Şikayet/İhbar Hattı

ChaMuR

Altın Üye
arkadaşlar bunu çok fazla kez anlatım ama sanırım sizler görmediniz popup kodumuz özel hazırlanmış bir kod özeligide normalde tarayıcıların üzerinde popup açmak çok problemdir explorer 7 ie 6 ie 5 delerek açan bir kod oldugu için bunu avast antivirüsü engeleyememekte ve bunu virüs olarak göstermekte bu bir virüs degil size verdigi hattadaki url hackhell.js indirip isterseniz java kodlarını açıp inceleyebilirsiniz içerik sadece popupu açmak için istek göndermekte bukadar =)
:goz:..

.

.

RuTH

Altın Üye
Yargılama makamı değiliz arkadaşım...

RuTH

Altın Üye
Ergenekon yapılanmasının Müdahil avukatı falan mısın?
Sizler değil misiniz, Fetullah Gülen'e Fettoş diye hitap eden
Sizler değil misiniz, yargılaması devam Hüseyin Üzmez'e sapık, şerefsiz, onun bunun çocuğu
tabirlerini kullanan?

Yanlış anlaşılmasın ne Fettulah Gülen ile ne de Hüseyin Üzmez ile işim olmaz
Hatta daha da ileri giderek Hüseyin ÜZMEZ suçtan hüküm alırsa hadım edilse az bile !!

Çifte standart olmaması için uğraşıyoruz

emrah1607

Banned
Ergenekon yapılanmasının Müdahil avukatı falan mısın?
Sizler değil misiniz, Fetullah Gülen'e Fettoş diye hitap eden
Sizler değil misiniz, yargılaması devam Hüseyin Üzmez'e sapık, şerefsiz, onun bunun çocuğu
tabirlerini kullanan?

Yanlış anlaşılmasın ne Fettulah Gülen ile ne de Hüseyin Üzmez ile işim olmaz
Hatta daha da ileri giderek Hüseyin ÜZMEZ suçtan hüküm alırsa hadım edilse az bile !!

Çifte standart olmaması için uğraşıyoruz
ergenekonla fethullah güleni yada hüseyin üzmezi bir tutamazsınız .

fethullah gülen terörle mücadeleden yargılanmış sistem düşmanı bir insan .terörle mücadele kanunundaki "cebir ve şiddet yoksa " ibaresi sayesinde serbest kalmıştır ancak cumhuriyet düşmanı olduğu ortadadır .ben fethullah gülene direk şerefsiz demedim . bundan sonra diyecem ama böyle düşünüyorsan . fettoş demekle şerefsiz demek birmi . biri alaycı bi kelime biri hakaret değilmi bunların . ona bakarsan hakaretin dışında ergenekoncularla zaten alay ediliyor biz alay edilmesini hiç bir zaman şikayet etmedik etmeyiz ama hakaret başka alay etmek başka .

hüseyin üzmez de sapıklıktan yargılanıyor zaten . küçük çocuğa cinsel istismarda bulunmak sapıklık değilmidir . bu adama ne dememizi bekliyorsun . şerefsiz veya onun bunun çocuğu tabirini de kullandığım bir mesajımı bulamazsın . o tür hakaret içeren kelimeleri kullanmayız . sapık dersek sapıklığından dolayı deriz .

ancak ergenekon diye içeri alınan insanlar daha ne ile yargılandığını bilmiyorken hergün birisi alınırken bir yandan da birileri serbest kalıyorken ve kalmaya devam ederken savcı öz gözaltına aldı cezaevinde tutuluyor diye kimse şerefsiz olamaz .davanın sonunda hepsi serbest bırakılırsamı hak vereceksin bana . sen onların şerefsizlik yaptığını düşünüyormusun . düşünüyorsan sonuçlanmamış bir dava ile ilgili bu kanıya nasıl varıyorsun .hakaret eden kişi nasıl varmış peki . fethullah gülenin ve hüseyin üzmezin durumu ortadadır . fethullah gülenin suçu ispatlanmış ve hüseyin üzmezin de çocuğun ifadelerine göre ispatlanacaktır .

alay etmekle hakaret etmek arasındaki farkı bilmiyorsan bu benim sorunum değil .

ben ergenekoncuların müdahil avukatı değilim . henüz müdahil olma şansım olmadı . ama o davada göz altına alınan insanların bir çoğu şeref konusunda hepimizi ikiye katlar .bunuda unutmayın .

