Şikayet/İhbar Hattı

64general1

New member
sen söyledikten sonra iletişim hattına baktım şikayet edilen ve bence banlanmasına sebeb olan link bu olabilir baska göremedim ama bölüm modları şikayet etmemiş başka bir arkadas etmiş üyeye düzenbaz demiş

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=457717
Öncevatanı kim banlamıştır? Kim banladıysa haksız banlamış.Yukarıda ki nedenle banlandıysa eger;Lütfen bu linki bir inceleyiniz.http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3287545&postcount=9 Biri iftira atıyor öncevatan yakalıyor ve düzenbazlıgını ispatlıyor ve düzenbazlıkla suçluyor.Düzenbazlık yapana düzenbaz denir.Bu nasıl iştir ki düzenbazlık yapan,iftira atanın düzenini ve iftirasını ispatlayan kişi,iftira atan tarafından şikayet edilip banlanabilir.İnsanları banlamak bu kadar ucuzmudur?böyle banlarsanız insanları iftirayı,düzenbazlıgı yapanın yanında oldugunuzu gösterir,yanlış mesaj verirsiniz.Lütfen bu hatayı giderin.yanlışın yanında degil.Dogrunun yanında,adaletin yanında olun.

DeeRPaRtY

IRC Operator
ALtta Linkini Verdiğim Konuyu Önce Sohbet Dedikoduya Acmı$tım..

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=457145

Sonra ßu Konum HH GirLs ßöLüm Modu SAHRANİL

ben taşıdım deer.geyikle daha alakalı olduğu için taşıdım.art niyetli bişey değildi yani.

tekrar geri taşınmasını istiyorsan smodlara şikayet edebilirsin.ama ben bu şekilde uygun görmüştüm.bilmiyorum artık.
$ekLinde ßi Yorum Yaptı

Daha Sonrada Geyik Mizah ßöLümü Modu Tragedy

geyik & mizah'la bir alakası yok konunun. çöpe.
$ekLinde ßi Yorum Yapıp Konuyu KiLitLeyip Cöpe Ta$ıyor..

Karar Sizin..?

RuTH

Altın Üye
Konu Her Telden bölümüne taşınmıştır.

infatuate

İstirahatte
Öncevatanı kim banlamıştır? Kim banladıysa haksız banlamış.Yukarıda ki nedenle banlandıysa eger;Lütfen bu linki bir inceleyiniz.http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3287545&postcount=9 Biri iftira atıyor öncevatan yakalıyor ve düzenbazlıgını ispatlıyor ve düzenbazlıkla suçluyor.Düzenbazlık yapana düzenbaz denir.Bu nasıl iştir ki düzenbazlık yapan,iftira atanın düzenini ve iftirasını ispatlayan kişi,iftira atan tarafından şikayet edilip banlanabilir.İnsanları banlamak bu kadar ucuzmudur?böyle banlarsanız insanları iftirayı,düzenbazlıgı yapanın yanında oldugunuzu gösterir,yanlış mesaj verirsiniz.Lütfen bu hatayı giderin.yanlışın yanında degil.Dogrunun yanında,adaletin yanında olun.
SİZLER VARYA SİZLER DÜZENBAZSINIZ.Gerçegi anladı dediginiz Bayan Hablemitoglu Fetulahı deşifre ettigi için öldürüldügünü unutacakta kocasının aziz hatırasına ihanetmi edecek sanıyorsunuz?O kadar üç kagıtçısınız ki Sanki Şengül Hablemitoğlu ADD yönetiminden istifasını Ergenekona baglamaya çalışıyorsunuz.
ewet bu sebepten ötürü banladım, kişi ne kadar haklı olursa olsun karşı tarafa hakaret edemez, düzenbaz üçkağıtçı diyemez ..

cw_attack

New member
Я@SmUsSعN ™;3294006' Alıntı:
Güncel bölümündeki şikayet Yerini kullansaydın !!

Orayı kuLLanmayı biLiyorum ama benim konun üstte oLacağı için daha çok yorum aLacaktı sen daha önce açtığın haLde...GünceL de bazen modLarımız hemen bakamıyor onun için buraya yazdım :goz:

64general1

New member
ewet bu sebepten ötürü banladım, kişi ne kadar haklı olursa olsun karşı tarafa hakaret edemez, düzenbaz üçkağıtçı diyemez ..

