İslam ve İnsan Bölümünde Yapılan Terbiyesizlikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesut05

New member
türk ocağı isimli arkadaş İSLAM KÖŞESİNDE yazdığı yorumlar ile HERKESE HAKARET ETMEKTE BUNUNLA BIRLIKTE SADECE KISILERE DEĞİL KİŞİLERİN DEĞER VERDİĞİ HAZRETLER (HZ.MEVLANA, HZ.ŞEMS HZ.ŞEYH ) gibi evliya kullara ki biz bunlara tabiyiz bizim DİNİ DEĞERLERİMİZ bunları karalıyan ve kötüleyen kufur eden ıcerıkler ıle yorum yapmakta. BOLUM MODERATORU ISININ BASINDA DEGIL, Bizim dini değerlerimize küfür ediliyo müdahale eden yok!. heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sesleniyorum ne olur MENEVİYATIMA KÜFRE İZİN VERİLMESİN. Moderatör işin basında duramayacaksa nıye mod. Bu adamları kım kontrol edecek. Soruyorum? Moderatörün en son guncellemesı aralık 2 de. Yapamayacaksa biz ADAYIZ. adam gıbı saygı ve sevgı cercevesınde yaparız. Müdahale edilmesini rica ederim

HHPortal - Haber,Donanım,Teknoloji,Program (Namazı hafİfe almak)
HHPortal - Haber,Donanım,Teknoloji,Program (Mürşidi Olmayanin Mürşidi Şeytan mı?)
HHPortal - Haber,Donanım,Teknoloji,Program (Tesettürlüyüm çünkü.....)
HHPortal - Haber,Donanım,Teknoloji,Program (Said-i Nursi ve Risale gerçeği.)
Son Düzenleyen numanoglu; Bugün at 02:23 PM

Kitraz

New member
mevlana ve şemsi fazla bilmem ama islama asıl küfür eden kendini allah yerine koyan saidi kürdidir, allah belasını versin.

ecstasy

Super Moderator
Numanoğlu forum kurallarımızı okumalısın. Önce ne konuşacağını bilmelisin.
Şikayet bölümlerimiz var öncelikli şikayetini oralara yazmalısın.
Dün şikayet olarak yazdın ve konuları temizledim.
Bunu tekrar tekrar hakaret vari bir şekilde dillendiremezsin.
7 gün mesaj yasaklısın. Biraz düşün ve hackhell hakkında nasıl konuşman gerektiğini öğren.

Bunu sana neden burdan yazıyorum diye sorarsan? sen açık ve aleni dillendirmeyi sevdiğin için.

Konu kapalıdır 7 gün sonra görüşürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...