Şikayet/İhbar Hattı

Elasis

New member
Sebest kürsüde memleket meseleleri hakkında yorum yapan arkadaşlara tanımadığı halde yaşlarını bilmeksizin vahşi hayvanlar gibisiniz sıfatını takmıştır. Forumda bu serbest ise bu yazıyı okuyacak olan ilk s.moderatöre böyle bir sıfat koysak herkes böyle hareket etse iyi mi olur? Dark_Angel bu konuda çok hasastı biz onun uyarılarını dikkate aldık.Fakat arkadaş benim şikayetimi kişisel atışmalara cevirmek istemektedir. Bu sebepten birsürü arkadaş ceza almıştır. Bu bağlam da bu arkadaş ayrıca siyaset bölümüne moderatör olmak için başvurmuştur. İlginize sunarım aşağıda ki mesajlarınızı bilgilerinize sunarım.

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3131287&postcount=19

Şikayet başlığına kullanmayı sevmiyorum fakat bu arkadaş ısrarla saldırmak için bekleyen hayvanlar gibisiniz diyerek. Yorum yapabiliyor. Zamanın da ikili tartışmalardan dolayı ban yemiştim adelet bekliyorum. Serbest kürsüde yorum yapan arkadşlara bunu söylemeğe kimin hakkı var.
Allah kimsede kuyruk acısı bırakmasın =) (kuyruklu demedim sana dikkat et buda deim anlamassın falan şidmi)

burda tartısmayı sevmiyorum şikayet başlıgında ama bi zeki arkadasım çıkarda buraya yazar die teşbih dedim hata aranmaz dedim...

kimseye ne vahşi nede hayvan dedim pusuya yatmıs aslanlara benzettim...biraz türkçeniz olsa anlarsınız...yoo beni banlı görmeyi çok çok istiyosan infanın herteldendeki konusuna bak..forum kurallarını hiç ihlal ettigimi düşünmüyorum çünkü şimdiye kadar :goz:
aha bende buna gülerim haftada senin yaşın kadar lisans dersi alıyorum ben =)

cahilmiş daha çember açılarını bilmeyen çocukmu söylüyo bunu bana...

Börteçine9

New member
Sebest kürsüde memleket meseleleri hakkında yorum yapan arkadaşlara tanımadığı halde yaşlarını bilmeksizin vahşi hayvanlar gibisiniz sıfatını takmıştır. Forumda bu serbest ise bu yazıyı okuyacak olan ilk s.moderatöre böyle bir sıfat koysak herkes böyle hareket etse iyi mi olur? Dark_Angel bu konuda çok hasastı biz onun uyarılarını dikkate aldık.Fakat arkadaş benim şikayetimi kişisel atışmalara cevirmek istemektedir. Bu sebepten birsürü arkadaş ceza almıştır. Bu bağlam da bu arkadaş ayrıca siyaset bölümüne moderatör olmak için başvurmuştur. İlginize sunarım aşağıda ki mesajlarınızı bilgilerinize sunarım.
ki bu kişi oraya moderatör adayı olmuştur umarım bunlar göz önünde bulundurulacaktır.

infatuate

İstirahatte
werdiğin postlardan da anlaşılacağı üzere kişi gerekli açıklamayı yapmıştır, ceza alacak herhangi bi sebep yoktur ..

ii forumlar ..

Elasis

New member
werdiğin postlardan da anlaşılacağı üzere kişi gerekli açıklamayı yapmıştır, ceza alacak herhangi bi sebep yoktur ..

ii forumlar ..
O zaman bende teşbih yapim her yazı yazan üyeye saldırmak için bekleyen hayvanlarsınız diyelim. Bumudur Serbest kürsü şikayet bölümüne de yazdım buraya da yazdım Solarize de pm den şikayetini bildirdim ilginize teşekkürler.

infatuate

İstirahatte
R€B€L;3132605' Alıntı:
Konuyu sildiniz mi =)

Ben yeterince bazı seylerin konusulamadıgından dolayı sikayet ediyorum ifade ozgurlugu engellenıyor diyorum bunun ustune nerdeyse konu silinmesi tuz biber geldi =)
Konunun silinmesini yanlıs buluyorum ve geri getirilmesini oneriyorum..

Yok eger getirilmeyecekse acıklama beklıyorum.
bir yanlış anlaşılma oldu we konu geri getirildi ..

ocukbocuk

Banned
benim avatarımı siyasi diye silen kişilere: türk ocağı nickli üyenin avatarı alperen ocakalrının simgesidir. alperen ocakalrıda bbp adlı partinin bir koludur. duyurulur

infatuate

İstirahatte

casperben

New member
çok teşekkür ederim ellerine sağlık

pm atmışşsın ama 50 mesaj yazmayan üyeler özel mesajlara giremiyor ben mesaj olarak mail adresimi yolladım rica etsem adrese gönderir misin

teşekkürler

HTML