öyle bir karneki :D:D sizinkiler nasıl???

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
zuhaaa bız gelmıyelım ozamn ıspık basta sen ben :D warmı basak okulu uzatacak unıde:D

iSpiK

Kadim Dost
bizde karnemi war olm liseliler icin ; )

.Carnage

New member
lise son hocalar puan yüksek olsun diye kopya çektiriyolar :) 9. sınıf ortalamam 3.27 10. sınıf 3.86 şimdiki 5.00 :D mat hep 0 gelirdi şimdi 5 geliyo ne diyim herkes bizimki gibi bir okul nasip eder inşallah :)

cliper1907

forum elektro gitaristi
.Carnage' Alıntı:
lise son hocalar puan yüksek olsun diye kopya çektiriyolar :) 9. sınıf ortalamam 3.27 10. sınıf 3.86 şimdiki 5.00 :D mat hep 0 gelirdi şimdi 5 geliyo ne diyim herkes bizimki gibi bir okul nasip eder inşallah :)
bende lise sonum ve kimse bize öyle tölerans göstermio hayatımın en kötü karnesi lise sonda geldi:D

and1

New member
cliper1907' Alıntı:
bende lise sonum ve kimse bize öyle tölerans göstermio hayatımın en kötü karnesi lise sonda geldi:D
bende 12. sınıfım bizede tölerans flan gösteren yoh geometri 43'den 1 geldi :)

Sercinho7

Dark Side of Creation
cliper1907' Alıntı:

aynen yha :D bize tolerans yok , oda yetmiomus gbi bide sozludenn dusurolar :mad:

Metaphor

New member
bende
3 tane bir var diğerleri de çok iyi değil bi sürü 2 var
ama iyi olan nokta sene başından beri aram b*k gibiydi hocayla ama sene sonunda 2 verdi karneye o nasıl oldu anlamadım.50-28 aldım notlarım o nasıl oldu bilmiorum valla.:)

ama benim sorunup forumlar değil.Şu lanet olası Knight Online denen oyun.ama bıraktım artık.Pcden herşeyi sildim onunla ilgili kurtuldum.ama emeklerime yanarım.
Perşemde 70 olmuştum.Beramusta oynuodum.lvl 70 2 parça +8 shel gerisi +7 shel.elinde +8 raptor dual foverin.lupus +1 falan.gören vardır belki beramusta orc adım pinkdeath'ti.charı da arkadaşa verdim ohh bi rahatladım.dd25 kafalığım vardi neler veriyolardı ona pff :D

mustafakox

New member
matematik ve teknik resim 1; bilişim teknoloji temmelleri 5 din 5 edebiyat 3 dil ve anlatım 3 milli güvenlik 4 falan filan işte bole 14 ders war 2 sayıf seneye bomba gibi gelcez :D(kopyayla felan mat. teknik resimi kurtarmak lazım )

LaKe Of TeArS

New member
benimde üç tane:(:(
edebiyat fzk ve geometri..
edebiyat hayatımda ilk defa bir geliyo ve şimdiye kadar 4ün altına hiç düşmemişti:(
kurtaramazsam sınfta kalırım çok mutsuzum:(:( + ÖSS:hhter

HTML