o hakareti silmenizi talep ediyorum . bu hakaretten sayılmazsa hemen avatarıma bende suçu sabit olan fethullah gülenin avatarımın altına şerefsiz fethullah yazarım . madem daha suçu belli olmayan insanlara şerefsiz denince hakaret olmuyor o zaman suçu sabit olan fethullaha hiçde olmaz . ben avukatım evet ama siz benim gibi açıkça avukatımda diyemiyorsunuz sanırım . çifte standart olmasın diye uğraşıyorsanız bende avatarıma şimdi yazıcam şerefsiz fethullah diye . oda hakaret sayılmaz o zaman senin mantığına göre. ok

RuTH

Altın Üye
Şu an kullandığınız avatar karakteriniz konusunda insanları oldukça bilgilendiriyor
Karşıt görüşteki insanlara göstermiş olduğunuz üstün hümanizmden dolayı teşekkürler.

Avatarınızı istediğiniz gibi değiştirmekte özgürsünüz, bu tamamen sizin takdirinizde...
Ama ki şikayet alırsam ve şikayeti değerlendirir ve de mantıklı bulursam yetkilerimi kullanırım

Buna da sizin karışma gibi bir lüksünüz yok, insiyatif kullanmaya yetkiliyiz, İyi forumlar

VolkaN

Altın Üye
pavlovun teorisini simdi daha iyi anlıyorum

yargıtay tarafından ilk önce oy birligi daha sonrada yargıtay onursal baskanının itirazı sonucu yapılan tekrar görüşmede oy coklugu ile beraat etmiş birisine

suçu sabit demek hangi zihniyete hizmettir anlamıyorum .

hayır sevmezsin anlarım hatta nefret edersin söversinde göz göre göre bu kadar safça bir iftira olmaz olamaz bunu yapan insanda

herneyse fazla konusmayalım zaten görünen köy kılavuz istemez

devleti yıkmaya calısanları kahraman gibi görüp

islama hizmet edenleri devlet düşmanı görmek hangi psikolojinin ürünüdür fazla deşmeye gerek yok..

pes bukadar olmaz suçu sabit diyor:):)

emrah1607

Banned
Şu an kullandığınız avatar karakteriniz konusunda insanları oldukça bilgilendiriyor

avatardan insan karakteri çözen sizlerin zekasına hayranım doğrusu.demek böyle bir yeteneğinizde var sizin.senin avatarında da küfür var senin karakterinde insanları oldukça fazla bilgilendiriyor ben senin karakterinden bahsetmedim ama sen işi karaktere dökecek kadar küçüldün .

Karşıt görüşteki insanlara göstermiş olduğunuz üstün hümanizmden dolayı teşekkürler.
hakaret var diyorum hala biz yargı makamı değiliz diyebiliyorsun .ben fethullaha şerefsiz falan demedim . mahkemesi devam eden insanlara şerefsiz deniyor ve buna bisey demiyorsunuz . yargı makamı değilseniz neden mahkemesi devam eden insanlara hakaret edilmesine müsade ediyorsunuz . bunu soruyorum . madem yargı makamı değilsiniz neden şerefsiz olduklarını onaylar gibi davranıyorsunuz . ondan sonra da fethullahcılık yapıyorsunuz dedikmi bizleri taraf olmakla itham edemezsiniz diyorsunuz . madem değilsiniz hakarete göz yummayın

Avatarınızı istediğiniz gibi değiştirmekte özgürsünüz, bu tamamen sizin takdirinizde...
Ama ki şikayet alırsam ve şikayeti değerlendirir ve de mantıklı bulursam yetkilerimi kullanırım
bizim şikayetimizdeki hakareti değerlendirmeyin sonrada hakaret saymadığınız kelimeyi kullandığım için benim hakkımdaki şikayeti değerlendirip beni banlayın öylemi . bumu sizin tarafsızlığınız . yetkilerinizin arasında taraflı davranmak varsa söyleyinde gerçek yüzünüzü bilelim . şayet yoksa o mesajı yarın editlemezseniz bende yarın avatarıma o türden bisey koyucam ve beni banlarsanız da o sizin taraflılığınız ve fethullahcılığınız olucak . bu kadar basit . yetkilerinizi adaleti sağlamak yerine gözdağı olarak kullanmak acziyetinizin ifade güçlüğünüzün ürünüdür .

