Şu anki Ruh haLini Tek keLime iLe Anlat..

Sercinho7

Dark Side of Creation
Normal ....

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
yorgun bitkin uykusuz tabi bu uyuyana kadar gecerli yarın kalktıktan sonra herzamankı gibi bomba gibi yani:)

Sercinho7

Dark Side of Creation
Bilmiorm gaLiba Bunalım a girdm :(

aysenur83

New member
Şu an ölmek isteyen bir ruh haline sahibim. Evde yapayalnızım. Ailemden uzaktayım. Sevgilim durduk yere ayrılmalıyız dedi ve bilmediğim bir nedenden dolayı ayrılmış durumdayız. Kendimi aptal gibi hissediyorum. Dinimiz intihar etmeyi en büyük günahlardan saymasa şu an kendimi öldürürdüm. Aslında bunu yapıp yapmamak konusunda kendime de çok fazla güvenemiyorum. Ölsem beni kaç gün sonra bulurlar diye merak bile ediyorum, özellikle de ölümüm hafta sonu olursa kimsenin haberi bile olmaz sanırım. Bu soğuk şehrin soğuk insanlarından nefret ediyorum. İstediğim her şey olmamak için büyük bir çaba sarf ediyor. Kimse beni sevmiyor, kimse beni istemiyor. İstediğim bir işte çalışamıyorum. ÖSYM bana yapmadığını bırakmadı. Lanet eder bir ruh haline sahibim işteee:(:(

(NoRm)

New member
benim de farkım yoq ama ben daha öss ile tanışmadım aileminde yanındayım ama uzakta olmak isterdim..çünkü hergün kavga hergün kavga...bıktım artıkk...

Hüzün_melegi

New member
$uan yorgunum ve uykusuzum ama yatasim yok :(

ay$enur ölum bi kurtulu$ degildir allah yardimcin olsun nediyim,kendin icin sava$malisin ve direnmelisin ;)

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
uyumak ıstıyen ama çalısmak zorunda olan ısteksız bırı:(

Sercinho7

Dark Side of Creation
çok yorgunum yaa....

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
kederli - efkarlı :( :( :( oooof oF :sigara:

HTML