İlhan Selçuk saygın bir isim mi?

VAVRULU

Banned
Zoraki bi saygınlık kazandırıyolar
Zorlamayla olan bütün saygı bir gün nefret olarak patlayacaktır
Bunu bilmiyorlar öğrenmemişler öğrenmeye tenezzül etmiyorlar
Sağolsun bunu sizin Başbakanlarınız Emniyet Müdürleriniz ve Feto'cu Savcı'nın hatırlattı millete =) yoksa İlhan Selçuk'u gerçekten unutmaya başlamıştı bu millet.

T

Banned
Açık ve net tek bi soru savcı hakkında ne derece bilgi sahibisinki direkt olarak fetocu şucu bucu diye kategorize edebiliyorsun..?

VAVRULU

Banned
Açık ve net tek bi soru savcı hakkında ne derece bilgi sahibisinki direkt olarak fetocu şucu bucu diye kategorize edebiliyorsun..?
http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=668075
Şu gazetenin savunduğu adamdan ne hayır gelir ?
Benden sana açık ve net bir soru o zaman
Koskoca Cumhuriyet Başsavcı'sına o kadar tehditler hakaretler yapılırken kılını kıpırdatmayıp üstüne hakarete varan haberler yapılırken Başsavcı savunulmuyordu şimdi Savcı savunmak sanamı düştü ?

T

Banned
Ben savcıyı savunmuyorum haddime değil
O kadar kesin bir dille fetocu diyince merak ettim gerçeklik payı varmı diye sordum
Ama gerçek olup olmadığını sormak bile savcıyı savunmaya giriyor anlaşılanki
Buda benim sözlerimden ziyade senin sözlerinde bi tuhaflık olduğunu gösteriyor
Hadi kal sağlıcakla iyi forumlar...

VAVRULU

Banned
Ben savcıyı savunmuyorum haddime değil
O kadar kesin bir dille fetocu diyince merak ettim gerçeklik payı varmı diye sordum
Ama gerçek olup olmadığını sormak bile savcıyı savunmaya giriyor anlaşılanki
Buda benim sözlerimden ziyade senin sözlerinde bi tuhaflık olduğunu gösteriyor
Hadi kal sağlıcakla iyi forumlar...
Ne gibi bi tuhaflık sezdin anlayamadım =) Kesin bir dille söylüyorum evet Zaman gazetesi kimin elinde ?

T

Banned
Zaman gazetesi Fettullah'ın basın yayın organıdır
Bunu sende bende biliyoruz fakat savcının zaman gazetesiyle bir bağı bir alakası nedir tuhaf olan taraf bu..?

Çok saygın bir isim dir İlhan abi.

Okadar çok saygındır ki hasan cemal in dediği gibi istediği darbe ortamını gerçekleştirmek için gençlerin eline bomba verip sağa sola attırmak tan bile çekinmez.

hayatı demokrasi karşıtı oluşumlar ve cuntacı hareketler içinde yer almaklar geçmiştir.

Bu yüzden sadece ülkemizde değil tüm dünyada saygıyla adından söz ettirir

HTML