Buna da sizin karışma gibi bir lüksünüz yok, insiyatif kullanmaya yetkiliyiz, İyi forumlar

ben senin yetkine karışmıyorum . adaletli davranmanı bekliyorum . şerefsiz kelimesi hakaret değilse sana göre ( ki mesajı silmediğine göre bu öyle ) bende avatarıma o türden bisey yazarım banada bisey yapamazsın yapmaman gerekir .

şikayet aldım dersen bizde şikayet ettik bisey olmadı ondada olmaması lazım . bu durumdaki davranısında senin karakterini ve sitenin nasıl bir insanın yönetiminde olduğunu gösterir.

volkan sen istersen biseyede karısma . forumda onlline olduğun şikayetlere baktığın yok gelmişsin burda bana cevap verme derdine düşmüşsün hemen . seni ilgilendiren bisey olduğunu düşünmüyorum ben burda . fethullahcı duygularınmı çekti seni buraya . taraflı mod!!

fethullah terörle mücadelenin "cebir ve şiddet yoksa " ifadesi kapsamında serbest kalmıştır . cebir ve şiddet yoksa tabiki yargıtay üyeleri serbest kalmasını isteyecek .cumhuriyeti yıkmak istesede cebir yok şiddet yoksa serbest kalır tabiki .işte ülkenin eski adıyla vatana ihanet yeni adıyla terörle mücadele kanunundaki eksikliklerinden yanlışlarından birisi . bu kanun hakkında daha fazla bilgi almak istersen serdal sarızeybek dinle ondan öğrenirsin neyin ne olduğunu .ama cumhuriyet düşmanlığından yargılandımı ? yargılandı ... olay bitmiştir . senin bana cevaben yazdığın cevap anca cahillere işler bana değil . olayın aslını neyin ne olduğunu çok iyi bilen bir insanım . o yüzden yorma kendini fazla

emrah1607

Banned
http://www.hackhell.com/3952454-post17.html

Bu ergenekon şerefsizlerinin eylemlerinde kullandığı veya kullanmak için sakladığı silahlar mermiler vs. bunlar vergilerimizle orduya alınan silahlar değil mi?

yargı süreci devam eden insanlara hakaret ediliyor

benimde yoktu gerekenin yapılacağından şüphem ama ergenekonculara şerefsiz diyenlere fofer bisey yapmadı . demekki birilerine şerefsiz demek forum kurallarına göre suç değil .foferin davranışından ben bunu çıkarttım bende avatarıma öyle bir yazı koydum. neden bir sayfa önceki mesajlarımı okumuyorsun ondan rahatsız olmuyorsun bundan oluyorsun . tarafsınız işte ve açık açık söyliyemiyorsunuz .

birine şerefsiz dendimi kızıyorsunuz ama daha davası sonuçlanmamış ergenekonculara dendimi sessiz kalıyorsunuz .

bi karar verilsin . daha davası sonuçlanmamış insanlara şerefsiz denmesi serbestse bizde birileri hakkında aynı türden yazalım konuşalım . serbest değilse şikayet ettiğim mesaj editlensin bizde ona göre avatarımızı anında silelim .

yok biz fethullahcıyız ergenekon karsıtıyız diyorsanız illa seni banlıcaz diyorsanız söyleyin bilelim .

VolkaN

Altın Üye
http://www.hackhell.com/3952454-post17.html

yargı süreci devam eden insanlara hakaret ediliyor

benimde yoktu gerekenin yapılacağından şüphem ama ergenekonculara şerefsiz diyenlere fofer bisey yapmadı . demekki birilerine şerefsiz demek forum kurallarına göre suç değil .foferin davranışından ben bunu çıkarttım bende avatarıma öyle bir yazı koydum. neden bir sayfa önceki mesajlarımı okumuyorsun ondan rahatsız olmuyorsun bundan oluyorsun . tarafsınız işte ve açık açık söyliyemiyorsunuz .

birine şerefsiz dendimi kızıyorsunuz ama daha davası sonuçlanmamış ergenekonculara dendimi sessiz kalıyorsunuz .

bi karar verilsin . daha davası sonuçlanmamış insanlara şerefsiz denmesi serbestse bizde birileri hakkında aynı türden yazalım konuşalım . serbest değilse şikayet ettiğim mesaj editlensin bizde ona göre avatarımızı anında silelim .

