Şikayetçiyim .......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoKeT

New member
Arkadaşlar 10 Dakka Önce Beşiktaş Bolumune Tümer Metin in Besiktasli Taraftarlarla Ettigi Kufurlu Video Yu Koydum Ama Ne Video Da Nede Yazdim Yazida Kufur Yoktu Cünkü Videonun Sesi Orda Tek Tümer Bagirdi İçin Kufur Duyulmuyo Arti Bende Kufurlu Yerlere Sandür Yaparak **** Yazilari Kapattim Ama Antu Nickli Mod Fenerli Oldugundan Direk Konuya Bakmadan Kapatti Cünkü Actigim Konuda Ne Hakaret Ne Kufur Hiçbiri Yoktu Diger Fener Forumunda Bugun Adam Senin Ben Diyo Gerisini Getirin Orda Konu Kapanma Yok Bu Boyle Olmaz Bişeyler Yapin Ya Her Takimin kendi Mod u Olsun Yada Super Mod lar İlgilensin Nedir Bu Boyle Bukadarda Olmaz O Mod un Hakaret Kufur Gozukmedikten Sonra Benim Konumu Kapatmasina Ne Hakki Var Mod Olmak Konu Kapatmayla Bitmiyo İncelemeden Kapatiyo + kufur Etmiş Olsam Sadece Orayi Editler Ama Video İşine Gelmiyo Ve Komple Siliyo Yonetime Sesleniyorum Burdan Lutfen İlgilenin Biraz Eşitlik Olsun :goz: .....

CHI€F

Kalpsiz
ilginç bir yaklaışm tabi spor bölümünde mod olmadıın için antu nun neler çektiklerini bilmiosun hele bi de sezonun bitmesinden sonra böle atıp tutmak kolay mod hakkında bu gün antu görevini en ii yapan modlardan biridir hea bide her zaman sölenmiştir ANTU ya pm den sıkıntını belirttinde mi Antu dan cevap alamayıp burada konu açtın ?

iSpiK

Kadim Dost
roket haklı weya haksızsın dıye yorum yapmıcam dostum ama sımdı bole bı sıkayetın warsa bence pm atmalıydın...derım ben ii bi üyesin antu da forumun mod u.. yanı bence öle yapmalıydın saygılar ..

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Roket lınk verde bı bakalaım bole kuru kuru olmuyor.ayrıca Antunun Fb lı olması
ile boyle konuların alakası yok.!

εگмεя

Fuzuli Üye
Ya baqın arkadaşLAR bir modla sorununuz olabilir bunu bütün sitenin önünde sölemenize ne gereq var :mad:

kişisel sorunun sa gidersin özeline pm atarsın çözülür

ama en ufak bir şeyde en kücük bir şeyde buraya şikayet konusu açmanıza ne gerek var anLam veremiyorum.. ???

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Bu günün Şikayet konusu bu mu şimdi =) baya bi eğlenır artık mıllet :D

RuTH

Altın Üye
konuyu takip etmiştim. videoyu da indirdim. bence videonun silinmesi gereksiz gibi geliyor bana. ama yinede söz mod.ların.
Aynı hataya 2-3 gün önce bende düşmüştüm, keşke mod.lara haber verseydin dostum

RoKeT

New member
CHI€F' Alıntı:
ilginç bir yaklaışm tabi spor bölümünde mod olmadıın için antu nun neler çektiklerini bilmiosun hele bi de sezonun bitmesinden sonra böle atıp tutmak kolay mod hakkında bu gün antu görevini en ii yapan modlardan biridir hea bide her zaman sölenmiştir ANTU ya pm den sıkıntını belirttinde mi Antu dan cevap alamayıp burada konu açtın ?
Diyosunki Atip Tutmak Kolay Sonucta Ben Bi Paylaşim Upload Yapmişim Onu Oraya Koymuşum Ki Kufur Yok OLsa Zaten Hatami Anlayip Susarim + Ben Antu ya Niye Pm Atiyim Ben Sikayetimi Yonetim e Bildirmek İstedim Burasi Öneri Ve Sikayet Bölümü Oldugu İçin ;)

