İşte süper sitem :)

vetkam

New member
ellerine sağlık güsel olmuş.üye oluyorum..
+radyo dinlemek için biraz koşuşturmaca yapmak gerekiyo sanırım :D

Archangelll

New member
uyKuCuPianisT' Alıntı:
archilles olm üye oldukta bişi yazamıyoruz ne iş :) yazıyor hızlı cevap ikonuna tıklayın Tıklıyoruz olmuyor ?? neysa. artık bizde üyeyiZ:p
hahahah bi kere archilles değil Archangel :p
üye olduğun için teşekür ederim :)
Cevap yazıcaksan hızlı cevapdan yazmana gerek yok post reply e de tıklayabilirsin ama hızlı cevabı en kısa zamanda aktif edicem.

Cree

Murat
Hayirli Olsun Kardeş..!
Konular Buraya Benziyor Görünüm ******' A Biraz..!
Tekrar Hayirli Uğurlu Olsun..!

Archangelll

New member
ßy.k0łera' Alıntı:
Hayirli Olsun Kardeş..!
Konular Buraya Benziyor Görünüm ******' A Biraz..!
Tekrar Hayirli Uğurlu Olsun..!
doğru görünüm ****** a benziyo ama başlıklar biraz benziyo buraya çünkü temel başlıklar onlar :)

adres63

New member
hayırlı olsun dostum bende üye oldum umarım hackhell gibi seviyeli bir site olur.başarılar :D

Archangel' Alıntı:
Arkadaşlar siteyi geçen ay açmış olup php nuke kurduk ama sonra php nuke den verim alamayınca vbulletin e geçdik ve verimin alasını aldık :) sitemiz üye bakımından çok az ama ilerde bu sorunun çözüleceğini umuyoruz :)
sitemizin adı: Magichack
hosting: İlkhosting
Teknik açıdan da güzel bi site oldu.
sitenin benden başka diğer adminleri:
Septagh ve Blacksymbian dır.

Not: Ayrıca şunuda belirtiyim ordaki nickim Dark_KiLL .
ve son olarak sitemiz yeni açıldığı için mod u yoktur modluğa meraklı arkadaşlarımızın modluk başvuruları hemen kabul edilecektir.(ve görevini iyi yapanlar en fazla 1 hafta sonra smod eğer ki çok çok iyi yaparlarsa co-admin eğerki güvenimi tam anlamıyla kazanırlarsa yönetici olacaklardır hackhell üyelerine saygı ile duyrulur.)
güzel devam et...portal ı da kur....

HTML