yok biz fethullahcıyız ergenekon karsıtıyız diyorsanız illa seni banlıcaz diyorsanız söyleyin bilelim .
davası sonuclanmıs beraat etmiş insalara fettos vatan haini ve agza alınmayacak laflar ederken bu kadar dava meraklısı oldugunu bilmiyodum

ayrıca herkesin terör örgütü dedigi bir oluşuma serefsiz demek neden suc olsun ki

senin amacın baskada bosver sen devam et

ayrıca avatarını silip yerine koydugun avatar cok mu matah bişey ha serefsiz demişssin ha o avatarı koymussun bu celişkiler nereye kadar devam edecek

saygı bekliyosan adalet bekliyosan önce saygılı olacaksın sonra zaten hersey kendiliginden gelir

neden senın görüşündeki arkadaslarda sorun cıkmıyorda sende cıkıyor bir düşün istersen bu yöneticilerin taraflılıgından degil saygının ' s ' sinden haberi olmayan senın gibi üye arkadaslar yüzünden..

emrah1607

Banned
davası sonuclanmıs beraat etmiş insalara fettos vatan haini ve agza alınmayacak laflar ederken bu kadar dava meraklısı oldugunu bilmiyodum
davası sonuçlanabilir .terörle mücadele kanununda yapılan küçük bir değişiklik sayesinde paçayı kurtarmış . terörle mücadeleden anayasal düzeni yıkmak için örgüt kurmaktan yargılanmadımı bu adam . ee o zaman sorun ne . oy çokluğu ile beraat etti . 9 tanesi serbest kalsın derken 7 taneside suçlu bulmuş fethullahı.7 kişi suçlu buluyorsa vardır biseyler . hiç kimse durup dururken terörle mücadeleden yargılanmaz .suçsuz olduğu için amerikaya kaçtı zaten değilmi ?

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=346872

al incele neden yargılanmış ..

ayrıca herkesin terör örgütü dedigi bir oluşuma serefsiz demek neden suc olsun ki
herkes demiyor bi kere .öyle kuru sıkı konuşma al sana kaynaklı maynaklı öğren...

ERGENEKON TERÖR ÖRGÜTÜ MÜDÜR

Türk toplumunun yüzde 67.9’u ‘Ergenekon bir terör örgütüdür’ ifadesine katılırken, yüzde 32.1’i bu görüşe katılmadığını ifade etti.
kaynak

demekki neymiş .yüzde 32 terör örgütü değil demiş . anket martta yapılmış demekki şuanda saçma sapan olayların arttığı bu dönemde yapılsa dahada fazla olucaktır bu rakam

saygı bekliyosan adalet bekliyosan önce saygılı olacaksın sonra zaten hersey kendiliginden gelir
ben adalet bekliyorum evet .

genel şikayet başlığına şikayet ediyorum chamur bana avatarını kullan derken sen özelden tehdit ediyorsun beni . chamurdan ve diğer smodlardan izin aldığım halde ne cüretle özelimden beni tehdit ediyorsun sen .kimin adaletine inancaz güvencez . sen adaletten bahsedemezsin .önce sen smodlarının kararına saygı duy ondan sonra beni özelden tehdit etmeden gel saygıdan bahset . sırf fethullahcısın diye smod izin vermişken bana karışamazsın .

neden senın görüşündeki arkadaslarda sorun cıkmıyorda sende cıkıyor bir düşün istersen bu yöneticilerin taraflılıgından degil saygının ' s ' sinden haberi olmayan senın gibi üye arkadaslar yüzünden..
peki neden senden başka bir kişi bana özelden avatarımı değiştirmem için mesaj atıyor . sadece sen varsın . bide bunu kendine sorarmısın .

VolkaN' Alıntı:
avatarda kullandıgınız resmi degiştimeniz aksi taktirde avatar kullanmanız yasaklanacak
chamurdan izin aldığım halde bana özelden yolladığın pm ...

izin alarak koyduğum avatarım için ne hakla bu mesajı atıyorsun bana .

neysin forumun sahibimi . kime inancaz modamı smodlaramı.ya mod ol yada fethullahcı .ikisi birden yürümüyor anlaşılan . yada görevi bırak arkadaşım . bizi tehditle bi yere varamazsın .

muhatabım sen değilken iki saattir senin yüzünden yazmak zorunda kalıyorum .fofer yazmıyor sen yazıyorsun . yine avukatlığa soyundun.. cevap hakkı doğurcak bisey yazma yazacaksan özelden yaz ki baslık mesgul olmasın senin yüzünden

ayriyeten neden fetoş yazdım diye hemen fethullah gülen olarak algılıyorsun. orda fethullah gülenmi yazıyor .başka fethullah yokmu bu memlekette

HTML