..::Şu Anda ne YAPMaK İSTErsİN::..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
BEN şu an hazır müzikte var hip hop yapmak isterim :D

KaranLık

"KaranLık"
WaLLa Msn nem HacKLenmiş Onu ALmaK İsterdim..
Bi Yakalsam Varya.Hem biDe YardımCı OLabiLecek Biri Varsa Pm Atsın PLs..

εگмεя

Fuzuli Üye
şimdi denize gitcem güneş olcak önce denize gircem cıkcam sonra gelcem yatıcam kumun üstüne güneşlencem ohhhhhhhhhhhh :cool:

ben bunu istiyorum :(

εگмεя

Fuzuli Üye
bana sataşaBilirsin :cool:

canım sıkıldı birilirini dömek istiorum:p

iSpiK

Kadim Dost
stad a gıdıcem mac ıcın grup la topluca bılet alcaz :D ewet ewet onu yapıCam :)

sebnemik

PeGaSuS
hımmm walaa ben alıp karsıma bırını bolee bolee konusmak ıstıyorum.. cenem dustu bugun msn benı kesmıyoo hem elıme yazık cenem daha kuvvetlıdır benım eheu:D

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Ohhhh walla ne güzel benmde okula gidip notlarımı wermem lazıma am ondan soora cadde ehehhehe isteyen gelsin yer war....:D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Haha Gel Hiphop Yapalim Yerimde Duramiyom Yaa :d Ooo Kopkop Birasdan Gitcem Saten:d

osiris_cemo

New member
deliler gibi 17.5 kilomere koşmak sonra üzerine 23 bin mekik ve 12 bin şınav çekmek 2 demlik çay demlemek ve onları denize dökmek ardınan tüm mahalleyi süpürdükten sonra tüm çöpleri toplayıp yakmak ve büyük bir orman yangını çıkarmak orman yangınını elimde neskafemle izlerken gitar çalmak ve bu yangın üzerine beste yaptıktan sonra eski kız arkadaşımın yanına ellerimde 400 gülle gitmek sonra onun karşısında bu güllerin hepsini tek tek yeni erkek arkadaşına yedirmek isterdim.daha sonra onlara birer şarap ısmarlayıp eve dönmek ve forumdaki muhabbete kaldığım yerden devam etmek isterdim.

Cansiz

New member
top hareketleri yapmak istiyorum!!!ronaldinhola futbol düeti yapmak istiyorum
yakında hareketlerimi yayınlıcam hiç merak etmeyin hackhell coşucak o zman !!!
:mad:cansiz:mad:

HTML