İdemimari 5.14 full tr

gakko42

New member
Bu Program Ne Işe Yarıyor Birinizde Açıklasa Sevinirim

Bu Program Ne Işe Yarıyor
nedense herkes "armut piş ağzıma düş" yapıyor.bunu araştırmak bu kadar zor olmasa gerek.bilinmedik bir program değil ki.yaz google a ide mimari diye görürsün ne işe yaradığını.

idemimari türk programcılar tarafından yapılmış 3 boyutlu türkçe bir mimari çizim programıdır.
2 boyutta çizilen projenin 3 boyutunu ve kesitlerini görünüşlerini otomatik olarak çıkartır...

YETER Mİ...

adres63

New member
nedense herkes "armut piş ağzıma düş" yapıyor.bunu araştırmak bu kadar zor olmasa gerek.bilinmedik bir program değil ki.yaz google a ide mimari diye görürsün ne işe yaradığını.

idemimari türk programcılar tarafından yapılmış 3 boyutlu türkçe bir mimari çizim programıdır.
2 boyutta çizilen projenin 3 boyutunu ve kesitlerini görünüşlerini otomatik olarak çıkartır...

YETER Mİ...
bence fazla :goz:

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
yha bu programda yabılmış bi çizim örneği yoq mu ona göre indirim bana bi ewin iç mimarisini çizcek bi program lazım işime yarar mı bu ???

ozlule

New member
teşekkürler arkadasım uzun süredir arıyordum
umarım sorunsuz calışır ve yazdırılabilir. indiriyorum şuan.
emeğine sağlık

renderde sorun var. ayrıca yuvarlak merdiven ekleyemedim.
bazı kütüphane elemanları sorun cıkarıyor. bilgin olsun istedim.

spyware1

New member
arkadaşlar selam.
programı indirdim ve kurdum. görüntü konfigürasyonu değişmiyor. var mı acaba bir yolu?

gakko42

New member
program da herhanbi bir özelliğin çalışmaması gibi bir sorun olamaz.orjinal sürümdür.tekrar bir gözden geçirmenizi öneririm.kolay gelsin...

MORRUK

New member
Slm
Bu Programı Birkaç Kez Indirdim
Lav-klozet Yani Tefrişlerde Dwgya Aktarım Yapıldığı Zaman Tam Anlamıyla Aktarmıyor Sorunsuz Bulabilirmiyiz????