Şikayet/İhbar Hattı

Focus StyLe

FıRtına'
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=425738

TrojanLı bu konuyu payLaşan arkadasımızın HUT tan oLması çok üzücü..

Bizzat denedim görüntüyLe mevcuttur .

Gereğinin yapıLmasını rica ederim.

http://i30.tinypic.com/35i7mlv.jpg

Teşekkürler ama

Nero.8.3.2.1.MicroEdition.UpBy.JaCkSoNes.HackHeLL.exe de

Trojan-Downloader.Win32.AutoIt.aa bulundu.
Evet dosya da trojan var, ama önemli işleri yapmamaya dikkat ederim bilgisyarda, hiç dikkat edilmiyor bunlara hackhellde!
Direk dosya taranınca birşey yok, ama daha sonra C:/users/kullanıcıadı/Appdata gibi bir yere geçici olarak winrar çıkarma yapıyor orda trojan çıkıyor.(Eset Nod32 Smart Security Business Edition 3156) işin ilginç tarafı çıkarttığı dosya nın adı yukarda arkadaşında belirttiği gibi Nero.8.3.2.1.MicroEdition.UpBy.JaCkSoNes.HackHeLL.exe (nero-8.3.2.1_english_micro_johnnypea.exe de problem yok)
Virus programı farklı fln da deil kaspersky Trojan buluo arkadaşlar benden solemesi john.... bilmem bişeyli dosyada ...
kaspersky la taradım trojan çıktı ve anında sildi

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Nero 8.3.2.1. Micro Edition | 22Mb [HH&RS]

Bir Hackhell Uploader Team(HUT) Üyesi Bir Program Upload Ediyorsa Bu Programı Denemesi ce Virüs Kontrolünden Geçirmesi Lazım..

Bende Uploader oldum ama gidip..

JacкSσηєS;2961175' Alıntı:
Tarafımca denenmiştir ve %100 çalışmaktadır!!!
bu yazıyı yazdıysam o Uplaoder a %100 güvenirim..

Normal bi üye olsa neyse de bir HUT üyesi..

Ha ewet belki o trojanı o koymamıştır.. Gidip bi siteden indirip direk WinRAR yapmıştır..

Öle olsa bile Bi WinRAR ı scanlemek 2 dkyı geçmez...

Gereğinin yapılmasını istiyorum

Format attıktan sonra virüslerden kurtuldum sanıyordum..

ii forumlar

Otium

Altın Üye
Bu ne adiliktir anlamıyorum! HUT diye guvenip download ettim, şansına Kaspersky devredışıyken klasor icinde klasor simgeli 1$ey vardi actik bi baktim acilan bi$i yok, hemen Kasperi actim ama nafile..

2 gun once format attigim, tertemiz PC'm o lanet micro neroyu indirip actigimdan beri:
Gorev yoneticisi vb.'ye giremiyor!
MSN'den millete RAR'lı dosya atıyor!

Suan temizleme işiyle ugraşıyorum yani yazık günah HUT'tan diye adam tarama ihtiyacı duymadım, normalde her dosyayı taramadan geciririm iyice.. Guvenilir adam diye indiriyoruz PC'nin icine etti yani saolsun ne diyebilirim ki başka.. Yazlıga gidecektim ama suanki durumdan dolayi, belki de sabaha kadar bu virusu temizlemekle ugrasmak zorundayim + virus muhtemelen PCde takili olan 3 tane Externala da bula$ti...

Yani bizde huttaydik ama yapmioduk boyle $eyler.. Yeni moda mı bu?!

iSpiK

Kadim Dost
niye üstüne gidiliyo ki bu kadar... varsa bişey gereken yapılır zaten..

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
bütün modları şikayet ediyorum
bu forumda demokrasi yok
herkez eşit değil bu forumda

1001Design

330i ///M3 Design
яєℓαχℓιƒє;3150964' Alıntı:
bütün modları şikayet ediyorum
bu forumda demokrasi yok
herkez eşit değil bu forumda
yavas ol :goz: