İsrailin yaptıkları

CarlionE

New member
israli bu yaptigi operasyondan ve dolayi tebrik ediyorum. Helal olsun adamlara 2 askeri icin savasi goze alabiliyo .....Lubnan unlarin baina gelmesini istemiyosa teroristleri barindirmiycakti .....Sunu hicbir zaman unutmayinki 1980 le 1998 arasinda butun PKK militanlari lubnanin bekaa vadisinde egitim alip turkiyede yillarca katliam yaptilar bumuydu lubnanin muslumanligi Peki Ermeni soykirimini ilk kabul eden ulkeler arasinda kim var yine lubnan bu musluman ulkeler arasindaki dayanisma peki israilli askerler lubnanli askerlerin bulundugu karakola geldiklerinde onlara cay servisi yapan kim lubnanli askerler bumu millet vatan anlayisi bumu musluman ulke pekiii ulkenin bir yani bombalanirken ulkenin diger bombalanmayan yarisinda gece hayatinin surup gittigi eglencenin eksik olmadigi ulke neresi ben soliyim yine lubnan
uzun lafin kisasi Bu araplar milli suuru olmayan arkadan hancerlemeye her zaman hazir guvenilmez bir irktir ....Ve israil sonuna okadar bunlara ne yapsa mustahakttir....
Demekki neymis ilk once millet olucan sonra devlet olucan sonrada adam olucan ki kafana bomba yemeyesin

bebekleredemi üzülmüyosun arkadaşım.adamlara helal falan olmasın gözlerine dursun şer.szlerin.

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Eğer yürekle savaş olsaydı eski devirlerdeki gibi İsrail diye bi devleti Filistin fazlasıyla yok edebilecek güce sahip olurdu.

HTML