İşte Fener'in rüya planı

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Korkarım Rüyalarınız Hiç Gerçek Olmayacak Ezik F5 Liler Hersene Aynı Hikaye Bu Senede Kadronuz çok Mükemmeldi Hatta Brezilya Milli Takımını Anımsatıyordu Ama Hatice Iş Yapmıyo Netice Yapıyo Onun Için Boş Hayaller Peşinde Koşmaktan Vazgeçin :))
bu mesajın sahibine de gerekeni yapmanız dileğiyle...

qxqx

New member
ѕσηυη¢υ;2916060' Alıntı:
bu mesajın sahibine de gerekeni yapmanız dileğiyle...
kardeş ben o mesajı yazan arkadaşa cevabı çok güzel verdim ama nedense Fenerbahçe li olunca ve böyle Gs lileri yorumlarla ezince siliniyor ama gs li olunca saçma sapan yorum yazmak iftira atmak serbest oluyor bu forumda

ErdemLiyiZ

Altın Üye
Korkarım Rüyalarınız Hiç Gerçek Olmayacak Liler Hersene Aynı Hikaye Bu Senede Kadronuz çok Mükemmeldi Hatta Brezilya Milli Takımını Anımsatıyordu Ama Hatice Iş Yapmıyo Netice Yapıyo Onun Için Boş Hayaller Peşinde Koşmaktan Vazgeçin :))
Şimdi bu arkadaşın ezik lafını sildim sadece ezik demişti..... bunu belirtirim
ama senin yorumana bakalım..........

kardeş ben o mesajı yazan ezige çok güzel geçirmiştim cevabı ama nedense Fenerbahçe li olunca ve böyle cinconluları yorumlarla ezince siliniyor ama gs li olunca saçma sapan yorum yazmak iftira atmak serbest oluyor bu forumda
Şimdi senin yazdığın yazıları sileceğim bak arkadaş sadece ezik dedi değilmi sen ama cinconlu ezik geçirmek gibi tahrik edici bir sürü kelime kullanıyorsun

bir daha bu kelimeleri ettiğin taktirde uyarılmadan cezası ne ise Gereken yapılacaktır...
bilgine

HTML