANA DA GELECEK

Börteçine9

New member
Ben KÜRDÜM yani ne demek türk dendiği zaman kendimide katayım bunu hangi mantıkla diyorsun etnik kimliğimi yani inkar edeyim türk diyeyim değil mi böyle bir saçmalık var mı
kürt tarihini iyi oku bak bakalım kürtlet çanakkale ve kurtuluş savaşında varmıymıydı yokmuymuydu
kurtuluş savaşı için atatürk bizzat doğu illerine gelip kürtlerden yardım istemiştir kelimelerimizi biraz daha dikkatli seçelim
çok şey bildiğini zannediyorsun
doğuda yaşayanlara hayatı bir sor
askerler gözümüzün önünde köylerimizi yaktı
göçe zorladılar her türlü muameleye tabi tutulduk ikinci sınıf insan muamelesi görmek nasıl bişey bilirmisn?bu yüzden yorum yaparken daha dikkatli ol

birde kurtuluş savaşını türk milleti değil TÜRKİYE MİLLETİ kazandı
evet kürtLer KurtuLuş Savaşında vardı hatta daha öncelerinde de vardılar.
bunu zaten kimse inKar etmiyor..
ama Oğuz Boy'unun 24 koLundan biri oLduğunuzu sadece bilinçli olan kürtler kabul ediyor..
yıllarca yabancı kaynakLı kitapları okuya okuya yok biz öyle olduk yok biz böyle olduk ayağına yatıyorsunuz..
kürt olarak Türkiye'de başbakan seçildi cumhurbaşkanı 2.sınıf insan olarak muamele görsen nasıl bu kadar yüksek mevkilerde yer aLasın ?
ben kürdüm demene kimse karşı çıkmıyor nasıl ben çepni boyundanım,veyahut diğeri yörüğüm diyorsa sende diyebilirsin ama bu boyların arasında neden kimse özerklik veya kimlik dalgasına kalkışmıyor işte burda sizin düşünmeniz gereKir ;)

Arıkut

Türk Milliyetçisi
zaten bu yüzden bu sorunlar çıkmyormu ben kürdüm diyerek ayrımcılığı yapan sensin bir yörükte ben yörük devleti kuracağım diye veya bir laz ben laz devleti kuracağım diye çıkarsa işimiz var ayrıca senin ayrımcılık yaptığın (halkın)a sor bakalım elektrik faturasını ödüyolarmı vergi veriolarmı onların kaçak elektrik paralarını kim ödüyo ayrımcılık yaparak çocukların aklını da çelip dağa çıkartıp askerlerimizi şehit eden kimmiş sor bakalım???

Fatih Hoca

Banned
Bence 'hayvanlar vekil olamaz' diye bir yasa çıkartılsın, daha kolay olur:hhmanD

Arıkut

Türk Milliyetçisi
güzel söyledin kardeşim onlarla ayrıca bi görüşmek lazım ama....

takotaki

New member
bakın itilaf devletleri sürekli iç karışıklıklardan yararlanmıştr..ve malesef kürdistan ve ermenistan kurma vaatleri ile doğu bölgesin mahvetmişlerdir...dünkü dönekten bugün dost olmazz...kürt açılımı diyolar otobs şöförü ,pazarcı,müdür, bakkal ,yardımlardan en fazla yararlanan,kaçakcılık ve dier yolladan altına bmw çeken hep kimm??? cevaba gerek yok.. ve teröristlerde mecliste ya daha fazla söze gerek yok.. ama bu ilkede edebiyle yaşayan türk halkı var sıra gelecek konuştukmu tam konuşcaz... kısacası BU TOPRAKLAR TÜRKÜNDÜ TÜRK VE HEP TÜRK KALACAK...ŞEHİT AİLELERİNE SEVGİLERLE ..BU ÜLKEYİ SATTIRMA TÜRK GENCİ GÖZÜNÜ AÇ..OKUU..

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
sehitLer oLmez yerine konu siyasete acıLsaydı daha fazLa imza topLana biLirdi...

eLine saqLık yine ii dusunup bulmussun .. Destek +1

uA*Ugur

New member
Albayrak ellerine sağlık kardeşim her zaman yanındayım.Bu dtp liler resmen terörist yav bunları daha niye mecliste tutuyorlar anlamış değilim.Hesabını başbakandan bekliyoruz.Adamlar hem Türkiye cumhuriyeti'nde yaşıyorlar benim bayrağıma benim atama benim milletime laf atıyorlar benim istiklal marşımı söylemiyorlar sonra da kalkmışlar mecliste söyleniyorlar.Neymiş asker silah bıraksın.Al dtp sana cevap.

ASKER SANA NAHHHHHH SİLAH BIRAKIR dtp ye pkk ya ve onların yandaşçılarına ÖLÜMMM

MG_eVİL

New member
Düşüncelerimiz Ne Kadar Farklıysada Ozan Arif'in Şarkısı Tam Bu Konuyla İlgili... Albayrak Her Zaman Destek Tam Destek Biliyorsun :goz:

BU HESAP SORULACAK

Yiğit olanın lokması cana azıktır beyler
Kimse bana söylemesin buna yazıktır beyler

Soyu soysuz olanın sütü bozuktur beyler
Bunların soyu bozulmuş Türk'e düşman göbekten
Bu hesap sorulacak Apo denen köpekten!

Kan istediniz canlardan bitmedi inadınız
Oğuz size yar olmadı budüz idi adınız

Senelerdir bu vatanın ekmeğini yediniz
Suyunuzu keseceğiz dağlardaki gölekten

İhanete yar mı olur, yüce dağların karı
Üstünüze zalım geldi bu senenin baharı
Deli poyraz gibi vurdu öksüzlerin kaharı
Eleneceksiniz beyler ince ince elekten

Dağlar, taşlar bu ovalar bilin ki Türk'ün yurdu

Aslımız insan neslidir Türk'e semboldür Kurd'u
Soyu ermeni olanlar nerden bilecek Kürd'ü
İhaneti seyreyleyin perdedeki delikten

Feryat eylemez mi sandın yavrusuna bir ana
Sizler doymak bilmediniz akıttığınız kana
İnsan olan cana kıymaz, nasıl kıydınız cana?
Anası nenni söylerken kan damlıyor belekten

Alperenler şehadeti seslenirken çağrına
İbrahim'in dedileri nişan oldu bağrına
Mehmetçik'ler şehit düştü bu vatanın uğruna
Vatan mı istediniz lan beşikteki bebekten?

Hainlerin yaptıkları yanlarına kalır mı?
İhanetin affı olmaz sizi millet salar mı?

Vatan şehitler toprağı seni toprak alır mı?
Boynuna urgan dolayın sağlam olsun ipekten!

Başı bozuk yaylalarda bol keseden savurdun
Ne dinin var, ne imanın sen ne biçim gavurdun?
Hem korkaksın, hem zavallı zoru gördün kıvırdın!
Urgan bile dava eder boynundaki ilmekten!

Şehit anaların gözündeki yaş bitsin
Vatanımın üstünden kara bulutlar gitsin
Asın gardaş bu iti, şehitler rahat etsin!
Bu Sefai deli oldu, senelerdir demekten!
Bu hesaaaap, bu hesaaap, bu hesap sorulacak Apo denen köpekten!!

Ozan Arif..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...