’Bak delikanlı! Atatürk’ü sevmek bir ibadettir...’

ikRa

Banned
Sana bir soru...

Fatih sultan Mehmed'in resmini koymuşsun. Kabul. Peki Neden ATAM İZİNDEYİZ? Nereden bu alıntı? Kimin için söylenir? Kim söyler? Sen kimsin?

Söyle bakalım ATATÜRK'ü seviyorum diye? Dürüstçe. Söyleyebilir misin?
:) Ya sorması ayıpta sen kimsin?
Seviyorsa sen hangi hakLa burda zikretme zorunLuLuğu koyuyorsun?
Sevmiyorsa da sen hangi hakLa burda sevdirme zorunLuLuğu koyuyorsun?
Ya işinize bakın işinize

Albayrak

Can Feda
Söyledikleri ve ima etmeye çalıştıkları ile Atatürk ü yermeye çalışan zavallılara, biz susalım da tarih konuşsun.

TurKisHeLL

New member
Atatürk ün üstün askeri yetenekleri devlet adamlıgını herkez takdier eder fakat bu durumu inanç boyutuna taşımak sizi çok yanlışlıklara sevk edebilir.
Bu vatan ı kurtaran insanlar inançları ile kazandıkları savaşı sadece Atadan bilmek yanlıştır
Büyük savaşta Dedelerimizin İnançları ile besledikleri vatan askını örnek almanızı isterdim

Ben sunu söylemek isterim Evrenin Efendisi Peygamber Efendimizden Daha Fazla Atatürk ü Sevmemi Beklemeyin
Seveninde Yalanlar İçinde Boğulduğunu Sanıorum

Atatürk İçinde Türk Milletinin En Son En Büyük Lideri Olarak Sevgim ve Saygım Sonsuzdur
Atatürk Hata Yapabilir Sorun Deil O Bir Kuldur Sonçta Ama Efendimiz Hatasız Bir Yaşam Sürdü Örnek Alacaksanız Efendimizi Alalım Yapamıorsak Zorlanıorsa Atatürk e Bakarak Zamanın Zorluklarında Nasıl Metotlar Kullandıgına Bakalım

Katılmak yada Katılmamak Sizin Elinizde
Yorumlarınıza Saygı Duyacagım

Albayrak

Can Feda
Atatürk ün üstün askeri yetenekleri devlet adamlıgını herkez takdier eder fakat bu durumu inanç boyutuna taşımak sizi çok yanlışlıklara sevk edebilir.
Bu vatan ı kurtaran insanlar inançları ile kazandıkları savaşı sadece Atadan bilmek yanlıştır
Büyük savaşta Dedelerimizin İnançları ile besledikleri vatan askını örnek almanızı isterdim

Ben sunu söylemek isterim Evrenin Efendisi Peygamber Efendimizden Daha Fazla Atatürk ü Sevmemi Beklemeyin
Seveninde Yalanlar İçinde Boğulduğunu Sanıorum

Atatürk İçinde Türk Milletinin En Son En Büyük Lideri Olarak Sevgim ve Saygım Sonsuzdur
Atatürk Hata Yapabilir Sorun Deil O Bir Kuldur Sonçta Ama Efendimiz Hatasız Bir Yaşam Sürdü Örnek Alacaksanız Efendimizi Alalım Yapamıorsak Zorlanıorsa Atatürk e Bakarak Zamanın Zorluklarında Nasıl Metotlar Kullandıgına Bakalım

Katılmak yada Katılmamak Sizin Elinizde
Yorumlarınıza Saygı Duyacagım
Bir hatayı düzeltmek istedim. Yazınızda geçiyor da. Atatürk kuldur doğru...

"Ben şahadet ederim ki Allah'dan başka ilah yoktur ve ben şehadet ederim ki Hz. Muhammed O'nun kulu ve Resulüdür."

Sizin neyi kıskandığınızı anlamak gerçekten imkansız. Büyük lider diyorsun, iyi insan diyorsun, zaten Atatürk te milletini başarılarına dahil etmiş bir insan. E peki sorun ne?

Ya kardeşim size kim diyor, bana bir söyleyin şunu, Atatürk ü Hz.Peygamber den üstün görün. Nutuku haşa Kuran dan üstün tutun. Sadece borçlu olduğunuz insana ve ülkesine saygı gösterin. Yeter.

Albayrak

Can Feda
Ben Zaten Saygı Duyuyorum
Onları Abartan Arkadaslar İçin Yazdım
Senin söylediklerini hassasiyetini anlıyorum. Korunması gereken değerleri birlikte korumalıyız. Yeni dönem Atatürk savunuculuğunu gerektiriyor. Çünkü Cumhuriyet ile hesaplarını bitirememiş insanlar Atatürk düşmanları yetiştiriyor. İlkelerine ve büslerine saldırıyorlar. Bizim görevimiz onlara hadlerini bildirmek.

HTML