ılk sıkayet benden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m4fy0z

New member
Walla Ben Kady nin görüslerine benzer bi sarki yazmistim .Üyesi olduum Bi Sitenin Yarismasina katidim benden baska kimse katilmadigi için 1. olmustum :) (digrelerinin yemedi).

ama o sarkida bahsi geçen tipler geldigi için siteye yine bi polemik sonucu yildizli küfür etmistim ve banlanmistim. zaten umurumda da degil. Sadece bana Koyan sey , Beni Banlayan adamin Adam Olmamasi. nyse Salladik Orayi. Dinleyin bakalim Belki ilerde burasi için Uyarlanir Yada ne biliim Öle bisiiler yapariz (istenirse tabi). . Sonunda Azcik Reklam Var ama. Umarim Sakincasi Yoktur.

ht*p://members.lycos.co.uk/m4fy0z/cehennem_by_m4fy0z.mp3

manuela_ruda

New member
zaten msj sayım 5000 olsa ne olacak 1 olsa ne olacak hiç anlam veremiyorum buna :/
(ule kady beni banlamada ne yaparsan yap :)))

Yuc3L

New member
bunları ben söyleyince kimse sallamıyordu :)
hack yanında geyikte lazım diyordu
söyleyen mod olunca millet ilgileniyor :p

kady

Kurucu Üye
mod solıyınce degıl
mod soledıgını yapan bırı oldugunu her kez bılıyo
ben sahsen kady nıck banlanmasını ıstemem kady2 hıc hos durmaz bende :D
3-5 gunle sktm sene ugrasmam bansa ban yapmasaydın reklam kufur banane
abı guzel degılmı bak baslıklara ne guzel ıste mıllet sadece paylasım derdınde bende dahıl ne gerek var kavga gurultuye

not: m4fy0z sarkıyı dınleyın guzel olmus
arkadasım emegıne saglık sen yaptıysan fena degılden bır adım onde :D

A

AngeL

Guest
ahauahu ben katılmıyorum leynn ben dagıtıcam bu formu dagıtmaman için bana engel olun bastan banlayın ahuahaua kuralların hiç biri bana uygun deil leynn

bu arada cagrı kardeşim hoşgeldin.. seni görmek cok güzel..

Gєηco

Altın Üye
iyi olur gereksiz konular kirlilige neden oluyor.......

m4fy0z

New member
not: m4fy0z sarkıyı dınleyın guzel olmus
arkadasım emegıne saglık sen yaptıysan fena degılden bır adım onde
Beğendiğine Sevindim. Şarkı Tamamen Bana Ait. Yani Sözleri ..Müzik Zaten Belli. Müslüm bbanın Bestesi. Ordaki bütün anırmalar fln bana aittir.Tüm hakları Saklıdır. Öyle saklı ki orginal ses kayıt dosyalarını fln Bulamıyorum.

react

Admin
Süper Moderatör
Kady yeni başlık açmadım da şu saat olayı ne olcak doğru göstermiyor forumda :)

kady

Kurucu Üye
sOrUnLu' Alıntı:
Kady yeni başlık açmadım da şu saat olayı ne olcak doğru göstermiyor forumda :)
adresı ozele yolla sana kocaman bı duvar saatı yollucam
zaten dark ın ayarladıgı saatın yelkovanını skm :D

Türkü

New member
beyler benimde şikayetlerim var başlık açmadan buradan söylemek istedim.

1- Adult bölümündeki mesaj ve başlık sayısı diğer bölümlerin toplamından fazla bu ileride neler getirir neler götürür sizde tahmin edebilirsiniz, örneğini yaşadık.Herşey dengeli...

2- Sadece mesaj sayısı artın diye mesaj atan 1 sürü adam buradada var mod lar görüyordur mutlaka ...

3- (Şahsi en büyük şikayetim) forumu aramaya gerek duyan kimse yok yani paylaşan değerli arkadaşlarımda maalesef verilip verilmediğine bakmıyor.

