önemli

MAJESTE

Kadim Dost
Ares in haksız olduğuna inansam karşısında dururdum belki ama şu var meyve veren ağaç taşlanabilio Hackhell demokratik değil diyen arkadaş neye göre bunu karar verio ? Hh Yönetimi her zaman Üyelerinin şikayetlerini de önerilerini de dikkate almıştır böle de devam edecektir. bir şikayet varsa bir üste pm at Ares Görevini Gayet iyi yapan bir arkadaşım ve başarılarının devamını dilerim.

cccenk

New member
teşekkür ederim leagrace duygularıma tercüman olmuşsun.bu düşüncende sonuna kadar arkanda olduğumu bilmeni istiyorum
benim anlayışıma görede yaptığın işi layıkıyla yapacaksın madem mod görevine getirilmişsin taraf tutmadan adam kayırmadan görevini yapman lazım.ama malesef bende bu özellikleri taşımayan mod arkadaşlara rastlıyorum.

leagrace

New member
"yaa sen cidden kavga çıkarmak istiyosun ama yemezler hadi başka kapıya
şampiyonuz işte çattllaaaa
arkadaşlar ciddiye almayın kendi kendine konuşup dursun rahatlasın yazıktır" :)
ve ortamı yumuşatıp onun da daha fazla konuşmasını engellemek için yazdım
çünkü adam resmen bi sinirle gelip dalaşmış yazıları bi daha okuyun lütfen
oradan çekip gidebilirdi orası GS köşesi ammaaaa dayanamaz bi şeyler yazıcak ve ares arkadaşı da arkasından hemen uyarısını yapıcak
ben bunu sana diil AresKrugera yazdım saniyelerle sen benden önce msj yazdın diye seninkinin altına gelmiş birincisi bu
ikincisi AresKruger memoliyi tehdit ediyor banlanıcaksın diye bi anda sen geliyosun ve lamagro geliyo ve memoliyi korkutmaya çalışıyosunuz sen çıkıp dersin ki senin iki üyeliğin var durup dururken konuyla alakası yokken neden acaba egonla ezmeye çalışmak için olmasın
AresKruger adlı üye küfür edince ona banlanıcaksın demek yerine msj düzeltip küfür yoktu dersin bu arada ben bayan olduğum için o küfürü anlamadım mı sandın derim siz burda bana kalkıp bayan olduğun için ayrıcalık mı istiyosun dersiniz adam bana kimsin nesin yaşın kaç diyo( AresKruger)
yaşımı da yazdım hadi bi de ona takılın bu arada ben daha önce senin banlamaların konusunda bayyaaa bişii okuduğumu hatırlıyorum ve diyorum ki yaa o zaman adamlar saçma sapan konuşuyo gibi gelmişti ama galiba dertlerinde haklılarmış düşüncem şudur görevini şu ana kadar çok ii yapmış olabilirsin arkadaşım ama mod olarak yapılabilecek en büyük hata bence senin taraflı olan tehditkar tavrın
bu arada beni de insanlar tanır ben hep bu tartışmalar nerden çıkıyo derdim. Yok insan ve adaletsizlik ego varken daha çok olur bunlar
buyrun arkadaşlar suçlayın bekliyorum
bu arada da bi daha açıklama getirmem
saçma olmaya başladı çünkü ben adaletsizliği gördüm konuyu HH ile paylaştım
konu da burda işte konu felan açmıyorum
burda demokrosi olmaz çünkü yapıcılık yok eğlence yok haksızsan kabul etme yok daha ne olsun vazgeçtim

sülFiriK

New member
oooff baştan aşağı bütün yazıları okudum ve ne düşünüyorum biliyomusunuz?

hayat boş, eğlen coş

cccenk

New member
leagrace' Alıntı:
"yaa sen cidden kavga çıkarmak istiyosun ama yemezler hadi başka kapıya
şampiyonuz işte çattllaaaa
arkadaşlar ciddiye almayın kendi kendine konuşup dursun rahatlasın yazıktır" :)
ve ortamı yumuşatıp onun da daha fazla konuşmasını engellemek için yazdım
çünkü adam resmen bi sinirle gelip dalaşmış yazıları bi daha okuyun lütfen
oradan çekip gidebilirdi orası GS köşesi ammaaaa dayanamaz bi şeyler yazıcak ve ares arkadaşı da arkasından hemen uyarısını yapıcak
ben bunu sana diil AresKrugera yazdım saniyelerle sen benden önce msj yazdın diye seninkinin altına gelmiş birincisi bu
ikincisi AresKruger memoliyi tehdit ediyor banlanıcaksın diye bi anda sen geliyosun ve lamagro geliyo ve memoliyi korkutmaya çalışıyosunuz sen çıkıp dersin ki senin iki üyeliğin var durup dururken konuyla alakası yokken neden acaba egonla ezmeye çalışmak için olmasın
AresKruger adlı üye küfür edince ona banlanıcaksın demek yerine msj düzeltip küfür yoktu dersin bu arada ben bayan olduğum için o küfürü anlamadım mı sandın derim siz burda bana kalkıp bayan olduğun için ayrıcalık mı istiyosun dersiniz adam bana kimsin nesin yaşın kaç diyo( AresKruger)
yaşımı da yazdım hadi bi de ona takılın bu arada ben daha önce senin banlamaların konusunda bayyaaa bişii okuduğumu hatırlıyorum ve diyorum ki yaa o zaman adamlar saçma sapan konuşuyo gibi gelmişti ama galiba dertlerinde haklılarmış düşüncem şudur görevini şu ana kadar çok ii yapmış olabilirsin arkadaşım ama mod olarak yapılabilecek en büyük hata bence senin taraflı olan tehditkar tavrın
bu arada beni de insanlar tanır ben hep bu tartışmalar nerden çıkıyo derdim. Yok insan ve adaletsizlik ego varken daha çok olur bunlar
buyrun arkadaşlar suçlayın bekliyorum
bu arada da bi daha açıklama getirmem
saçma olmaya başladı çünkü ben adaletsizliği gördüm konuyu HH ile paylaştım
konu da burda işte konu felan açmıyorum
burda demokrosi olmaz çünkü yapıcılık yok eğlence yok haksızsan kabul etme yok daha ne olsun vazgeçtim
bence vazgeçme çünkü hiçbirzaman demokrasi mücadele etmeden kazanılmaz.ve zaman herzaman haklıyı ortaya çıkarır ve iyiler herzaman kazanır

leagrace

New member
katılıyorum sülfirik memoli arkadaşımız rice etsem resmi buraya koyarmısın hani şu AresKruger isimli üyenin büyük tepki gösterdiği resim neymiş bi görelim bu kadar tepki gösterdiği resmi ve ares isimli süper modumuzun kaldırdığı bu çok yaralıyıcı resim neymiş görsün bi arkadaşlarımız da olaylara neden olan resim hakkında bi yorum yapsınlar şampiyonluğumuzu düzgünce kutlamadığımız resmi yaniiii
ve istediğim gibi kutlarım gelme okuma sinir olma arkadaşım kimseyi de tehdit etme git forumun FB kısmına olay çıkarma mümkünse
yine de vazgeçtim ama siz bi resmi görün bu arada terazi burcuyum belki haksız yere ezmeye çalışan insanlara belki de bu yüzden bu kadar tepkiliyim hadi buna da laf edin bayanım terazi burcuyum :) ayrıcalıklıyım :) çok komiksiniz cidden
başka bi şey daha verdim elinize eleştirebileceğiniz hadi bakalım daha neler yazıcaksınız cidden merak ediyorum bir konu daha ne kadar saptırılabilir

karizma_5

karizmatik
ÖNCELİKLE AVATARIMDANDA ANLAŞILACAĞI GİBİ ben fenerbahçeliyim
memolin verdiği http://www.hackhell.com/showthread.php?t=85137
linke baktım
burada tr_maden bir resimle konu açıyor bu resimde kişilere hareket var
yanılmıyorsam
forumda
1 resim açmak ve kişlere hakaret yasak
bu rada memoli uyarıyor,
kişinin dediği bana bişey olmaz
hala kızı ve amcaoğlu var diyor
burası form sitesi akraba klanı değil,
bu linkte gördüğüm memoli suçsuz
diğer linkler verilirse yorum yapabilirim

bu linke cvp yazdım bakarsanız sevinirim
saygılarımla
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=711020&posted=1#post711020

leagrace

New member
karizma_5 yorum yaptığın resim farklı bir resim konumuz olan değil
ama yaklaşımın kesinlikle doğru teşekkürler

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Yaw 1 gun yoktum neler olmuş yıne ....

Neyse ben konuyu tam olarak bılmıyrum ama surasını cok ıyı anladım;

ARES forumdakı smodlardan birisi.Forumun vazgecılmezlerınden.....

Şimdi sen ARES 'i oyunla mı mod yaptın?

Yada burdakı hangı uye secerek ares'i mod yaptı?

leagrace sende bu forumun bır parcasısın ama bu forumda ARES kadar

emeği gecen kişiler ancak onu istememe hakkı var! Onun hakkında Şikayet

konuları varmış ;) 65 bın kısının hepsını memnun etmen mumkun değil.

Ne yaparsan yap olmaz! Bir gun gelır arkadaşını banlamak zorunda kalırsın

senı sevenlede aran bozulur.Oyle dısarıdan ahkam kesmek kolay

Sızın oylarınızla ARES Gidemez.Eger bunun için demokratik bır forum değil derseniz;

Varsın öyle olsun......

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
Jackal Ben De Nerde Diordum .... Bari Ben Haklimiyiim

asserkan67

New member
kardes sen neyın muhabbetını yapıyon yaaaa
bence ares bu sıteden gıdecek en son mod dur kendı ıstegı dısında
cok yanlıs dusunuyorsun ares bı seyler yapmıssada bı bıldıgı vardır da yapmıstır
ares ıcın boyle bı oylama olamaz
olsa da bu uyelere dusmez
olursa da eger bu ares e yapılan bı yanlıs olur bence
saygılar

HTML