önemli

leagrace

New member
yaa inanın bana mod arkadaşlarımın adaletinden kuşku duymuyodum gerçekten hepsini çok seviyorum işiniz zor hepinize teşekkürler ama gerçekten insan egosu bazen olayları değiştirebilir
ben nasıl mod adayı insanlar görüyosam ve onlar mod olabilmek için herkezden oy alıyorlarsa modlukların kaldırılması için de oylama yapılmasını istiyorum artık

haftalar önce burda bi mod arkadaşımızın şikayet edildiğini duymuştum ve banlanan kişiye çok kızmıştım ama işte ön yargı, söylediklerinde haklılık payı olduğunu şimdi anlıyorum eğer bu isteğim kabul görürse o mod arkadaşımız hakkında oylama yapılmasını istiyorum hackhell demokratik ortamını göstersin lütfen :hhman:

yamakası

New member
bazı şeylere özen göstermen gerçekten çok güzel!... zaten HH nin farkı da kolay kolay görev verilmemesi ve kolay kolay da alınmaması..ayrılmak isteyene yaptırımda bulunmak mantıksız ama haksızlığa ugraması da üzücü...

leagrace

New member
saol yamakasi artık biraz da üyelerin söz hakkı olmalı di mi sonuçta hepimiz burda paylaşım için varız adaletsizlik olmamalı

Zeytin

Zeytin&Limon
uyelerin tabiki soz hakkı var.. begenmeyen bir moderatoru bir ustune(smod) yada yoneticilere şikayet edebilir.. bundan dogal bişey yok.. ama bazen gercekten saygı problemi oluyor uyeler arasında.. az once gordugum işte dark angel i aramak ile tehdit edilen baslık mesela.. sen kendini savunamıyormusunda baskalarını arıyorsun.. neyse benim gorusum bu ve guzel bir oneri begenilmeyen bir moderatoru oylamaya sunarız modluktan alınabilir..

Mephisto

R€B€L
wallaha ben üyelere kızcağıma uyarcağıma milletten laf duyoyoz genelde!!!!!
sonuna kadar destek

iSpiK

Kadim Dost
hangı mod hakkında oylama yapılmasını ıstıosun..

leagrace

New member
ben dark ı arayalım derken buraya yazdığım yazıyı kastetmiştim lamagro
işte bi dolu mod arkidişim cvp yazdı bu da aynı şey ben Ares isimli mod arkadaşımızdan şikayetçiyim daha önce de ondan çok şikayet edildiğini duymuştum ama inanmamıştım olayların çok abartıldığını düşündüm hep ama abartmak değilmiş şimdi anlıyorum egoya yenik düşenler gitsin lütfen

Gєηco

Altın Üye
arkadaşım tamamen haksız deilsin elbetteki sizinde kendinizi savunmanız
gerekir ve haklarınızı bilmeniz lazım
eğer demokratik bir ortamda olacagına inanabilsem ok derdim ama
inan demokratik olmaz

leagrace

New member
ne gibi genco anlamadım insanlar birbirleriyle kötü olmaktan korkup düşüncelerini söyleyemiyecek mi bu yüzden mi eğer bunu kastediyosan haklı olabilirsin ama yine de denemekte yarar var bravehearth filmi hepimizi etkilemişti di mi işte freedom

deadman

New member
teoride mantıklı ama uygulaması zor değilmi? bu seferde önüne gelen bişeleri bahane ederek oylama isteyebilir ve huzuru kaçırabilir.. teklif (veya şikayet) pmden oluşturulacak bir komisyona sunulsun. oylamanın yapılıp yapılmayacağına bu komisyon karar versin. tabii bu seferde komisyonun kararı tartışma konusu olacak..

Zeytin

Zeytin&Limon
ARES bu sitede smod arkadasım.. ayrıca hicde oyle kotu niyetli birisi degil buna garanti verebilirim neyse.. onerin oneridir ama oylama yapılsa benim oyum aresin kalmasından yana cunku kendisi sitemiz icin buyuk bir kazanç..

leagrace

New member
doğru katılıyorum ama bence ares hakkında şu ana kadar buraya açılan şikayet konuları herhalde hiç bi mod için açılmamıştır
bende hep yine mi diyerek okuduğum için biliyorum
artık bi nedeni olduğundan eminim

Mephisto

R€B€L
arkadaşım konunun linkini verirsin şikayetciysen
ben konuyu anladım ama resmi kacırdım sadece
konuyu acan kişinin zaten ne olduğu belli oldu
darzamat=memoli50
konuda tartışma cıktı+tek resim vermek yasakmış+uzun zamandan beri yapılması gereken bazı şeyleri yapdı Ares

eğer onun gidip kalmasını konuşuyorsanız
doğru yapan insan GİTMEZ

Zeytin

Zeytin&Limon
leagrace aç bir konu ve buraya linkini ver 1 hafta sure boyunca herkes oraya oylama yapsın bakalım sonuc ne olacak??

ares iyi bir noktaya değinmiş fb gs çatışmaları yuzunden bircok kişi banlandı 1000lerce kez yazdık lutfen yorumlarınızda biraz daha saygılı olun diye ama dinlenilmedi hep bi kavga hep bi kışkırtma ares de gorevini yapıyor muhteşem bir şekilde..

iSpiK

Kadim Dost
kusura bakma arkadasım ama birileri birileri hakkında yorum yapıcaksa en azından onun kadar emek wermelı caba sarfetmeli diye düsünüoRum ben.. ondan sonRa onu yargılamalı..

