Şok 3,5

pori

New member
arkadaşlar bişey anlatıcamm....bu akşam işten çıktım...randevum vardı kuaförde..işimi hallettim ve giderayak kuaför arkadaşım çok feci bişey anlattı....

Bundan 2 ay önce (tahminen) bir adam gece saat 4 te hamama gidiyo...yıkanıyo..kese yaptırıyo...bi bakıyo keseci adamın ayakları ters...şaşırıyoo...bulanık gördüğü için anlayamıyo..sonra etrafına bakıyo,hamamda yıkanan 7-8 kişininde ayakları ters....sonra içeri sırayla adamlar giriyo..kiminin kolu,kiminin bacağı,kiminin kafası yok......sonra bu adam tabana kuvvet kaçıyo dışarı...kasabaşındaki hamamcıya gidiyo.....içerde gördüklerini söylüyo...ayakları tersti diyo.....kasadaki adam gülüyo...veee benimki gibi mi diyooo....:)
sonra bu adam peştemalle kaçıyo dışarı...hemen polise gidiyo....anlatıyo herşeyi...polisler inanmıyo tabii ki....hamamcının telefonunu bulup,telefon ediyolar...hamamcı şaşırıyo....ben ewimde uyuyorum diyo...bu saatte hamam açılmaz diyo....sonra polisler bu adamı ikna edemiyo...adam hamamdaki dolabında kıyafetlerinin olduğunu söylüyooo....polislerle hep birlikte hamama gidiyolar...açıyolar dolabı veee adamın dediği gibi kıyafetler dolapta:) :) :) ..kimse inanmak istemiyoo...ama yapıcak birşey yok...

kuaför arkadaşım bu kadar anlattı....şimdi daha korkunç olan kısma geliyimm....bu adam olaydan sonra hastaneye yatırılıyo....tıp fakültesine.....arkadaşımın anlattığına göre ödü patlamış.....
en korkunç kısımlarından biride :bu adam tam bir hafta önce ölmüşşş....

Şimdi benim için en felaket kısmını söyliyimmm.....bu olay benim yaşadığım şehirde olmuşş.....burada.....o hamamı biliyorum...hemen şurada......

Burası ESKİŞEHİR.............:durdurun :durdurun :durdurun

az önce ewe geldiğimde annemle,babama anlatıcaktım kiii....annem lafımı kesti.....anlatma biliyoruz dedi.....:vur

arkadaşlar bu olayı duyan varsa paylaşsın lütfen.....sıyırmak üzereyimm...:vur

pori

New member
şimdide şunu buldumm...

ALINTI:

Arkadaşlar ben eskişehirde oturuyorum ve Has Hamam adında bi hamam var merkezde.Bende bu tür hikayeleri okudum nette insan ister istemez ülperiyor ama inanmıyordum.Bu olay Eskişehirin yerel gazetesi SAKARYA gazetesindede yer aldı bende arkadaşlardan duydum inanmadım sonra gazeteyi aldıktan sonra şok oldum.Adam sabah saat 5 te bu hamama gidiyor.Hamam normalde 8 de açılıyor.Neyse içeri girip biletini alıyor soyunma odalarına gidip soyunuyor.Hamam bodrum katında.Giriyor içeri havuzun içinde 4 kişi bi de arkada keseci var.Adamalr suda olduğu için başlarda bi sorun yok ama keseci yanına gelip kese yaptırmak isteyip istemediğini sorunca kesecinin ayaklarını görüyor.Hiç ses çıkartamıyor kafasını sallayıp hayır demek istiyor.Sonra havuzdakilere dikkat ediyor teker teker sudan çıkıyolar onlarında ayakaları ters hemen hamamdan çıkıp biletçini yanına koşturuyor biletçiye içerdeki adamalrın ayakları ters diyor ve biletcide ona ayaklarını gösterip böyle mi diye soruyor adam panikle kapıdan çıkıp dışarda koşturmaya başlıyor.Halkta o sıralarda iş yerlerini açmaya başlamışlar adam hemen oyuncakçıya sığınıyor ve oılanları anlatıyor.Oyuncakcı durumdan şüphelenip polisi arıyor.Polis geldiğinde adam aynı şeyleri polisede anlatıyor.Polisler alaya alıyolar dalga geçiyolar.Hamamın önüne gittiklerinde hamam kapalı ve adam şaşkınlık içersinde eşylarım içerde diyor polisler adama hırsız muamelisi yapıyolar hamam sahibi çağırılıyor gelip hamamı açtığında girişte adamın bileti ve soyunma odasında eşyalarını görünce gerisini siz düşünün...Bir çok yorum gelebilir ben bunu nette okumuştum diye çok ciddiyim onlar "......" hep bu yöntemi kullanıyorlar galiba..Arkadaşalar bende o hamama çok gittim ve bir daha gidebileceğimi sanmıyorum ve size int. alıntı yapmadığıma dair yemin ediyorum

