İsimLerimizi YazaLım !!

Hüzün_melegi

New member
OdyyseuS' Alıntı:
konunun amacı baştan tuhaf...kızmıymıs erkekmi...Ne farkederki,hem birinin ismini merak ediyosanız özelden pm atıp sorun...:mad: :Sopa
niye tuhaf olsun ody nickten kiz yada erkek oldugunu anliyabiliyormusun sen bazen anlasilmiyor bende mesela oldu bi arkadasi kiz sandim erkekmis..bunun neresi tuhaf:eek:ut:
Isteyen yazar istemeyen yazmaz ben sana yazmi diyorum sanki..ho$una gitmezse ba$lik yorumda yazma bence:Sopa

Benim anlamadigim ba$lik acilinca sanki herkez onu kapattirmak icin canla ba$la calisiyor....yorum yaziyorsanizda yapici bir yorum olsun yikici olmayin lutfen..

Isim konusuna gelince dedigim gibi isteyen yazar istemeyen yazmaz ama bence guzel bi$ey kar$indakinin ismini bilmek

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
cicikiz' Alıntı:
niye tuhaf olsun ody nickten kiz yada erkek oldugunu anliyabiliyormusun sen bazen anlasilmiyor bende mesela oldu bi arkadasi kiz sandim erkekmis..bunun neresi tuhaf:eek:ut:
Isteyen yazar istemeyen yazmaz ben sana yazmi diyorum sanki..ho$una gitmezse ba$lik yorumda yazma bence:Sopa

Benim anlamadigim ba$lik acilinca sanki herkez onu kapattirmak icin ba$la gözle calisiyor....yorum yaziyorsanizda yapici bir yorum olsun yikici olmayin lutfen..

Isim konusuna gelince dedigim gibi isteyen yazar istemeyen yazmaz ama bence guzel bi$ey kar$indakinin ismini bilmek
Haklısın...özür dilerim...:(

osiris_cemo

New member
adım cem ama dostlarım cemo derler...Niye derler bi türlü çözemedim benim suçum değil ben hakimim masum bey:D

samich

New member
benim ismim de Semih.

combanant

New member
benim ismim ömer faruk ama evdekiler emrah der okuldakiler polat abeee der

sadece öğretmenlerim faruk veya ömer die açğırır

inanmayacaksınız bizim yardımcı müdür bile polat diyor

aslında polata ömer diyin diyorum ama dinleyen kim :sigara: :sigara:

HTML