Türk dil Kurumundan alıntıdır.
düzenbaz sıfat Türkçe düzen + Farsça -b¥z

Hile yoluyla aldatan, hile yapan.

üçkâğıtçı is.

--------------------------------------------------------------------------------

1. Üçkâğıt oyunu oynatan kimse

2. mec. Yalancı, dolandırıcı, hileci, düzenci kimse: "Özellikle üçkâğıtçıları ve ispatlanmış suçlar işleyenleri aradı." -T. Buğra.

serdengeçti ne demişte düzenbazlık üçkagıtçılık yapmış bakalım;

Serdengeçti´isimli üyeden Alinti
"Boşuna uğraşmayın Hablemit oğlunun eşi bile gerçeği anladı ve henüz bir ay önce girdiği ADD yönetiminden istifa etti.
Bunda çok fazla gariplik yok .Bu ergenekoncuların işi bu zaten.

Cumhuriyet Gazetesine atılan bombalarla ,Ergenekon operasyonunun başlamasına sebep olan ümraniye ve Eski şehirde ele geçen bombaların eynı seriden olduğu gerçeği ortada.

Cumhuriyeti bombalatan Alparsln Arslan ın aynı zamanda Danıştay baskınını yapan kişi olduğuda ap açık

Bombalar kimden dersiniz. Tabiki ergenekondan.

Zaten Arslanın avukatıda "eğer Alparslan arslanın can güvenliği konusunda yeterli güvence verilirse müvekkilinin herşeyi anlatacağını açıklamıştı. Çok yakında konuşuşacak bakalım ozaman siz Ergenekoncular nereye saklanacaksınız"

Şimdi bu şahış;

"Boşuna uğraşmayın Hablemit oğlunun eşi bile gerçeği anladı ve henüz bir ay önce girdiği ADD yönetiminden istifa etti." diyerek NECİP HABLEMİTOĞLU'nun eşi Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu'nun ADD'nin Egenekon soruşturması kapsamında olması nedeniyle ayrıldıgını söylüyor.

Öncevatan ise buna karşılık,bunların yayın organı zaman gazetesininde aslında tekzip niteligindeki yazısında başlıgı,okumayan başlıkla gündem takip eden güdülenen taraftarlarına kasıtlı olarak bu başlıgı atıyor; "Şengül Hablemitoğlu: ADD'nin yönetiminden istifa ettim "O başlıgın altında sizin yapılan çarpıtmayı anlatan Şengül Hablemitoğlu'nun tekzip yazısını eger adalet istemiş olsaydınız görürdünüz.Tekzip yazısı aynen şöyle;
"Kendisinin Yönetim Kurulu'na istifasını yönlendirinceye kadar, ADD Genel Başkanı Şener Eruygur'un Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındığını söyleyen Hablemitoğlu(Yani olayın Şenuygurun tutuklanmasıyla alakalı olmadıgını belirtiyor), şunları kaydetti: "Altını çizerek belirttiğim üzere ben, üyesi olmaktan onur duyduğum Atatürkçü Düşünce Derneği'nden değil, Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettim. Kaldı ki, bu ayrılış yeni değildir. Yönetim Kurulu'na sunduğum istifa dilekçemde belirttiğim nedenler dışında, iddia edildiği gibi "Ergenekon" soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı dahil olmak üzere hiç kimseyle görüşmedim ve hiçbir basın kuruluşuna ne soruşturmanın içeriği hakkında ve ne de istifa gerekçesi olarak zorlama bir biçimde ilişkilendirilmeye çalışılan nedenleri destekleyen hiçbir açıklamada da bulunmadım. Buna karşın, bugün 'yandaş' medyada istifa kararımın ele alınış biçimi ve bana ait olmayan ifadelerin kullanılması, söz konusu basın organlarının basın ahlak ilkelerine ne kadar uygun davrandıklarını bir kez daha ortaya koymuştur. Bu açıklama dışında haber, yayın ve yorum yapanlar hakkında gerekli hukuki tavrın alınacağının medya ve kamuoyu tarafından bilinmesi gerekmektedir."
Anlaşılacagı gibi Serdengeçtinin dedigi gibi gerçegi anladıgı için degil,işlerinin yogunlugu nedeniyle ayrılmıştır.
Eger;bu verdiginiz kararın altına hala imza atabiliyorsanız.Bende öncevatan'ın ithamlarına katılıyorum benide banlayınız.

HTML