4- Mod ların açtıpı bazı başlıklarda (şahsi görüşüm) dalkavukluk var yakışmıyor.(İsim falan vermeye gerek yok istemeyin.Böyle şeyler forumu ileri götürmez.)

Benim düşüncelerim bunlar açık açık söylerim, söyledim de.Katılıp katılmamak sizin bileceğiniz iş...

kady

Kurucu Üye
msj sayısının karızma oldugunu sanan ve
tesekkur manyagı olmak ısteyenler varmıs dıye duydum
sureklı bır yerlerde bunun la ılgılı sıkayet goruyorum

ahada soluyorum banlıcam

su saatten sonra her baslık altına zıplayan ın basını kesecem
benım umrum degıl bı eksık bı fazla nıck ler umrumda degıl nasılsa dostlarımla msn de gorusuyorum

hıt kaygım zerre yok skm demı
dark dusunsun o kısmı banane :p

benı ban yuzunden sevmezler bu zerre umrum degıl

kalan saglar bızımdır mantıgı

edıtledıgım yada kapattıgım baslıklar ıcın lutfen pm kullanmayın gereksız

SevencLoves

Altın Üye
Cagri0905' Alıntı:
beyler benimde şikayetlerim var başlık açmadan buradan söylemek istedim.

1- Adult bölümündeki mesaj ve başlık sayısı diğer bölümlerin toplamından fazla bu ileride neler getirir neler götürür sizde tahmin edebilirsiniz, örneğini yaşadık.Herşey dengeli...

2- Sadece mesaj sayısı artın diye mesaj atan 1 sürü adam buradada var mod lar görüyordur mutlaka ...

3- (Şahsi en büyük şikayetim) forumu aramaya gerek duyan kimse yok yani paylaşan değerli arkadaşlarımda maalesef verilip verilmediğine bakmıyor.

4- Mod ların açtıpı bazı başlıklarda (şahsi görüşüm) dalkavukluk var yakışmıyor.(İsim falan vermeye gerek yok istemeyin.Böyle şeyler forumu ileri götürmez.)

Benim düşüncelerim bunlar açık açık söylerim, söyledim de.Katılıp katılmamak sizin bileceğiniz iş...

Çağrı çoğu söylediklerine katılıyorum tek bir şey hariç

Ben her zaman şefaf olma kaygısı taşıyan ve herkesten bunu bekleyen bir insanım.. biriyle problemin varsa veyahut şikayetçiysen bire bir isim verirsin...aksi taktirde konu istenilmeyen yerlere gider...Haksızsam lütfen belirtin :)

SiLvErGhOsT

New member
arkadaslar ben program diger ıvır zıvırdan doymusum ben adult a yonelirim eger bir sikayet olursa onuda bırakırım flood un kesin bir cezası olsun aynı konuya 5 kere msj atılmasın karsıt goruslu insanların kavgasından sıkıldık artık en ufak konuda bile tartısma cıkordu hatırlarsanız burada bari olmasın medeni insanlar gibi herkonuyu tartısalım arkadaslık ve dostluk cercevesinde birbirimizle kavga etmeden kufur hakaret etmeden eleştiri olcak tabii ama karsıdakının kalbini kırmadan olsun hepiinizi seviom :D

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Kady Abi Iyi Guzel Yaziyorsunda Hepsini Sencede Konusma Tarzin Biraz Agir Degilmi Yeni Gelen Uyeler Icin Konusuyorum Demezlermi Buranin Smodu Nasil Konusuyor Diye

Arkadaslar Tamamen Bir Fikir Lutfen Tartisma Ortami Cikmasin

kady

Kurucu Üye
ortaya dıım

benım ugrastıgım seylerı gorsenız bunlar kıbarlık dıye algılanır
bıktım artık bebek bezlemekden

The cakan's

New member
kady' Alıntı:
ortaya dıım

Anna :eek: sende evlimisn yav biraz anlatsana 1 günün nasil geçiyor mesela çok merak ettim valla :eek:

react

Admin
Süper Moderatör
kady' Alıntı:
ortaya dıım

ahaha doğru söyledin kady. Sert konuş ki korkan lar gelmesin zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML