Şikayetçiyim .......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt1907

New member
Arkadaşlar,özellikle şu şampiyonluk gittikten sonra küfürü falan geçtikte işitmediğimiz hakaret, aşağılama kalmadı. Antu arkadaş artniyetli olsa hepsini kitlerdi. Oysa böyle başlıklar hala duruyor. O yüzden başkasını suçlayacağımıza herkez karşısındakinin yerine kendini koyup ona göre mesaj yazsa, ona göre video resim falan yayınlasa hiç bir sorun kalmayacak. Unutmayalımki gün olur devran döner. Tabiki ince espriler falan olacak. Şurda demokratik bir ortamda pek çok forumda olmayan olanaklara sahibiz. Bunun kıymetini bilip biraz daha centirmen ve saygılı olursak, empati yaparsak bir sorun kalmayacağını düşünüyorum naçizane.

adres63

New member
ANTU' Alıntı:
Ya sana inanmakla hatamı ettim ettıysem ok! SEN YAZ TÜMERIN FB YE ETTİĞİ KÜFÜR SONRADA VİDEOYU NIYE İNCELEMEDIN!

YÖNETİCİLER BU KONUDA KİMİN HAKLI OLDUGUNU BURAYA YAZMANIZI İSTİYORUM HAKSIZSAM MODLUGUMUN ALINMASINI İSTİYORUM!!!

videoda burda: http://www.youtube.com/watch?v=-bk5iyxwkLs&search=tumer

Saygılar,
Antu her hatada mod değişecekse kimse kalmaz burda hem hatasızda kul olmaz... Ki arkadaşın açtığı başlıktan sildiğini söylemişin dahada açıklamana gerek yok.Kolay gelsin

haklı oldugumu düşündüğüm için haksızsam alınsın dedim!
neyse bu konuya daha yaorum yapmıyorum açan arkadaş istedıgıne ulaşmıştır sanırım! kolay gelsın byes!

karizma_5

karizmatik
roket kardeşim
senin açtığın konu başlığı küfürlü,
bu konuyu bence uzatma ve konuyu tatlıya bağlayın,
tartışmanın kimseye yararı olmaz,
burada kalp kırmamamız lazım diye düşünüyorum,
saygılarımla

[KooZ]

New member
böyle polemiklerin yaşanmaması için küfürlü konuların verilmesi biraz abes kaçıyo o yüsden küfürlü konuları hiç vermesek daha iyi
iyi forumlar

panterbaby

New member
aaa ya bu konu daha kapatılmadımı yapmayın beyler bakın sonra nixk nizin ustunde benım avatar gibi çızık olur:D

Cansiz

New member
I think;
Her takımın bölümüne ayrı mod seçersek ortalık modlardan geçilmez antu görevini ii yapıo elinden geleni yapmaya çalışıo ama bunun takım tutma ile alakası yok!Tek antu arkadaşımız mod deil daha orda iki kişi war antudan başka!!!!
Kendi aranızda konuyu halledecektiniz!!

ONUR YAVUZ

New member
roket bence haklı zaten gerekli yerlere sansür uygulamış ama siz neden adamın bu kadar üstüne gidiyorsunuz ki herkes mevkisini bilmeli bence saygılar kusrum olduysa özür dilerim

react

Admin
Süper Moderatör
RoKeT ve ANTU yu pm ye davet ediyorum,forum bekası için bu konunun uzamaması uygun olur diye düşünerekten affınıza sığınarak başlığı kapıyorum,iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML