öss ...

sedat_1

New member
arkadaslar once öss sınawını kazanan arkadasları kutluyorum we kazanamayanlar içinde bir sonraki yıllarda basarılar diliyorum.. yorumlarınızı bekliyorum..

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Çok sağol canm benm :D Benden Bahsedion. KAzandım allahım izniyle :D ver elini Gazi,Ktu :D

Gs_HeLL!

New member
kazanan arkadaşı kutluyorum... kaybeden arkadaşların da canı sağolsun hayat bir sınavdır ama sınav bir hayat olamaz ;)

besiktas_81

Banned
10 kişi 300 tam puan almış. çıatyı yükseltmişler... bizim zamanımızda binde bi olurdu böyle şeyler acaba kolaylaştırdılarmı bu işi

Exile

New member
Başarılar dileğin için saolasın...
Ama ben bu sınav sisteminin taa .....:mad: Yıllardır herkes rahatsız bu sistemden ama icraata gecmek bi allahın kulunun işine gelmiyo.Tabi ben kazanamadım diye böyle konuşuyorum kazansam kurtuldum diyecektim ayrı konu
Bu arada yukardaki arkadasıda tebrik ediyorum.
Söylenecek fazla şey yok aslında konuyuda açtığın için tekrar saol bende açmayı planlıyodum böyle bir konu rahatladım be...

εگмεя

Fuzuli Üye
kazanan arkadaşları tebriq edior

kazanamayanlarada hayırlısı olsun diorum .)

ksakbulut

New member
aslında herkesi kutlamak gerekir..çünkü bu büyük sınavla baş etmek kolay değil o yüzden herkesi baştan bir kutlayayım ama kazananları daha çok tebrik etmek gerekir...ama kazanamaynlarda üzülmesinler seneye önünüzde bir fırsat olacak o yüzden bu fırsatı bari değerlendirmeye çalışın.......

kazananları tekrardan tebrik eder ve bütün herkesin bütün hayatları boyunca başarılar dilerim.......

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
bende kazananları kutluyorum başarılarının dewamını diliyoruum
inşallah bizde oks de iii bi puan alırız
bu arada gs lisesi
en başarılı lise olarak seçildi:D
2.de ist lisesi heralde

traged1e

New member
Kazananlarada kazanamayanlarada basarilar diliyorum..Ama unutmayin universiteyi kazanmak degil onu bitirmek zor olandir..

kobra2130

New member
kazanmakla işin yarısı bitmiş oluyor .bence öenmli olan bir yerlere yerleşe bilmektir...inş.bir yere girerim...kazananları tebrik ederim ...kazanamayanlar da inş. bir dahaki seneye...

lastvampire

New member
kazananları tebrik ediyorum işallah benim de busene iyi biryer olacak gibi duruyor

nightmare19

New member
kazanan arkadaşları tebrik ediyorum bende say-1'de 3526. olmuşum inşallah bi yerlere gidicez.kazanamayanlarda üzülmesin ve yüzdelik dilime ve puanınıza bakmayın başarı sıranıza bakın yüzdelik dilimler gerçeği yansıtmıyo.
kazananları canı gönülden tebrik ediyorum.

Hell

Başarıda bir sanattır.
Kazananları en içten dileklerimde tebrik ediyorum :)

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Öööö--Seeee-Yeeee-Meeee G(ö)Zümü Yeeeeeeeeeeeeee...:D

imza :::::> Grup Deli Feat Antony_Costa:D

BEKLE beni İstanbul!!!!Hackhell Bi Ünlü Çıkaracak:D

HTML