İŞte Şokkk Sİgara Makİnelerİnİn ÇzÜldÜĞÜ An

<<<DeFThELoG>>>

New member
1.Adım: Arkadaşlar ilk önce şunu belirteyim ki bunun bir insanın şansa bırakıp çıkma olasılığı %3.235345 diğer devam eden çok az bir faktör benim burada vereceğim bilgiler bu şansı %80 lere çıkartacak ilk önce örneğin sembollerle anlatacağım şöyle bir kombinasyon yapın 5 bir sayı ise gireceğimiz sayılar
5, 5+1, 5+3, 5+4, 5-2 evet bu kombinasyonu girdikten sonra ilk defa gelen sayıyı "Y" ile sembolleştirirsek -örnek- 11 yi, 5 ile 5-2 nin toplamının (eğer tek ise buna da artı 1 ekleyeceğiz) ve bunu 1 kombine yazacağız sonra gelen sayının 3 fazlası bizim 2 sayımız olacak
5+(5-2) 8
5+(5-2) 8+3=11
2.Adım: Arkadaşlar 3 sayıyı ise şöyle belirleyeceğiz gelen 11 ile 5 in 2 fazlasının toplamının yarısı bizim 3 sayımız(11+(5+2)=18/2=9) olacak 4 sayı ise 5 artı 11 nin toplamının yarısına y nin yarısını ekleyip olacak(5+11=16/2=8+(11/2)=>>>>13.5 >>> 5 sayı ise burada çok önemli bunu belirlerken şu denklemi yapacağız 11 nin 1 fazlası artı 5 ile 11 nin top nın yarısının 1 eksiği bölü 2 (11+1=12 + (5+11/2-1/2)=15.5
3:Adım: Arkadaşlar 2 adımda sigaraya ulaşmanız %70 den fazla deneyin ve görün ama gene olmazsa bu sefer gelen sayıya "Z" diyelim bakın arkadaşlar burada sadece 4 sayı ile 5 sayıyı değiştireceğiz 4. sayıya Z nin bir fazlasının ekleyeceğiz 5 sayı ise X ile Y nin toplamının 2 eksiği olacak bu kombinasyonda ise şans %90 dan fazla dır arkadaşlar bu sistemde ve sadece 3 jetonla 2 sigara şansı en az 1 sigara şansı oranı çok fazla evet 3. jetonda da tutmazsa halen şansınız yok %90 ihtimal tuması çok zor 2.de tutması bile çok fazla yani 1.5 milyonla 4.25 lik marlboro be kaç tane alırsanız sizinn keyfinize kalmış eğer sorunuz varsa ben buradayım hadi keyifli içişler saygılar...

Bende biraz değiştirdim bi bakarsan, şu buçukluları nasıl halledicez..Onlar içinde ek bir yöntem varmı...

omfarka

New member
alayım bari benim casio bilimsel hesap makinasını adamın gözü önünde alayım cigarasını.....

ilginç bir paylaşım...teşekkkürler

cxemal

New member
sigara makinası

arkadaslarr o sayılar algoritmik olarak çalısıyor random bir sayı olsa hiç kimse kazanamaz bende ilk denemede 5 adet sigara aldım fakat bir daha alamdım yani sansa birakarak %3,22325 fakat algoritma kurarak yapmak %70 sene kadar bir sans

ЯξķāŖŧē35

GÖżťèÞē ЋДИήĺ !!!
olabilir demiştim daha önce fakat yeni makinelerin allogaritması her seferinde tuşa bastığında yenileniyor yani bu demek oluyor ki makine kendine res atıyor buda imkansıza bağlanıyor...

RaMPaG3

New member
Konu 2007 Yılında Açılmış Konuyu Adamın Biri Hortlatmış. Konuyu Açan Adamda Ortalıkta Yok. Yok Yere Soru Sormayın Bence. :D

SeLCuKKK_

New member
bu makine bellı bi denkleme göre işlemıyo o yüzden hiç kafa yormayın... arkadaşın da dediği gibi 100 jetonun yaraına göre ya 7 yada 8 sigara verıyo... bu makıne bellı bir komdınasyuna göre çalışmıyo..artık ilk on jeton da son on da yada her on jetonun birinde mı verıy bunu basit bir denklemle bulamazsınız...ben matematık öğretmenıyım hem de bu makınanın işletmecisiyım..bi ihtimal doğru diye denkelmını uyguladım ama sonuç sıfır elde var sifır.. matematık de sıfırn da hiç bi değeri yoktur.. ve sifır sigara da oara kazandrımıyo... yanı o kadar boşuna kafa yormuşsun dostum:)

