Şikayet/İhbar Hattı

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=449120

konunun silinmesini talep ediyorum,başlık bile inanılmaz kötü yani,böyle konu olmaz

allah aşkına konuda ne var şiimdi bir sürü forumda üzerine tartışıldı

karikatürleri ben mi yapmışım

başlığa gelince ne yazılabilirki
bir insanın karikatürleri mi yada ne
siz karar verin o zaman

lütfen konuya bir bakın ve okuyun eğer kapatırsanız inanın diyecek lafım yok

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
allah aşkına konuda ne var şiimdi bir sürü forumda üzerine tartışıldı

karikatürleri ben mi yapmışım

başlığa gelince ne yazılabilirki
bir insanın karikatürleri mi yada ne
siz karar verin o zaman

lütfen konuya bir bakın ve okuyun eğer kapatırsanız inanın diyecek lafım yok
adamım zaten seninle alakası yok üzerine alınma,konu çok kötü bi konu bunun tartışılacak bi tarafı yok ,soruyorum sana var mı ?? ne tartışıcaz ??? orada 2-3 allahsızın yaptığı karikatürlerin tartışılacak ne yanı var yani

adamım zaten seninle alakası yok üzerine alınma,konu çok kötü bi konu bunun tartışılacak bi tarafı yok ,soruyorum sana var mı ?? ne tartışıcaz ??? orada 2-3 allahsızın yaptığı karikatürlerin tartışılacak ne yanı var yani
Kuzen tartışılmalı bu konu

amaç islamda resim ve karikatür neden günah..ve hz ali nin resimleri var fakat hz muhammedin yok neden acaba?
kriterimiz ne konunun varacağı yer bu buyuk olasılıkla

anlayışlı olalım biraz yineliyorum o karikatürleri yapanları kınıyorum ama bu bu konunun tartışılmayacağı anlamı taşımaz

gereksiz tartışma yaratacak we dierlerine prim werecek bi konu, resimler silindi konu kapandı ..

konuyu kapatan arkadaş

madem resimleri sildin konuyu neden kapattın

islamda resim ve karikatür yasağını tartışmak gereksiz bir konu mu?

konunun açılmasını taleb ediyorum

infatuate

İstirahatte
Kuzen tartışılmalı bu konu

amaç islamda resim ve karikatür neden günah..ve hz ali nin resimleri var fakat hz muhammedin yok neden acaba?
kriterimiz ne konunun varacağı yer bu buyuk olasılıkla

anlayışlı olalım biraz yineliyorum o karikatürleri yapanları kınıyorum ama bu bu konunun tartışılmayacağı anlamı taşımaz

gereksiz tartışma yaratacak we dierlerine prim werecek bi konu, resimler silindi konu kapandı ..

konuyu kapatan arkadaş

madem resimleri sildin konuyu neden kapattın

islamda resim ve karikatür yasağını tartışmak gereksiz bir konu mu?

konunun açılmasını taleb ediyorum
peygamber efendimizin karikatürlerinin tartışılacak nesi war sence ? temelden ya da kötü kedi şerafettinden bahsetmioruz ki tartışılabilecek birşey olsun, bütün alemlerin peygamberi Hz. Muhammed'den bahsedioruz, tartışma çok başka boyutlara taşabilir, forum içindeki huzuru sağlamak adına buna izin weremem kusura bakma ..

bLueXtremE

єχтяємє &
Moderatör

HTML