..::Şu Anda ne YAPMaK İSTErsİN::..

oNuR!

Banned
osiris_cemo' Alıntı:
deliler gibi 17.5 kilomere koşmak sonra üzerine 23 bin mekik ve 12 bin şınav çekmek 2 demlik çay demlemek ve onları denize dökmek ardınan tüm mahalleyi süpürdükten sonra tüm çöpleri toplayıp yakmak ve büyük bir orman yangını çıkarmak orman yangınını elimde neskafemle izlerken gitar çalmak ve bu yangın üzerine beste yaptıktan sonra eski kız arkadaşımın yanına ellerimde 400 gülle gitmek sonra onun karşısında bu güllerin hepsini tek tek yeni erkek arkadaşına yedirmek isterdim.daha sonra onlara birer şarap ısmarlayıp eve dönmek ve forumdaki muhabbete kaldığım yerden devam etmek isterdim.

off ne güldüm sabah sabah ya saol valla :D:D
bu şahanın "30000 kadınla nasıl birlikte oldum" tiplemesine benzemiş ama süper :D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
hahah ben şu an 2 pc var kurulmayı bekleyen onları kurup bitirmek vede başımın ağrısını gidermek istiyorum sakinleşmek bide hava çok sıcak soğumak istiyoruuummmm.bu kadar kötü günüm olmadı bunada şükür ne diim:D ama bi müzik olsa hareketli kalkıp oynarım allah için:D:D

RomeoMAD

JusT B€
Dubaidekı 7 yıldızlı otelde dansöz oynatmak

edit: (gecen sene babamın arkadası gıtmıs dansoz oynatmıs ordan geldı aklıma,Buyuk bır marıfetmıs gıbı)

:D:D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
oooooooooo millete bak ya 4 te yatmış ben dün 11:30 da yattım:D hehehe şu an sadece şarkı dinlemek istiyorum sabah sabah Hop zıp:D

Cansiz

New member
ben şuan sadece sandalyeme oturmak istiom ya!!ayakta durmaktan bıktım:):):)

εگмεя

Fuzuli Üye
uyumak uyumak uyumak vede blackwolften kurtulmak:p

blackwolf

uid=0(root)
hııh hadi birinci istediğin olurda ikincisini unut gece 1 e kadar :D az kaldı 1:30 saat daha dayan hem esmer teyze ben sana ne yaptımki :( ewde kaldım dedin bana koca bul dedin bende teyzemsin die :( sana koca arıorum :(

dreamr

New member
ben sadece sevdiğimle beraber olmak isterdim sadece gözlerine bakmak ölece bakmak...............

HTML