İslam'ın en güzel yaşandığı Ülkeden ŞİKAYETÇİ

Vtnsvr

New member
Bunların her biri yaradanın yerine koyuyor olacak ki kimin imanlı,kimin imansız oldugunu hemen anlayıp,peşinden gidip oylarını bile esirgemiyorlar.Sonra ajanda,hırsızda,katilde çıkıp,dindar postuna bürünüp istediklerini elde ediyor bunlar yüzünden.Bütün Müslüman geçinen ülkelerde,bu nedenle emperyalizmin oyuncagı olup sömürüden paylarını alıyorlar.Sonra olan da bu kurular yanında biz yaşlara da oluyor.

ErtugruL

ChemisteR
أĸяα;3215504' Alıntı:
asLan parçası...
Senin atanı mezarında beşiğinde yatanı sorguLayan oLdumu?
Konuşacaksan adabınLa konuşta muhattab aLan insanLar çıksın
Sen kimsin benim atam kim yorumLuyorsun?

Ben Hadise uymuşum gerisi Allah Kerim diye bir söz vardır sen biLmezsin de baban biLir
Ben müsLümandan bahsettim ırktan soydan soptan değiL anLıyon mu?
müsLümanın da keLime manasını değiL Kur´an daki tanımını önce öğrenmeLisin dedikLerimi anLamak için

ne mutLu Türk´üm diyene deyip soyu sopu beLirsiz birinin safında oLacağıma demek..
Türk oLmanın değiL Türküm demenin asLoLunduğu anLamına çıkmasıdır
yahudi geLecek ermeni geLecek Türk oLmak marifet değiL
ne mutLu Türküm diyebiLene diyecek
Sonra ben onun yanında saf tutucam :)
siz de amma genişmişsiniz be
genişlik zaten tartışılamayacak şey sizin yanınızda :)
kaldi ki senin o dediğinden çok farklı şeylerde çıkar, Atatürkün dediği bi laf olarak düşünürsen Atatürk gibi soysuzun arkasında yer alacağıma.... anlıyorsun değil mi?
İşte bende ırkan soydn soptan bahsetmiyorum, müslümandan bahsediyorum, seni arkandan vuran müslüman kuranda nası tanımlanıyor?

cmtsysn

New member
ister islam olsun ister başka dinolsun. rahatca yaşamak istiyorsan hollandaya gideceksin.ama oraya gidendede ne din kalır nede cinsiyet.

ErtugruL

ChemisteR
ister islam olsun ister başka dinolsun. rahatca yaşamak istiyorsan hollandaya gideceksin.ama oraya gidendede ne din kalır nede cinsiyet.
Hayır arkadaşım hollandaya falan gitmeye gerek yok, islamı en güzel şekilde türkiyede yaşarsın. Senin kimse tuttuğun oruca kıldığın namaza karışmaz, başörtüsüne...Ama sen dersen bana başörtüsüne karışıyorlar, bende sana derim ki karıştırmazsan karışmazlar...Yani yasak olan yerlerde takmazsan kiimse sana karışmaz.iyi forumlar diliyorum...

bbxvv

New member
islamın en güzel yaşandığı ülke mi türkiye. avrupanın dünyayı hristiyanlarştırması asya üzerinde ve türkiyede büyük ölçüde gerçeklerşti. Müslümanlık elimizden gitmek üzere.

jet84

New member
islamın en güzel yaşandığı ülke mi türkiye. avrupanın dünyayı hristiyanlarştırması asya üzerinde ve türkiyede büyük ölçüde gerçeklerşti. Müslümanlık elimizden gitmek üzere.
tüh elden gidiyor müslümanlık diye çırpınacağına , vatanın elden gitmesin de.Önemli olan devlettir, cumhuriyetimiz ve laik devletimiz!!! Yaşayan yaşıyor dinini yaşamayan varsa abdye gitsinler ya da abye terörist damgası yerler, el-kaideci derler sizin gibilere oralarda . O zaman kıymetini anlarsınız bu ülkenin.Sizler fazla rahat ortam buldunuz bence ve bu rahatlık battı galiba.

