Şikayet/İhbar Hattı

kuzay

Pesimist
bırak buy agızları demogoji yapmayı sana kardeşim diyorum ama yine anlamıyosun sen bırakmıştın smodlugu erkek adam sözünden dönmezdi benim bilgim ama senin o kadar çok döndügün şey var ki neyse açıkcası bu bir eleştiri senin smodlugundan memnun degiliim memnun olmadıgım foruma katkıların degik haşa öyle diyençarpılr süper paylaşaımlaraın var o ayrı konu adelet anlayışın zayıf be dostum ben d eşapkanı öönüne koy düşün düşüyorum am hakaret gibi algılıyosun ona üzülüyorum güzel kardeşim... biraz anla azcık ha ;)

Moderatör
Moderatör
bırak buy agızları demogoji yapmayı sana kardeşim diyorum ama yine anlamıyosun sen bırakmıştın smodlugu erkek adam sözünden dönmezdi benim bilgim ama senin o kadar çok döndügün şey var ki neyse açıkcası bu bir eleştiri senin smodlugundan memnun degiliim memnun olmadıgım foruma katkıların degik haşa öyle diyençarpılr süper paylaşaımlaraın var o ayrı konu adelet anlayışın zayıf be dostum ben d eşapkanı öönüne koy düşün düşüyorum am hakaret gibi algılıyosun ona üzülüyorum güzel kardeşim... biraz anla azcık ha ;)
Atarsın Solariz'e PM şikayetini beLirtirsin hakkımda.. BuraLarda çığırtkanlık yapmana gerek yok.. kardeşlik felanda istemiyorum sağoL. Ben yönetici sen user o diyalog icinde olalım..

kuzay

Pesimist
olur paşam

Rütbe Aldıkça Kibirlenenler Yangın Kulesine Çıkınca Dürbün Oldum Zannedenlerdir

RuTH

Altın Üye
karara bağlanıp gereği yapılacak...

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Konu ile ilgili son durum nedir?
Fıятıηа √;3149385' Alıntı:
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=425738

TrojanLı bu konuyu payLaşan arkadasımızın HUT tan oLması çok üzücü..

Bizzat denedim görüntüyLe mevcuttur .

Gereğinin yapıLmasını rica ederim.

http://i30.tinypic.com/35i7mlv.jpg

Konuda Ve Hatta ProgramDa Herhangi ßir Virus TroJaN Spy vs gißi ßilGisayarLara zarar VereceK ßir YaziLim Yoktur. Programdaki KeyLoggerLe oLan ßir ALakaLidir KeyLogger SiLinip Sadece Key iLe Kayit ediLeßiLir. ßiLindigi Uzere Cogu KeyLogger Ve Patch'te Anti Virus ProgramLarimiz Uyari Verir. ßendede ßöyLe oLmuŞtur hiç ßir Uyariyi ßöyLe KeyLOggerlerde DiKKate aLMadim...

ama N yazikki Konu kapaLi :goz:

Edit: Programi indirdim..

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
Konuda Ve Hatta ProgramDa Herhangi ßir Virus TroJaN Spy vs gißi ßilGisayarLara zarar VereceK ßir YaziLim Yoktur. Programdaki KeyLoggerLe oLan ßir ALakaLidir KeyLogger SiLinip Sadece Key iLe Kayit ediLeßiLir. ßiLindigi Uzere Cogu KeyLogger Ve Patch'te Anti Virus ProgramLarimiz Uyari Verir. ßendede ßöyLe oLmuŞtur hiç ßir Uyari ßöyLe KeyLOggerde DiKKate aLMadim...

Neyse konu acık yada kapalı önemli deil=)

Benim söylemek istedigim tek sey var. BUnlar iyi ve kötü yönde kullanılabilir. Burada mevcut oLan ise pc'ye hiç bir zararı olmayan yararlı trojanlardır!!!

TesekkurLer KnowN:goz:

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Konuda Ve Hatta ProgramDa Herhangi ßir Virus TroJaN Spy vs gißi ßilGisayarLara zarar VereceK ßir YaziLim Yoktur. Programdaki KeyLoggerLe oLan ßir ALakaLidir KeyLogger SiLinip Sadece Key iLe Kayit ediLeßiLir. ßiLindigi Uzere Cogu KeyLogger Ve Patch'te Anti Virus ProgramLarimiz Uyari Verir. ßendede ßöyLe oLmuŞtur hiç ßir Uyariyi ßöyLe KeyLOggerlerde DiKKate aLMadim...

Edit: Programi indirdim..
JacкSσηєS;3153610' Alıntı:
Neyse konu acık yada kapalı önemli deil=)

Benim söylemek istedigim tek sey var. BUnlar iyi ve kötü yönde kullanılabilir. Burada mevcut oLan ise pc'ye hiç bir zararı olmayan yararlı trojanlardır!!!

TesekkurLer KnowN:goz:
Programı bende indirdim

Formatta attıktan sonra ilk indirdiğim programdı nedense msnde herkese dosya gödneriyordu

ve görev yöneticisine girmiodu

biz yalan mı sölicez burda

virüs çeşitlerini saymayın hepsini biliorum

neyin ne kadar zarar verdiğini biliyorum

ama bu trojan downloader.. kaspersky öle diyo..

ben mi ylaan söylüyorum kaspersky mı?

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3153950&postcount=4366

hakaret var..

HTML