İşte Apo'yu kurtaran imza

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
arkadaşlar size kısa bir bilgi vereyim...

apoyu T.C devleti yakalamadı... ben bunu bi yerde çok uzun uzaa açıklamıştım. ama şuan hatırlamıyorum forumun neresine yazdığımı. merak eden mesajlarımda arar. neyse...

apoyu Türkiyeye evet ABD verdi. ama bunun karşılığında nelerimizi aldığı bilinmiyor. Bu arada aponun asılmamasının sebebi akp, mhp, dsp, vs vs vs partileri falan değil. Abd ve bikaç ayak bağı ülkedir.

Zaten apo için masaya oturan ne bir başbakan, ne bir dış işleri bakanı, ne bir diplomat, ne bir elçidir... masaya oturan tek kişi derin devlettir.

ilgili birim apoyu ilk başta almak değil yoketmek istemiştir, ama bunu abd ve diğer salatalık devletlerin bilgisi olmadan başaramayaclarını anladıklarından apoyu teslim almakla yetinmişlerdir. kaynak sorsanızda gösteremem. ama sizede hikaye okuyacak değilim. var bi yerden sağlam kaynağımız ki ötüyoruz...

combanant

New member
cemmaster' Alıntı:
o imza gördüğüm kadarıyla apoyu kurtarmamış ki,idamını bir süre için geciktirmiş.apoyu kurtaran imza sayın erdoğana aittir..İdam cezasının anayasadan kaldırılması....

Sagılar...
yapma be karedeşim ermeni teröristi öcalan denen mahlukat kimin zamanında yakalanıp yargılandı tayyip erdoğanınmı onlar baştayken neden asmadılar bu ermeni pi*i ni onların zamanında yakalanıp yargılandı

şimdi alparslan türkeş olacaktı veya mustafa kemal atatürk o terörist tohumunun 81 parçaya bölüp herbir parçasını bir ile meydana astıracaktıı

cemmaster

New member
esfanu' Alıntı:
Atın atın meydan geniş.apoyu mhp-dsp yakalamış ha-ha -ha
DSP-MHP koalisyonu naaptı?
CHP-MHP koalisyonu naapacak.TABİKİ AYNISINI.
V.manisa45' Alıntı:
Kürsüdendee ip atma olayınaa gelinceee bahÇelii sennn zamanındaa o iptenn yokmuyduda sindi fors yapıorsunnn bahÇelinin ne oldugunu bütün türkiye annadı artık
DeathMatch' Alıntı:
yakaltılarda ne oldu adam iicin özel ada kurdular birakın bunları herşey gün giibi ortada apoyu bunlar yakalamadı ABD teslim ettii... bakmayın secim meydanlarında ip sallayanaalara zamanında iseselerdi yaparlardı neden yapamdılar cünkü diş güçler ve ic dengeler buna izin vermedi ...aklı sıra halkın milliyetci duygularından faydalanacakar ...

combanant' Alıntı:
yapma be karedeşim ermeni teröristi öcalan denen mahlukat kimin zamanında yakalanıp yargılandı tayyip erdoğanınmı onlar baştayken neden asmadılar bu ermeni pi*i ni onların zamanında yakalanıp yargılandı

şimdi alparslan türkeş olacaktı veya mustafa kemal atatürk o terörist tohumunun 81 parçaya bölüp herbir parçasını bir ile meydana astıracaktıı

konu taşındığı için takip edemedim ancak gördüğüm kadarıyla mulocan59 nickli arkadaş hepinize gereken cevabı tek linkte vermiş...Teşekkürler mulocan59...Şimdi benim çok bilgili sayın arkadaşlarım bir zahmet tıklayın o linkede görün TBMM TUTANAKLARINI!!!Sonrada kim asmak istemiş kim istememiş yorum yaparsınız ayrıca Dsp-Mhp koalisyonu idam cezasını kaldırmadı artık anlayın şunu bizahmet!!!Başka nasıl bir ispat gerekmekte size?

Tekrar teşekkürler arkadaşım :

mulocan59' Alıntı:
Apo'nun idam kararının ertelenmesi ile ilgili bir meclis tutanağının linki
http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tutanak_g.birlesim_baslangic?P4=8070&P5=B&PAGE1=1&PAGE2=145

HTML