Şikayet/İhbar Hattı

Vtnsvr

New member
Serbest Kürsüde iki kınama yazısı yazdım ve ikiside silindi.Bu foruma yakışmamaktadır.Kınama nedenim Serbest kürsüde en fanatik fethullah taraftarı olan bir arkadaşın, üstelik bir şikayete taraf olduğu bir anda mod yapılması ve bende dahil iki kişinin banlanmasıdır.Banlanan diğer arkadaşın banlanma sebebi şikayet bölümünü gereksiz işgal gösterilmektedir.Oysa bu sebeple banlanan arkadaşın postunda şikayet vardır ve şikayetine hiç bir işlem yapılmayıp,şikayet edilen cevap vermiş ama bir ceza bile almamakla birlikte gereksiz işgal işlemi yapılmaktadır.Bu sebeplerden dolayı serbest kürsü, art niyetli bazı taraf modlar tarafından karşıt görüşte olanları bahanelerle susturmaktalar ve antidemokratik bir durum oluşturmaktadırlar.Serbest kürsü eger var olacaksa modlar iyi seçilmeli ve uç gruplardan mod seçilmemelidir.saygılarla.

turboo

New member
siyasi bölümde Atatürkçü olduğu şüpheli, güven kazanamamış ,tarikat sempatizanlarına şeriat taraftarlarına yetki verilmesini şikayet ediyorum....

generale64 de haksızlık yapıldığını ve silinen mesajlarıda dahil olmak üzere tekrar değerlendirilmesini talep ediyorum....

Moderatör
Moderatör
Serbest Kürsüde iki kınama yazısı yazdım ve ikiside silindi.Bu foruma yakışmamaktadır.Kınama nedenim Serbest kürsüde en fanatik fethullah taraftarı olan bir arkadaşın, üstelik bir şikayete taraf olduğu bir anda mod yapılması ve bende dahil iki kişinin banlanmasıdır.Banlanan diğer arkadaşın banlanma sebebi şikayet bölümünü gereksiz işgal gösterilmektedir.Oysa bu sebeple banlanan arkadaşın postunda şikayet vardır ve şikayetine hiç bir işlem yapılmayıp,şikayet edilen cevap vermiş ama bir ceza bile almamakla birlikte gereksiz işgal işlemi yapılmaktadır.Bu sebeplerden dolayı serbest kürsü, art niyetli bazı taraf modlar tarafından karşıt görüşte olanları bahanelerle susturmaktalar ve antidemokratik bir durum oluşturmaktadırlar.Serbest kürsü eger var olacaksa modlar iyi seçilmeli ve uç gruplardan mod seçilmemelidir.saygılarla.
siyasi bölümde Atatürkçü olduğu şüpheli, güven kazanamamış ,tarikat sempatizanlarına şeriat taraftarlarına yetki verilmesini şikayet ediyorum....

generale64 de haksızlık yapıldığını ve silinen mesajlarıda dahil olmak üzere tekrar değerlendirilmesini talep ediyorum....
Sadece Senin İstediğin kişiyi çıkıp yönetici yapacak halimiz yok.. herhangi birine sempatisi olanı veya olmayanıda secmiyoruz..Demokrasi ile yönetilen bir ülkede demokratik bir seçimle yönetici olmaya hak kazanmış bir arkadaşımız var.. iLgiLi böLüm adayLığını koymuştur ve Asistan moderatör olmaya hak kazanmıştır Bkz: adayLık konusu böLüm iLe iLgiLi şikayet başLığında gerekenler yöneticilerin fikirleri doğrultusunda yapılır ceza alması gerekenler alır siyaset bölümünde şikayet ince elenip sık dokunarak inceleniyor.. Yönetici arkadaşLar birbirine danışarak yönetiyor.. Sana yanlış gelen ßaşkasına dogru gelir sadece senin düşüncelerin ile yönetilmiyor koca bölüm.. Kınama yazılarını okudum SağoL Çok içten yazmışsın.. volki06 ve fLetch böLüm moderatörLeridir.. işLerini iyi yaptıklarınada inanıyorum.. Hoşgörülü olursak en ufak şeyde kınama kadar gidersek bu işin altında art niyet aranır.. Daha sakin olmanız dileğiyle vatansever arkadaşLarım.

Vtnsvr

New member
fletch'e söz söyleyen yok ve onun bir kayırma yapmadıgına inanıyorum ama Volki'ye hiç güvenim yok.zaten mod olmadan öncede modlardan önce kendisini şikayet edenlere cevap verirdi ve bu konuda bile şikayet bile edilmedi.Tamam siz istediğiniz gibi yöneteceksiniz.Bizde bakacagız bahanelerle susturulacagız soguyup gidecegiz.zamanla serbest kürsü fethullah propaganda bölümüne dönüşecek.Tabi ki istediğinizde bu değilse.

ße YouRSeLF

New member

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
teşekkürler....
bir kaç kendini bilmez heryerde çıkıyo biliyorum....
çalışmalarınızda başarılar... :clap

HTML