pori

New member
ne yemesi kardeşim..... bu adam bir hafta önce ölmüş daha ..Eskişehir deki herkes bundan bahsediyo.....dikkat et senide yemesinlerrrrr:) .....

musicmaker_emo

New member
ölmeden önce sağlam bi kese attırmış mı acaba o adam ?

benim arkadaş eskişehirli eskişehirin yenişehir olacağına inanırım böyle bi olayın doğruluğuna inanmam diyo.Gerisi tartışma konusu tabi :D:D

Daha bilimsel şeylerle uğraşalım yeterince geri kaldık zaten..!

infatuate

İstirahatte
warlıklarına inandığım yaratıklardır ama bu hikaye bana çok mantıklı gelmedi, hangi aklı yerinde insan sabahın 4'ünde hamama giderki ??

pori

New member
ewet sabahın 4 ü çok mantıksız.....ama adam içikili olabilir...o saatte sokaklarda öyle kişileri görmek mümkün...bana anlatılana göre zaten hamam açık değilmiş o saatte...adamın gördüğü hamamın açık olduğuymuş...yani bileti kesen hamamcıda,içerdeki elemanlarda cinmiş.:)

edit: dün akşam işten çıkınca o hamamın önünden geçtim,fazla yaklaşmadım tabii..ama içeri girip sormayı düşündüm....vazgeçtim...yine tırstım....
düşünenize adama soruyomuşum böyle mi oldu diye, o da ayaklarını göstererek '' benimki gibi mi '' diyomuşşş:)

KiNg_Ua

New member
Doğru Eskişehir bu olayla çalkalanıyor

Doğru bende Eskişehirdeyim. Eskişehir bu olayla çalkalanıyor ciddi ama saat konusunda herkes farklı birşey diyor kimi saat 2 diyor kimi saat 4. Birde kimi 4 kişi diyor hamamın başka başka yerlerinde görmüş hikaye nin böyle başka versiyonları var ilginç. Ben has hamamda olduğunu bilmiyordumda hamamyolunda olduğunu biliyordum şimdi harbici tırstım.

burak_esk

New member
soyledigi dogru bende duydum hatta bu olayı okullar kapanmadan once duymustum ama bu olay dogru mu yanlıs mı tam bilmiyorum hamamıda 2 günlügüne mühürlemisler herhalde

countessss

New member
ben bunun bı yurtta gecenını bı de okul gezısınde gecenını duydum aynı seylerı cevırıp cevırıp anlatıolar arkadaslar panık olmayın gercek dıe. yer ismi fln da daha gerceklı olsun hıkaye dıe soylenıo bence

azraelreds

New member
countessss' Alıntı:
ben bunun bı yurtta gecenını bı de okul gezısınde gecenını duydum aynı seylerı cevırıp cevırıp anlatıolar arkadaslar panık olmayın gercek dıe. yer ismi fln da daha gerceklı olsun hıkaye dıe soylenıo bence
Maalesef güzel dostum olay gerçek... Eskişehir'de yaşanılan kötü bir olay.. Hemen hemen herkes bu olayı bilir... İlk duyduğumda garibime gitmişti ama insan biraz araştırınca gerçeklerle karşı karşıya kalıyor...

Bu hamam da ki ilk olayda değilmiş...

cimino

New member
azraelreds' Alıntı:
Maalesef güzel dostum olay gerçek... Eskişehir'de yaşanılan kötü bir olay.. Hemen hemen herkes bu olayı bilir... İlk duyduğumda garibime gitmişti ama insan biraz araştırınca gerçeklerle karşı karşıya kalıyor...

Bu hamam da ki ilk olayda değilmiş...
Peki diğer olaylar ne?

deli_aziz

New member
ayaklari ter insana cinmi perimi ne derler ama ne kadar batil ne kadar dogru bilmem bak ne yap sen o hamamciyi bul kasada oturani ac uleeeeeen ayaklarina bakacam de

HTML