A R E S

New member
yo yo leagrace iyi acmıs sın brawo sana
ok yapalım oylamanı

HATTA LÜTFEN ARES TEN ŞİKAYETCIYIM YAZDA
KONUN DAHA COK İLGİ GORSUN BENDE CABUK GİDERİM

forum ıcın hangisi daha onemli gs fb tartışmasımı
yoksa forum guvenlık programları ıcın yazılım yapmam yada
yardımlara yanıt vermem mi
ok oy çokluğuyla giderim

+
aslında seni kaile bile almam cunki
bana soz hakkın yok yada benım senın gıt
demenle gitmem ya
bakalım netice ne olucak
bu akşama sonuçlansınmı abıcım
yada hafta sonuna kadarmı diyelim

+++

ARES hakkında acılan su sikayet konularını birde
getirde HERKES GORSUN ONLAR NELERMIS
BAKALIM NEDEN ŞİKAYET OLMUŞ
BİRİ KÜFÜR EDER BANLANIR BİRİ TROJAN VERİR BANLANIR
BUNLARMI ŞİKAYET DEDİKLERİN
GETIR GETIR CEKINCEGIM BİR SEY YOK
TABİ VARSA UYDURMADAN KONUSMA

ha bu arada bunlarda benden şikayetci olduğun konular
yanlış nerde ?
+ memoli yani GS gıcıklıgına yapmış OLSAYDIM BANLANIRDI
BAKIN NE YAZMISIM ILK POST TAN VERİYORUM
VE SENIN

yaa sen cidden kavga çıkarmak istiyosun ama yemezler hadi başka kapıya
şampiyonuz işte çattllaaaa
arkadaşlar ciddiye almayın kendi kendine konuşup dursun rahatlasın yazıktır

bu sozler benım mesajmın altındaydı ama yine sana bir şey yapmadım
sen daha ne istiyorsun kızsın diye sana ayrıcalık tanıdımı mı sanıyorsun

++++++++++++++++ü

O HAFTALAR ONCE BANLANAN KISI ARES MESAJLARIMI EDITLIYOR DIYE
IFTIRA ATIP SONRA GELIP OZUR DİLEMISTI VE BANI KALDIRILMISTI
BAN NEDENİ İSE MESAJLARIMI EDİTLİYOR DEĞİL HAKARETTI
İYİ OKU EMİ BAŞKA ŞEYLER LE UĞRAŞMA

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=709641&postcount=6

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=709680&postcount=12

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=709684&postcount=14

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=709687&postcount=15

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=709710&postcount=19

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=709768&postcount=28

St.AnGeR

Document Visor..
Bay weya Bayan olman senin ichn bi ayrıcalıq tanınacaını düshndrmesin sana.. ASLa..

we bu 4umda modluun alınmasıda Modluun werilmeside uyelerin görüshleri itibari ile yonetime yansıtılır saten..

madem shiqayetchisin ach oylaman görelim ama adam gby nedenler sun olrmu ? sadece sachmalamaq ichn yada tiraj saglamaq ichn olmasn ? chünqü A R E S in 4umda choq lanse yaratıcaq bi ismi war chünqü emeği choq..

Bu Benim görüshüm madem shiqayetchisin buyr..

yamakası

New member
emin olki ARESİN yerinde sen olmak istemezdin o ne yapsa yaranamıyor...onu karalamak çok basit ve bunu yapacak bir dünya düşmanı war;)

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
arkadaşlar ares bana başka bi üyliğin var dio ama ben yemin ederim başka hiçbir üyeliğim yok bunu bi araştırabilir miyiz

arkadaşlar ben memoli50 yim sadece

R€B€L' Alıntı:
arkadaşım konunun linkini verirsin şikayetciysen
ben konuyu anladım ama resmi kacırdım sadece
konuyu acan kişinin zaten ne olduğu belli oldu
darzamat=memoli50
konuda tartışma cıktı+tek resim vermek yasakmış+uzun zamandan beri yapılması gereken bazı şeyleri yapdı Ares

eğer onun gidip kalmasını konuşuyorsanız
doğru yapan insan GİTMEZ

arkadaşım o tek resim değildi+tartışma çıktığı doğru ama tartışmayı çıkartan fb li biri bana ban yiyeceksin diye tehdit etti+tartışma çıktı konuyu kapatabilirdi ona bişi diyemezdiim

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=85137

arkadaşlar bide şu linke bakın bundada trk resim var giç bi mod. bişiey demio

firatay

>>>> ALESTA
Bence Ares Sonuna Kadar Haklı Adam Hangi Biriyle Uğraşacak. Yüzlerce Abuk Subuk Şeyler Yazan Oluyor. Bunların Düzeltilmesi ve Kontrol Edilmesi İnsanların (Modların) Bazen Sinirlerini Bozuyor Eminim. Onlarada Hak Vermek Gerekiyor.

HTML