öss ...

paas

New member
Arkadaşlar bende kazandım kazanmasına ama tercihde istediğin yere gideebilmek için bu yıl kuvvetli bi cambazlığa ihtiyaç var. Sayın büyük hocamız Yarımağan'ın da dediği gibi "Barajı aşanlara artık kazandınız diyemiyoruz sadece tercih yapma hakkını kazandılar diyebililiyoruz." dediğini hatırlatır, tercih yaparken çok dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye eder iyi forumlar dilerim...

murat335

New member
yani öss yi kazansanda bir dert sonuçta okuyanların türkiyedeki halleri belli zaten ..............bence bir nevi işsiz ordusu mezun veriyor sadece...

T@nyukuk

New member
»» dαкi ««' Alıntı:
ßende ßu Sene gidiorum .. 1 Sene yokum ark.Lar Aranızda .. ßakaLım Ne 0Lucaq.
İnşallah dilediğin gibi olur...

Hangi bölüm istiyorsun?

facetoface

Altın Üye
kazanmakla bitmio tabi. unide sınavlara, finallere oss ye calıstıgınızın 10 katı kdr calıscaksınız :D
mesela ben 6 donemdir hala 2. sınıfım :D
ayrıca 1 senede hazırlık okudum :)

neyse kazananlara kutlu olsun kazanamayanlarında canı saolsun ;)

[me|2wi$]

H & M
facetoface' Alıntı:
kazanmakla bitmio tabi. unide sınavlara, finallere oss ye calıstıgınızın 10 katı kdr calıscaksınız :D
mesela ben 6 donemdir hala 2. sınıfım :D
ayrıca 1 senede hazırlık okudum :)

neyse kazananlara kutlu olsun kazanamayanlarında canı saolsun ;)
naAaptın sen yaa..korkutma beni bi ahueheue..nys hayırLı oLsun herke$e:sigara:

mchasso

New member
Kazanamayan Arkadaşlar Üzülmesin Dünyanın sonu değil ben 2.ci denememde kazanmıştım kazanan arkadaşları kutlarım ama şu türkiyede şunu anladım okumak hiçbirşey okumanın yararını askerde gördüm başkada birşeye yaramadı evde duruyo diploma

KeRti

Forum Kertenkelesi
puanım epey iyi geldi istediğim yerler olcak gibi bakalım hayırlısı herkes için.

HTML