ЯξķāŖŧē35

GÖżťèÞē ЋДИήĺ !!!
bu makine bellı bi denkleme göre işlemıyo o yüzden hiç kafa yormayın... arkadaşın da dediği gibi 100 jetonun yaraına göre ya 7 yada 8 sigara verıyo... bu makıne bellı bir komdınasyuna göre çalışmıyo..artık ilk on jeton da son on da yada her on jetonun birinde mı verıy bunu basit bir denklemle bulamazsınız...ben matematık öğretmenıyım hem de bu makınanın işletmecisiyım..bi ihtimal doğru diye denkelmını uyguladım ama sonuç sıfır elde var sifır.. matematık de sıfırn da hiç bi değeri yoktur.. ve sifır sigara da oara kazandrımıyo... yanı o kadar boşuna kafa yormuşsun dostum:)
aynen bu makinanın denklemi yok makine her seferinde kendini yeniden başlatıp sayıları veriyor bu sayıların diğer sayılara göre belirli bir allogaritması yok boşuna uğraşmayın arkadaşlar.

nazozan

New member
Evet arkadaşalr ilk önce şunu belirtityim yaptığım çalışmalr tamamen siz değerli forum dostlarına yardımcı olmak amacıylandır yaklaşık 6 ayı aşkın süredir yaptığım sigara makineleri üzerine çalışmalar sonucnda makinlerin keisnlikle allogaritmik sisitemle çalışıyyorlar ilk bakışta ben de bunların randomla çalıştığını sandım ama öyle değil kahvede yaptığım ve çok büyük paralar kaybettğim çalışmalar sonuncda bu sstemi çözdüm ve sizler için bunun sayılarınıda çıkardım evet bu mesajı dikkatle yerine getiren biri artık sigaraya bir ton para vermeyecek işiniz çok kolay şimdi size adım adım anlatıyom yapacaklarımızı
1.Adım:Arkadaşalr ilk önce şunu belitiyim ki bunun bir insaın şasa bırakıpo çıkma olaslığı %3.235345 dier devam eden çok az bir faktör benim burada vereceğim bilgiler bu şansı %80 lere çıkartacak ilk önce örneğin sembollerle anlatacağım şöle bir kombinasyon yapın x bir sayı ise gireceğimiz sayılar
x,x artı 1,x artı 3 .x artı 4.x eksi2 evet bu kombinasyonu girdikten sonra ilk defa gelen sayıyı "Y" ile sembolleştiirsek Y yi X ile x eksi 2 nin toplamının (eğer tek ise bunada artı 1 ekleyecez) ve bunu 1 kombine yazacağız sonra geln sayının 3 fazlası bzm 2 saymız oalcak
2.Adım: Arkdaşlar 3 sayıyı ise şöle belirleyecez gelen Y ile X in 2 fazlasının toplamının yarıs bzm 3 sayımınz olacak 4 sayı ise x artı y nin top yarısına ynin yarısını ekleyip oalcak 5 sayı ise burada çok önemli bunu belirlerken şu denklemi yapacaz Y nin 1 fazlası artı X ile Y nin top nın yarısnıun 1 eksiği bölü 2
3:Adım: Arkadaşalr 2 adaımda sigaraya ulaşmanız %70 den fazla deneyin ve görün ama gene olmazasa bu seefre gelen sayıya "Z" diyelim bakın arkadaşlar burada sadece 4 sayı ile 5 sayıyı değiştirecez 4 sayıya Z nin bir fazlasının ekliyecez 5 sayı ise X ile Y nin top nın 2 eksiği olacak bu kombinasyonda ise şans %90 dan fazla dır arkadaşlar bu sistemde ve sadece 3 jetonla 2 sigara şansı en az 1 sigara şansı oranı çok fazla evet 3. jetonda da tutmazsa hakaen şansınz yok %90 ihtimal tumasaı çok zor 2.de ttuması bile çok fazla yani 1.5 milyonla 4.25 lik malrbora be kaç tane alırsanzı siizn keyfinize kalmış eğer sorunuz varsa ben burdayım hadi keyifli içişler saygılar
arkadaşım çok güzzel bi olaya girişmişsin tebrik ederim yalnız bi takım nokta ve virgüller var tane tane 5 yaşında çocuğa anlatır gibi baştan anlatabilir misin? şimdiden teşekkür ederim..