ErtugruL

ChemisteR
Müslümanlık elimizden gitmek üzere diycene elinden geleni yapsana. Senin elinde değil mi bu dini yaşamak ve yaşatmak.?
Çok isterim değişik ülkelere gitmeni ve oralardaki müslümanların neler çektiğini bi görsen derim.Ben gitmedim belki ama yazılanlardan duyduklarımızdan çok iyi anlıyoruz.Hristiyan ülkeye gitsen sana yaşatmazlar, irana gitsen zaten yaşıyamazsın.
Cevabende sana : evet müslümanlığın en iyi yaşandığı yer Türkiye derim.
Ha sen bana ünüversitelerde devlet dairelerinde yaşıyamıyorum diyeceksin. Zaten sizin dinden kastınız bu.Üniversiteye girende devletin kuralları dahilinde girsin..Bak o zaman sorun oluyo mu?

LOOPUSED

Altın Üye
Bunların her biri yaradanın yerine koyuyor olacak ki kimin imanlı,kimin imansız oldugunu hemen anlayıp,peşinden gidip oylarını bile esirgemiyorlar.Sonra ajanda,hırsızda,katilde çıkıp,dindar postuna bürünüp istediklerini elde ediyor bunlar yüzünden.Bütün Müslüman geçinen ülkelerde,bu nedenle emperyalizmin oyuncagı olup sömürüden paylarını alıyorlar.Sonra olan da bu kurular yanında biz yaşlara da oluyor.
kuruluk ,yanmakla pişmekle olur seninde dediğin gibi siz yaş sınız.olmamak yanmamak pişmemenin eserisiniz.yaş olmayan tek şeyiniz tuzunuz..onun için ahkam kesiyorsunuz 80 yıldır.ama oyun bitii..tenefüse çıkan ayşe değil millet oldu..hatta okull tatil inşaat paydos oldu siz hala amale türküsü çığırıyosunuz..sabuhaaaa....çok bekledim haber bvile vermedin.vicadansız sabuhaa...ergenekonu basacaktın neden haber vermedin..:) acemaşiran okunuyor söliimde..

bbxvv

New member
tüh elden gidiyor müslümanlık diye çırpınacağına , vatanın elden gitmesin de.Önemli olan devlettir, cumhuriyetimiz ve laik devletimiz!!! Yaşayan yaşıyor dinini yaşamayan varsa abdye gitsinler ya da abye terörist damgası yerler, el-kaideci derler sizin gibilere oralarda . O zaman kıymetini anlarsınız bu ülkenin.Sizler fazla rahat ortam buldunuz bence ve bu rahatlık battı galiba.
sadece çocukça bir yorum olduğunu düşünüyorum. yazdığın yorumu.

Laiklik kuponla alınmadı öyle bir sabah kalktıdığında aaa devletimiz yok laiklikte kalmamış diye bişey olmaz.

ikRa

Banned
imanLı ihLasLı adamLa imansız kafiri ayırmak pekte güç değiL
Haşa yaradanın yerine koymak Yaradan bunLarın öLçütLerini vermiş zaten
Sana burda 10 tane ayet yazarım yaşadığın hayattan aLdığın nefesten utanırsın
Hırsızın katiLin dindar postuna büründüğünü ayırt edebiLiyon
Ama dinsizi kafiri ayırt edemiyon neden acaba?

genişlik zaten tartışılamayacak şey sizin yanınızda :)
kaldi ki senin o dediğinden çok farklı şeylerde çıkar, Atatürkün dediği bi laf olarak düşünürsen Atatürk gibi soysuzun arkasında yer alacağıma.... anlıyorsun değil mi?
İşte bende ırkan soydn soptan bahsetmiyorum, müslümandan bahsediyorum, seni arkandan vuran müslüman kuranda nası tanımlanıyor?
Ancak bunu sen gibi fesat bir zihniyet diyebiLirdi zaten
Bak adamım ben ima etmem aynen söyLerim
Bahsettiğim Atatürk oLsaydı cümLe içerisinde adını zikrederdim
Benim keLamLarımLa oynama bu senin meziyetin değiL

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ;3217477' Alıntı:
seviyesizleşmeyin tekrar uyarmayacağım
nabıcan? :saskin
uyarmanın da bi adabı var
küçük oğLumLa yaşıtsın bana fırça mı çekiyon?

fazLa rahatım.. Rahatsız eder mi? etse biLe fark eder mi?

HTML