İp nodan msn hack ( dikkat )

must82

New member
walla bende sienin yalancısıyım böle bişi gördüm paylaşmak istedim doru mu deil mi die ? eğer yanlış yaptıysam kusura bakmayın. bana da saçma geldi ama akıl akıldan üstündür belki olablir die yazmıştım. slmlar...

zms

New member
s.a
arkadasim bilimiorum ama sacma bee ole bise warsa burda bi patlama olur
selametle...

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
bunu ben 1.5 sene önce xxx hack formunda görmüşdüm. ya beyler biraz mantıklı olun [ deiştirdiklerim hariç ] hotmail bile benim şuanki msn/mail şifremi bilmezken bu veya buna benzer prg lar nasıl bulucak ? zaten mail hacklemenin yollarını artık herkes bilior trojen keylogger fake vs vs onların mantığı belli mesela keylogger klavyeden yazılanların kaydını tutuyo vs vs bu saçma geldi bana hatta komik ahuaha :D yakında blule tooth ilede hack prg u çıkdı derlerse şaşmıyacam :)

Proagent'e De OLe DeMısLerDı ProGraMın Cd'sı Yoq Ama SıteSınde BeLer SoNRa ProGRam YazaRı CNN'de AcıKLaMa YapTı ProGRamı KenDının YAzDını We Trojan Oldunu Acıq Acıq SoLeDe 3000 Bın HackErın SıfReLeRının ELınDe oLdunu 95 HaCker SıteSınınde KapaTıLDını SoLeDı. BoLe Bı ProGram OLamaz.!

jackal6

New member
must82' Alıntı:
kardes kullanan türk arkadaşlarımız da var ayrıca bu programın yapımcılarının orjinal sitesi var site üzerinden satışa şunulmuş. ama şu an site göçmüş bi vaziyette. dün çok aradım fakat bulamadım nette programı.duyduğuma göre piyasadan çekilmiş program.ama işte ilk download edenler kullanıo halen...

daha once verilmisti :) bende bu kelimeyi kullanmak istiyorum :)):hhman:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
volkan-1' Alıntı:
5 ay öncede çıkmıştı:D

burdada verilmişti ama yalan tabi..

ewt hatta o zamn büyük tartışmalara sebep olmuştu bazıları cidden inanmıştı arkadaşlar yok böle bişey inanmayın hemen o zaman piyasada mail kalmazdı bi düşünsenize sanırım böle bişey olsa zahmetsiz hack hepimiz alırdık o programı kafaya estimi boom

balon haber:goz: :cool:

moonsky

New member
bu program daha önce forumda tarafımdan açılıp tartışılmıştı......

sonuç saçma kararına varıldı....... heeeheeeeeee

must82

New member
beden zaten konuyu bırakalı bir ay olmuştu önceden açılmışsa ki ben açmadan arama yapmıştım;özür dilerim admin arkadaşlarımız konuyu çöpe atabilirler pls :D

HTML