şu Siteyi Hackleyin Diyenler Okuyun Lütfen !!!

TaTaRSeFa

New member
saolasın kardeş bn bilinçsiz olarak meraktan baqardım bu o.ç ler türklere neler islam dinine neler yazmışlar die--------Ama bnu C-W akıncıları halledior bildiğim kadarıyla!!!

balye54

New member
Selamın Aleyküm Herkeze Merhabalar Alıntı Yapmayın Bende Katılıyorum Arkadasım Sana Zaten Küfrederek Ona Buna Mail Atarak Hint Yapmak Istiyorlar Arkadasım Sen Dogru Yazmışsın Bend E Katılıyorum Yazmadan Edemedim Onlara Nalet Olsun

extacymfo

New member
arkadaslarımın dediklerine katılıyorum ve bende rica ediyorum ben genelde bu tür sitelere üye olmuyordum göz atıp çıkıyordum bu forum sitesine bu gün baktım ve hoşuma gitti üye oldum.
çok istekli ve vatanseverseniz dediğiniz sitelere girip acaba ne yazmış şerefsizler diye bakmayın olurmu .

cursedewren

New member
bir de maillere gelen abuk subuk forward mailler oluyor lütfen listenizdeki herkese dagıtınız diye cümleler geciyor mailin sonunda. bu mailleri herkes birbirine yollayarak orda bir mail adres listesi olusturuyorlar. sonrada birileri tarafından bu mail listler satılıyor birilerie reklam mailleri yollanması icin. cünkü bi donem o forwardları cok yapardım salak gibi sonra mailime inanılmaz derecede cok junk glemeye başladı. benden size tavsiye oyle forward olaylarına hiç girişmeyin sacmalık başlı başına