sedd

New member
Hırsızlık mı? Hemde Sigara Boşverin Değmez Arkadaşlar Her iki Şekilde de Yanıyorsunuz :D

CoolRomeo

New member
Evet arkadaşalr ilk önce şunu belirtityim yaptığım çalışmalr tamamen siz değerli forum dostlarına yardımcı olmak amacıylandır yaklaşık 6 ayı aşkın süredir yaptığım sigara makineleri üzerine çalışmalar sonucnda makinlerin keisnlikle allogaritmik sisitemle çalışıyyorlar ilk bakışta ben de bunların randomla çalıştığını sandım ama öyle değil kahvede yaptığım ve çok büyük paralar kaybettğim çalışmalar sonuncda bu sstemi çözdüm ve sizler için bunun sayılarınıda çıkardım evet bu mesajı dikkatle yerine getiren biri artık sigaraya bir ton para vermeyecek işiniz çok kolay şimdi size adım adım anlatıyom yapacaklarımızı
1.Adım:Arkadaşalr ilk önce şunu belitiyim ki bunun bir insaın şasa bırakıpo çıkma olaslığı %3.235345 dier devam eden çok az bir faktör benim burada vereceğim bilgiler bu şansı %80 lere çıkartacak ilk önce örneğin sembollerle anlatacağım şöle bir kombinasyon yapın x bir sayı ise gireceğimiz sayılar
x,x artı 1,x artı 3 .x artı 4.x eksi2 evet bu kombinasyonu girdikten sonra ilk defa gelen sayıyı "Y" ile sembolleştiirsek Y yi X ile x eksi 2 nin toplamının (eğer tek ise bunada artı 1 ekleyecez) ve bunu 1 kombine yazacağız sonra geln sayının 3 fazlası bzm 2 saymız oalcak
2.Adım: Arkdaşlar 3 sayıyı ise şöle belirleyecez gelen Y ile X in 2 fazlasının toplamının yarıs bzm 3 sayımınz olacak 4 sayı ise x artı y nin top yarısına ynin yarısını ekleyip oalcak 5 sayı ise burada çok önemli bunu belirlerken şu denklemi yapacaz Y nin 1 fazlası artı X ile Y nin top nın yarısnıun 1 eksiği bölü 2
3:Adım: Arkadaşalr 2 adaımda sigaraya ulaşmanız %70 den fazla deneyin ve görün ama gene olmazasa bu seefre gelen sayıya "Z" diyelim bakın arkadaşlar burada sadece 4 sayı ile 5 sayıyı değiştirecez 4 sayıya Z nin bir fazlasının ekliyecez 5 sayı ise X ile Y nin top nın 2 eksiği olacak bu kombinasyonda ise şans %90 dan fazla dır arkadaşlar bu sistemde ve sadece 3 jetonla 2 sigara şansı en az 1 sigara şansı oranı çok fazla evet 3. jetonda da tutmazsa hakaen şansınz yok %90 ihtimal tumasaı çok zor 2.de ttuması bile çok fazla yani 1.5 milyonla 4.25 lik malrbora be kaç tane alırsanzı siizn keyfinize kalmış eğer sorunuz varsa ben burdayım hadi keyifli içişler saygılar
paylaşım için teşekkürler ama daha açıklayıcı olsan çok iyi olurdu ben dahil bu konuyu okuyan bir çok kişi bu sayı kombinasyonlarından bir şey anlamadı sanırım örnek vererek anlatırsan sevinirim.

NoT : Mahallade uyuz olduğum bir kuruyemişçi varda onu soyacam :)

nikolis

New member
Arkadaşlar aslında çok basit makinedeki üstte ana rakam misal 8 diyelim en alttaki ellen girdiğimz kutucukların en başına 8 giriyoruz sonraki rakama 8+1 ekliyoruz sonrakine 8+3 sonraki 8+4 ekliyoruz en son 8-2 ekliyoruz

örnek

8,9,11,12,6