Şikayet/İhbar Hattı

RuTH

Altın Üye
arkadaşım anlaman için kaç kere daha söylemem gerekiyor, bilerek mi yapıyorsun
adult şikayetlerinizi buradan paylaşmayın. ilgili bölümün şikayet hattını kullanın....

MoR_Uk

New member
Benimki Şikayet DeğiL Ama Yeni Konu Açıp Da KaLabaLık Etmemek için Burdan Soruyorum. İki Mesaj Arasında 45 SaniyeLik Süre Sınırı Yeni Bir UyguLama mı Yoksa Ben iLk Defa KarşıLaştığım için mi Bana eni GeLdi?:saskin

ChaMuR

Altın Üye
Benimki Şikayet DeğiL Ama Yeni Konu Açıp Da KaLabaLık Etmemek için Burdan Soruyorum. İki Mesaj Arasında 45 SaniyeLik Süre Sınırı Yeni Bir UyguLama mı Yoksa Ben iLk Defa KarşıLaştığım için mi Bana eni GeLdi?:saskin
saniye olarak tam hatırlamıyorum ama böyle bir süre sınırı var evet..

ORIONBLACK

New member
öncelikle merhaba demek isterim.. bugün sitenize üye oldum... gerçekten muhteşem bir içeriğe sahip... ama benim üye olma sebebim biraz daha farklı.. ben kendi amatör bilgilerimle bedava bi site oluşturdum ve bugün siteye girdiğimde ana sayfada HACK HELL yazısı vardı.. benim gibi kimsye zararı dokunmayan bi öğrenciye neden yapılır ki bu saldırı anlam veremedim.. şuan siteye erişimim de engellenmiş durumda... bu konuda görüşünüzü merak ediyorum... ilgilenip cevap yazarsanız çok sevinirim.. saygılar...

ChaMuR

Altın Üye
merhaba arkadaşım..
sitemizin resmi olarak bir hack takımı bulunmamaktadır..
herhangi bir üyenin,ki kim olduğunu bile bilemeyiz,neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum açıkçası ama artık sitemizde hack ile ilgili dökümanların paylaşılması bile yasaktır..
bu sebeple bireysel olarak birinin yaptığı bir iş bu,her ne kadar kendi adıma tasvip etmesemde,elimizden bir şey gelmeyeceğini bilmeni isterim..

ORIONBLACK

New member
anlıyorum... ancak ben bu konuda tabiri caizse bi kör cahilim... bu hack konusunda ve tabi sonrasında yapılabilecekler konusunda.. malum sitem ve o siteye üye olduğum msn adresimde aynı şekilde hacklendi... şuan ne yapmam gerekiyor hem site için hem de msn adresim için... eminim ki siz ve arkadaşlarınız benden çok daha bilgi sahibisinizdir.. ve ben o bilgiye şuan çok muhtacım...

ceres3860

New member
opera 9.62 kullanıyorum..kullanıcı adı ve şifre girince hoşgeldiniz diyor ancak son bi kaç gündür giriş yapamıyordum..sayfayı yenile dedikten sonra ancak bağlanabiliyor..bilginize..bende de bi sorun olabilir bilemiyorum ama başka bi sitede yaşamadım şimdiye dek böyle bi sorun..

*bu arada baktım ie8'de de aynı hatayı veriyor ;)

LOOPUSED

Altın Üye
FORUM ana sayfası yenilenmiyor,yeni mesajlara tıklansada forum ekranı hiç değişmiyor,bir sorunmu var ? iki tane konu açmama rağmen forum yeni konularında görünmüyor ,ilgilenirmisiniz...tşkrler.

GebzeLi

Altın Üye
http://www.hackhell.com/3697751-post27.html
Arkada$ın ikinci postu.Tartı$ma çıkmasın siLinmesini rica ediyorum

HTML