İcon Arsivi

MORE

New member
1001Design gerçekten güzel ama herkes aynı şeyi soruyor bunları indirdiğimizde nasıl kullanıcaz.???

windows un kendi klasör simgelerini değiştirdiğimiz yerden bu iconlar çıkmıyor...biraz açıklama yaparsan süper olucak...bak herkes açıklama bekliyor...

eminim bir çok kişi indirmiş ve bunu kullanamamıştır.... teşekkürler

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
icon arşivi

eyvah arşivim uçmuş... :(
bu sorun çok kötü oldu çok... :(
ama bizi kimse durduramaz...

Kayıp gemi eşya ikonları​

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
arkadaşlar icon arama dersinize son veriyorum.... :D
avrupa ve usa'nın kullanmış olduğu iconları tek tıklama ile ( no rapid ) pc'ne indir...

bi teşekkürü hakettik herhalde...

tutuklu21

New member
Bu ikonları bilgisayarda kullanmak için ne yapıyoruz
bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Forumcular dahil kimse bu mesajları okumuyor herhalde bu iconları bilgisayarda kullanmak için yapmamız GEREKEN NEDİR? LÜTFEN BİRİ SÖYLEYEBİLİR Mİ? ÇOK KIZIYORUUUUUUMMMM AMAAAAA? KİMSE BENİ DUYMUYOOOOOORRRRR!

nuhcagatay

New member
YA BEYLER BİRİSİ BUNLARIN NASIL KULLANILDIGINI YA SÖLESİN YADA BU SAÇMALIGA SON WERELİM LÜTFEN 30 KİŞİ SORMUŞ NASIL KULLNICAS DİYE CEWAP WEREN YOK AMA YİNEDE EMEK HARCAMIŞŞSIN SAGOL AMA HİÇBİŞİYE YYARAMADI EMİNİM ÇOGU KİŞİ YAPAMADI BENİM SORUMU SORAN 30 KİŞİ WAR HERALDE :s:s

TY.....

Cree

Murat
ikonunu değiştirmek istediğin programın üstünü gelip sağ klick yapıyorsun özelikler-simge değiştir' e tıklıyorsun ikon ları kayıt ettiğin yolu belirtip kayıt ediyorsun ...umarım anlatabilmişimdir anlamayan ve yapamayan varsa resimli anlatımını da yapabilirm ;)