şeytan_rock_müziğin_tam_kalbinde_mutlaka_okuyun

free!

artık yok...
likeAsoul' Alıntı:
yazın boyunca saydıgın grup we sarkılara 'seytan propagandası yapıolar' demeyemı calıstın

yoksa -Led Zeppelin… Michael Jackson… Beatles… Madonna… Metallica… Eagles… Rolling Stones…-
gibi gruplara satanıst demeye calısanlaramı elestiri yaptın tam anlayamadım ama

son sozün yeter zaten

dilerim herkes AKLI BASINDA insan olur :hhman:
olm senin dinlediklerin o saydığı adamları 100 e katlar... çığlık çığlığa ne bağırtkan adamlar öyle:D

Iced Earth

New member
yaa b bize bunlarla gelmeyiniz lütfen ne kalbi ne ortası .. tersten mersten anlamam ben,sound a bakarım ,gitar solosuna bakarım

ozgurc006

New member
ya kardes iyi yapmıssın eline emegine saglık sen o konusanları bosver Allah bizi seytanın şerrinden kurtarır inşaallah

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Herkesin düşüncesine saygım var ama bence saçma bir varsayım. Çünkü bu insanlar şarkılarını yaparken haa dur bakalım tersten dinleyince ne anlama gelecek diye mi yapıyolar. Hadi onu geçtim öyle yapsınlar. Ama ingilizce Türkçe gibi değil ki. Türkçe olsa tersten oku rahat rahat. İngilizce de nasıl bi şey çıkacağı hiç belli değil. Bi kere bu tez bence burdan yatıyor. vasya ne güzel yazmış Aşık Veysel'in şiirini. Bunu Pentagram yorumlamıştı. Şeytan hepimizin içinde bence. Nefsimiz her birimizin şeytanı. Onu şarkılarda falan da filan da aramaya gerek yok derim ben. :)
Şeytan gitarsa bıyıklarıda telleri mi :D

masduh

New member
bide noel şarkısı wardı yok korkunç bişe falan aptal aptal uğultu çıkıo sadece we bu senin açtıın konununda imkansız olduğunu kendinde biliosun

HTML