İş Arayanlar için Güzel Bir Fırsat !!!

Tunahansms

New member
Merhabalar ismim Tunahan Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Tabi öğrenci olunca zaman çok ama para yok diyebilirim. Bu yüzden part time ya da zamanı okuluma uyacak bir iş aramaya başladım. Ancak maalesef herkesin de bildiği gibi hem oku hem çalış zor oluyor ve okul saatlerine bir türlü uymuyor. Sonra bu toplu sms olayını keşfettim. Sattığın kadar para kazandığım için çalışma saatlerini kendim belirliyorum. Hem de bir öğrenciye göre ve ek iş yapmak isteyen kişilere göre kazancı gayette iyi. 1-2 aydır bu işi yapmama rağmen kemik bir müşterilerim oluştu yavaş yavaş. Zaten bir süre sonra sabit müşterileriniz oluyor ve sürekli sms sizden alıyor ve aylık maaş alır gibi standart bir hale dönüyor olay. Şuana kadar yaklaşık olarak 50.000 sms satmayı başardım hedefim daha çok tabi ki ama bu kadar sms satışından bile bana kalan 500 TL civarında oldu. Tabi daha çok satarsam daha çok kazanacağım. Şuanlık 3 sürücü kursu, bir butik dershane ve bir oto servisle anlaştım. Kısacası bu işte minimum sms alımı 10.000 civarında ve bu sms'ten size kalacak olan yaklaşık olarak tabi ki satış fiyatınıza bağlı 30-50 TL arasında değişiyor. Tabi iyi bir müşteriye denk gelip bu kârınızı 100 TL bile yapabilirsiniz. Çünkü sms satma işinde üst limit yok alış fiyatı bellidir. Siz satınca arada para komple size kalır. Yani en fazla şu kadara satabilirsin gibi bir durum yok bu işte sizin pazarlama tekniğinize kalmış bir durum bu. Kısaca işten bahsetmek gerekirse hedef kitlenizi belirliyorsunuz. Ve ona göre bir araştırma yapıyorsunuz. Sonra bu yerleri telefonla arıyorsunuz işte toplu sms kullanıyor musunuz bizimle çalışmak ister misiniz falan vb. sonra işte fiyatınızı veriyorsunuz beğenirlerse gidip sms satıp sistemi kuruyorsunuz. Sistem basit web sitesinde bir üyelik açılıyor ve herkes kendi sms kendi atıyor listeler, gruplar ileri tarihli sms vb. gibi özellikler var sistemde. Sms işi peşin çalıştığından ay sonunu bekleme falan gibi bir sorununuzda yok parayı alıp sms veriyorsunuz bu kadar basit. Kısaca öğrenci olup çalışmaya vakit ayıramayanlar işine ek bir iş yapmak isteyenler herkesin kolayca yapabileceği bir iş.

Yazımı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim...
İlgilenen arkadaşlar veya soru sorma bilgi almak isteyenler bana ulaşabilir illa bu işi yapmak için değil bilgi için bile mesajlarınızı bekliyorum.

Tunahan CINDIK
[email protected]
0538 632 6976