Şikayet/İhbar Hattı

kuzay

Pesimist
Mєятђ;2935394' Alıntı:
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=2935341&postcount=2

Daha bugun uye oLan kuzenime ettigi hakaretten doLayi gereginin yapiLmasini istiyorum..GerekenLere iLtifatta buLundugum haLde hakaretten banLandigim icin bu kisinin de gerekLi cezayi aLmasini taLep ediyorum..

ne güzel söyledin ve kendi agzınla yakalandın ne kadar terbiyeli bir kkuzenmiş ki daha yeni üye olmuş hiç tanımadıgı adama bunu yazabiliyor siz var ya siz ne diyim Allah bildigi gibi yapsın yeter

Rien

Banned
ne güzel söyledin ve kendi agzınla yakalandın ne kadar terbiyeli bir kkuzenmiş ki daha yeni üye olmuş hiç tanımadıgı adama bunu yazabiliyor siz var ya siz ne diyim Allah bildigi gibi yapsın yeter

Kuzenim nerden inden yoLa cikarak yazmis istedigin gibi anLayabiLirsin seninde terbiyenin derecesini biLiyoruz kuzay foruma yansitmiyorsun diye kameraLara oynayip sekiL yapmayin burda..
Kucuk kuzaycikLar da hemen destekLemis abiLerini afferim onLara.. :) Hadi takiLin kafaniza gore bana buLasmamaniz yeterLi

мя.кLєx

ву.נαgℓєя
Mєятђ;2936862' Alıntı:
Kuzenim nerden inden yoLa cikarak yazmis istedigin gibi anLayabiLirsin seninde terbiyenin derecesini biLiyoruz kuzay foruma yansitmiyorsun diye kameraLara oynayip sekiL yapmayin burda..
Kucuk kuzaycikLar da hemen destekLemis abiLerini afferim onLara.. :) Hadi takiLin kafaniza gore bana buLasmamaniz yeterLi
baskasına gösterilen tölerans neden bize gösterilmiyor ve benim pm neden burdan siliniyor ne hakla silen acıklama yapsın madem öyle...!

mfe41

M|F|E~41
demin buraya Mr.Klex ve benim yazmış olduğum mesajlar silinmiş bunun nedeninin öğrenmek istiyorum ..
BAŞKASINA GÖSTERİLEN TOLERANSLAR NEDEN BİZE GÖSTERİLMİYOR BİZDE BU FORUMUN ÜYESİYİZ...

мя.кLєx

ву.נαgℓєя
postu silen arkadasım silmeyi biliyorsunda madem neden cıkıp demiyosun ben sildim diye..¿

react

Admin
Süper Moderatör
FoFeR uygun görmüş ve mesajları silmiş. Başlıkta sadece şikayetler yazılıyor arkadaşlar lüftfen biraz daha anlayış...

HTML