Şikayet/İhbar Hattı

noname1111

New member
Merhaba, noname1111 nickimi banlamışsınız, ban sebebi de yazmıyor ? Bende ban sebebini öğrenmek için, üye oldum kusra bakmayın. Moderatörlere msj da atamıyorum bu 50 mesaj sınırı olduğu için. Moderatörlerden ricam nickimin niçin banlandığını söylerlerse sevinirim.

infatuate

İstirahatte
Merhaba, noname1111 nickimi banlamışsınız, ban sebebi de yazmıyor ? Bende ban sebebini öğrenmek için, üye oldum kusra bakmayın. Moderatörlere msj da atamıyorum bu 50 mesaj sınırı olduğu için. Moderatörlerden ricam nickimin niçin banlandığını söylerlerse sevinirim.
bölüm yöneticilerinin ikazlarını dikkate alın ban sebebin bu, fofer tarafından banlanmışsın, 21 saat sonra kalkacak banın ..

noname1111

New member
bölüm yöneticilerinin ikazlarını dikkate alın ban sebebin bu, fofer tarafından banlanmışsın, 21 saat sonra kalkacak banın ..
Bilgi için teşekkürler. Ama ben halen anlamış değilim ban sebebimi.. Ne gibi bir terbiyesizlik yaptımda bu neden yazıldı? Niye yani neyse bilgi için tekrar teşekkür ederim.Bir terbiyesizlik yaptıysam kusura bakmayın.

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
http://www.hackhell.com/programlar/504252-r_studio-42-a.html

programlar bölümüne yukarıdaki linkte konu açmıştım.Konunun orjinal adı:

Silinen herşeyinizi kurtarın_R Studio4.2

olmasına rağmen başındaki
Silinen herşeyinizi kurtarın yazısı makaslanmış sadece
R_Studio4.2 kalmış.Orjinalinde programın amacı yazmaktadır.Program isminden kimse içeriğine bakmadan ne yaptığını bilemez.Kendi uploadımı bile bulamadım bu gün,isminin değiştiğinden haberimiz yok.İnsanlara yardımcı olmak için o başlangıç ismini koymuştum.
Sizden Ricam

Konu başlığını yeniden:

Silinen herşeyinizi kurtarın-R_Studio 4.2

olarak değiştirilmesini istiyorum.

Tunyukuk

New member

HTML