Mephisto

R€B€L
bende senden şikayetciim
forumda takımım hakkında küfürlü tezahurat verilmemeli diorum
şimdi sen verdin
5dk sonra başkası bjk hakkında verdi nolceek??
eğer üyeler böyle şeylerde küfürlü msj yazmıcaz die garanti verilirse olur bana göre oda mümkün deil gibi

CHI€F

Kalpsiz
RoKeT' Alıntı:
Diyosunki Atip Tutmak Kolay Sonucta Ben Bi Paylaşim Upload Yapmişim Onu Oraya Koymuşum Ki Kufur Yok OLsa Zaten Hatami Anlayip Susarim + Ben Antu ya Niye Pm Atiyim Ben Sikayetimi Yonetim e Bildirmek İstedim Burasi Öneri Ve Sikayet Bölümü Oldugu İçin ;)

Antu oraya düzeni getirmek için seçildi aynı zamanda yönetim her şikayeti takip edemeyeceğinden dolayı Antu oranın modu ve ilk öneri ve ya şikayet ona bildirilmesi lazım o bölümün modu olduğu için yoksa orda durmasnın anlamı ne bu bölüm ise eğer mod a şikayetini bildirip sonuç alamdıysan hakkını burada araman için açılmıştır ii forumlar ;)

RoKeT

New member
R€B€L' Alıntı:
bende senden şikayetciim
forumda takımım hakkında küfürlü tezahurat verilmemeli diorum
şimdi sen verdin
5dk sonra başkası bjk hakkında verdi nolceek??
eğer üyeler böyle şeylerde küfürlü msj yazmıcaz die garanti verilirse olur bana göre
İŞde Bende Bunu Anlatmaya Çalişiyorum Ama Ya Anlamiyosunuz Yada Anlamak İstemiyosunuz Diyorumki
Verdigim Video da Küfür Yok ! Anliyomusun

RuTH

Altın Üye
Daha sakin Roket, gerginliğe gereq yoq dostum, Aman yine kawga çıkmasın :(

terteren

Altın Üye
geçemlerde benim konumu da taşıdı ANTU. ben de pm attım hata yaptığını kabul etti tekrar taşıyamıcağını söledi bende tekrar açtım konuyu ondan sonra da bu olaydan haberi olmaya Chacmool. taşıdı aynı konuyu ona pm attım ondan sonra 3.kez açtım konuyu şu anda problem yok
şimdi bizde mod olsak hata yapsak biri bu şekilde şikayet konusu açsa ona kızardık neden pm atmıyo derdik

Mephisto

R€B€L
RoKeT' Alıntı:
İŞde Bende Bunu Anlatmaya Çalişiyorum Ama Ya Anlamiyosunuz Yada Anlamak İstemiyosunuz Diyorumki
Verdigim Video da Küfür Yok ! Anliyomusun
seninkini izlemek nasip olmadı ama
senin konun kapandıktan hemen sonra minnesota
nickli arkadaş kimse artık o arkadaş vermiş
ona baktım küfür duyabiliorum ben
ayrıca görme sorunum ve anlama sorunum yok:)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
kapatma Konusuna Bi Yorum Yapmicam Da

Besiktasli Taraftarlarla, Tumer Arasinda Gecen Mevzunun

Antu'nun Fenerli Olmasiyla Baglantisini Hala Cozmus Degilim..

Ilk Kez Birinin Konusu Kapanmiyor Pm Atabilirdin Antu Ya

iSpiK

Kadim Dost
bence wıdeonun yasaklanması icin bi neden yok..

free!

artık yok...
J@CK@L' Alıntı:
Bu günün Şikayet konusu bu mu şimdi =) baya bi eğlenır artık mıllet :D
:D uzun bi ayrılık oldu ama sonnunda mutlu olduk hep beraber :D
teşekkürler roket :D

sülFiriK

New member
herkes hata yapabilir..

mod'un hatası konuyu kilitlemiş ya da gereksiz yere editlemiş olması,

senin hatanda daha basit yollarla halledilebilecek bir olayı tüm kamuoyuna sunman..

pm atmalıydın.. mod arki halen diretiyosa sölicek bişiyim yok haklısın derim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML