Şikayet/İhbar Hattı

NeRoN_64

Banned
NeRoN_64 Adlı Üye Art Niyetle Aynı Hareketlerine Devam Ediyor Bu Komedi Olsada İlk Uyarısı Yine Aynı Hareketi Yapmış Bjk Bölümünde Günlük Konu Açma Limitini Geçmiştir Bir Dahaki Sefere Bu Ban Cezası 3 Günle Sınırlı Kalmıyacaktır...
Pm ile Acikladim DAyi , Art niet Deil bir Konum Orda ARa transfer Konusu TEk ba$ligina ACiliacakti YAnli$lik Oldu [ Ze Castro veya meita ] Digerleri ise Kurallara uygun bri $ekilde ... iyi günler ...

S

SiR ReaLiST

Guest
Pm ile Acikladim DAyi , Art niet Deil bir Konum Orda ARa transfer Konusu TEk ba$ligina ACiliacakti YAnli$lik Oldu [ Ze Castro veya meita ] Digerleri ise Kurallara uygun bri $ekilde ... iyi günler ...

Ok Konu Tek Başlıkta Birleştirildi... Daha Dikkatli Olursan Daha İyi Olacak Kimseye Bir Husumetim Yok Burdan Belirtiyorum...

yusufhh08

"ALışıLmışın Dışında..."

zuzum77

New member
size dün 2008 reflexive patcheri bulduğumu yazdım benim için önemli olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim ve belki okuyan arkadaşlardan teşekkür alırım diye düşündüm ama bugün açtığım foruma bakıyorum kilitlenmiş ve verildi yazıyor..protype adında arkadaş tarafından...yani ne demek bu bir teşkkür de mi edilemiyor acaba ayrıca neden kilitlenir bir forum anlamıyorum..patcheri kendime saklasaydım daha mı iyi olacaktı? bi de sadece verildi! de nereye verildi insan en azından teşekkür ederiz der şuraya ekledik der...şikayetçiyim! üste de başka biri bişi yazmış o da silinip ve-ril-di yazmış..nedir bu tavır bana anlatırsanız memnun olacağım

HTML